![]() Jak informują Gry-OnLine ukazała się nowa wersja fanowskiego moda Heroes 7,5 wprowadzającego do gry trzy nowe frakcje (Świątynia, Inferno i autorskie Xel). Oprócz tego oferuje on wiele poprawek i usprawnień, a wersja 1.2.9 jest o tyle przełomowa, że integruje frakcje do jednego instalatora. Po więcej informacji zapraszamy na stronę twórców. Modyfikację w najnowszej wersji można pobrać z zasobów portalu Gry-Online: ![]() | ![]() | ![]() Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Paracelsus - 31 maj - 15:49 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 





































Crazy-AK47
I tak jestem świadomy, że uzyskanie modeli z Heroes 6 jest trudne, nawet autorzy moda powiedzieli że jeszcze nie mają dostępu do jednostek Świątyni/Sanktuarium
Nicolai
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=42396
Jedyne czego nam brakuje to animacje, ale to i tak już bardzo dużo. Swego czasu Kurek korzystając z ww. robił moda, który miał przywrócić frakcje z H6.
A co do reszty to tak. Zgadzam się, że ich koncept średnio pasuje i bardzo żałuję, że grotowy mod nie wypalił, bo jego idea dużo bardziej do mnie przemawiała.
Vexes
A tak na marginesie był plan stworzenia kampanii fabularnych w myśl opowieści kolejnych członków rady Ivana dla Inferno i Tower czy jak się ta zimowa frakcja obecnie nazywa. Ba nawet napisałem scenariusz do kampanii Inferno i pierwsze rozmowy odnośnie map były, ale jak wszystko wtedy zostawiano niedokończone A potem zrezygnowałem i raczej nic z tym więcej nie robiono, szkoda.
anonim1233
anonim1233
Górski Krasnolud
Nicolai
anonim1233
Crazy-AK47
Chciałbym wiedzieć, jakby to estetycznie wyglądało, bo w Heroes Online pomimo mieszania assetów, estetycznie wyglądało dobrze.
Kammer
flapdzak
ShEv441
Crazy-AK47