1. Ubisoft zaprosił graczy do wspólnej gry z twórcami HVI. Najpierw jednak trzeba się zgłosić do konkursu na Facebooku, a później za pomocą własnej weny twórczej (zdjęcia, filmiki, rysunki, wiersze, piosenki, opowiadania, itp.) przekonać autorów konkursu do wybrania właśnie Ciebie. Pojedynki z twórcami HVI odbędą się 15 i 16 grudnia (czwartek-piątek). 2. Na forum Ubisoftu o HVI pracownik studia Black Hole odpowiedział na niektóre pytania fanów dotyczących edytora map. Jednocześnie zastrzegł, że nie wypowiada się oficjalnie, lecz jedynie w swoim imieniu i na temat spraw, o których mu wiadomo. I tak: - pojawią się domyślni bohaterowie do wyboru w grach multiplayer (nie będzie już konieczne ciągłe tworzenie awatarów dla każdej z gier); - na razie nie jest możliwe zagranie w mapy użytkowników w trybie online (jedynie w trybie hot seats); - nie będzie też w najbliższym czasie edytora kampanii; - oraz wiele innych odpowiedzi dotyczących poszczególnych funkcji edytora map. 3. Węgierska strona o HVI ogłosiła konkurs (właściwie trzy) na stworzenie mapy oraz tapet dotyczących najnowszej części Heroesów. Nagrody to kod na HVI z platformy Steam, koszulki, plakat oraz kartka z nutami podpisana przez Roba Kinga i Paula Romero.- Konkurs na stworzenie mapy: wymiary co najmniej 128x128 (maks 512x512), mapa dla pojedynczej osoby (najlepiej z fabułą) lub dla wielu osób. Czas trwania konkursu: do 31 marca 2012 r. Ogłoszenie wyników 15 kwietnia. Mapy należy wysyłać na adres vogyi73@gmail.com z tytułem maila "HVI map". - Konkurs dotyczący stworzenia tapety (za pomocą narzędzi komputerowych): użyć wyobraźni i skorzystać z oficjalnych obrazków lub stworzyć coś samemu, format jpg lub png, wymiary 1600x1200 lub 1920x1080 HD. Czas trwania konkursu: do 1 marca 2012 r. Ogłoszenie wyników 15 marca. Mapy należy wysyłać na adres vogyi73@gmail.com z tytułem maila "Wallpaper Comp". - Konkurs dotyczący narysowania tapety (odręcznie): użyć wyobraźni i zainspirować się oficjalnymi grafikami lub stworzyć coś samemu, zdjęcie pracy w formacie jpg lub png, wymiary 1600x1200 lub 1920x1080 HD. Czas trwania konkursu: do 1 marca 2012 r. Ogłoszenie wyników 15 marca. Mapy należy wysyłać na adres vogyi73@gmail.com z tytułem maila "Wallpaper Hand". Dokładne szczegóły można przeczytać na stronie konkursu. ![]() Wasze komentarze (0) Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona. | ![]() | ![]() Darkstorn - 10 cze - 21:07 Paracelsus - 9 cze - 20:36 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 
































