Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS

Podsumowanie Mocy i Magii 2012

3. Projekty fanowskie

Już na początku tego roku wielkie emocje wzbudziła premiera Horn of the Abyss - nowego fanowskiego dodatku do Heroes III, który wprowadził wreszcie wymarzone, nowe miasto. Gra po raz kolejny odżyła, a zainteresowanie projektem było ogromne. Niestety twórcy odrobinę przespali swoją ogromną szansę, bo przez cały rok nie pojawiła się wersja angielska dodatku, co sprawiło, że zabawa dla większości fanów HoMM-MM była cokolwiek utrudniona. Mamy nadzieję, że to się niedługo zmieni wraz z nadchodzącą wersją 1.2!
Niestety "konkurencja" HotA, czyli rosyjscy twórcy WoGa oraz egipskiego miasta wywiesili białą flagę i zakończyli swoją działalność. Tym samym wieloletnie oczekiwanie na patch 3.59 niestety nie zostało zwieńczone wydaniem nawet niedokończonej wersji tego niemalże legendarnego już rozszerzenia WoGa. Wielka szkoda.

Rozwijają się natomiast projekty Legend of Erthia - prawodpodobnie najbardziej posunięty do przodu projekt fanowskiej gry M&M - a także VCMI - wypuszczając coraz to nowsze wersje, dające coraz większe możliwości - oraz interesujący mod do Heroes V pt. Księga Czarodzieja. Czekamy na więcej!

© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt