Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS

Podsumowanie Mocy i Magii 2011

6. Gra roku

W tym roku to, co oczywiste, napiszmy już na początku. Grą roku bez wątpienia jest Heroes VI. Praktycznie cały rok w grotowych niusach koncentrowaliśmy się wokół szóstej części legendarnej sagi - tak przed premierą, jak i po niej. Sama zaś premiera nastąpiła 13 października i towarzyszył jej spory rozgłos. Jakie wydarzenia i informacje wiązały się z tą grą w roku 2011? O tym w dalszych częściach Podsumowania :).


Na drugim miejscu uplasowała się gra Clash of Heroes, która weszła w tym roku na ekrany PC. Myślę, że pierwotnie autorzy CoH nie spodziewali się, że zyska ona tyle rozgłosu, m.in. po chłodnych komentarzach przed premierą - również w Grocie. Stopniowo jednak gra na Nintendo DS zaczęła zyskiwać sympatię fanów HoMM-MM i weszła najpierw na "wielkie" konsole (Playstation, XBox), a ostatecznie również na komputery PC.


Na trzecim zaś miejscu Heroes Kindoms. Przeglądarkowa gra, która zadebiutowała w zeszłym roku zbierała żniwo na początku tego. Okazała się całkiem skutecznym pochłaniaczem czasu i przyciągnęła wielu fanów HoMM-MM, a obecnie trwa już trzeci sezon. Niestety... ale o tym dalej ;).


© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt