Co byście powiedzieli na danie Mrocznemu Mesjaszowi nowego życia za sprawą trybu kooperacji, raytracingu i pakietu SDK dla moderów? Brzmi interesująco? No to mam dla Was dobrą wiadomość. Bowiem to wszystko ma wprowadzać fanowski projekt "A Call to Arms", który powstaje z błogosławieństwem Ubisoftu. A poniżej w ramach zachęty proof of concept w formie video. ![]() | ![]() | ![]() Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Paracelsus - 31 maj - 15:49 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 
































Hayven
avatar
Kastore
Kuririn
Warmonger
Crazy-AK47
Osobiście cała technologia raytracingu jest przereklamowana
Mało gier z tego korzysta, a efekty są znikome
"Realistyczne" oświetlenie sprawia, że nic nie widać bo wszędzie jest ciemno
A wymagania do udźwignięcia tego są za wysokie względem otrzymanego efektu
Zabrzmię trochę jak stary dziad, ale Raytracing to niepotrzebna wydmuszka, bo wcześniejsze techniki oświetlenia są o wiele bardziej wydajne niż śledzenie promieni
rad19dym
Fajnie, że ci twórcy widzą potencjał w ray-tracingu i z tego powodu czekam na efekt końcowy.
Andruids
rad19dym
Crazy-AK47
Grafika, grafika, grafika... Nie potrzeba grafiki, żeby się dobrze bawić, Battlebit udowodnił że dobra mechanika wygra z dobra grafika, a sam Battlebit wygląda jak Roblox
Na co komu Raytracing? Raytracing jest tylko do robienia filmów (*kaszel* Sony) a nie gier, Raytracing jedynie robi oślepiające światło a ciemne miejsca robi jeszcze bardziej ciemnie niż powinny
Crazy-AK47
Double standards you know...
https://www.reddit.com/r/worldofgothic/comments/15hradc/combat_in_gothic_compared_to_morrowind/
rad19dym