Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS

Podsumowanie Mocy i Magii 2012

5. Kwasowa Grota

Zaczynamy od tego, co się zmieniło w tym roku u nas samych, a nie było tego mało.

Na pierwszym miejscu są nasze nowe działy o grach Dark Messiah, Horn of the Abyss, Duel of Champions oraz Might and Magic IX. Po raz kolejny Kwasowa Grota zwiększyła znacząco swą objętność, gromadząc coraz więcej materiałów o grach Mocy i Magii. Z niszowej strony, początkowo poświęconej ciekawostkom i fabule M&M, Grota przeobraziła się w wielką skarbnicę wiedzy. Ale na tym nie koniec :). Kolejne działy w drodze!

Poza tym był to również rok "remontów", gdyż w znaczącym stopniu odświeżyliśmy inne nasze działy, jednocześnie znacząco je uzupełniając - Gildia Mrocznych Tajemnic wzbogaciła się o wiele nowych pozycji, Portale do innych światów zostały uaktualnione, Kanał YouTube rozrósł się ponad dwukrotnie, a na deser jeden z najstarszych działów w Grocie, Leksykon Smoków dostał nową formę i znacznie więcej haseł. Na dodatek niemal kompletności sięgnął nasz dział Heroes VI, który jest prawdopodobnie najdokładniejszym miejscem o tejże grze w całej sieci.

Wreszcie - Grota przeszła też mały upgrade społecznościowy, aktywnie rozwijając nasz profil na Facebooku oraz dołączając możliwość komentowania niusów.

© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt