Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
15 lat temu, tj. 8 czerwca 2006 odbyła się polska premiera Heroes V. Był to pierwszy tytuł Might & Magic wydany przez nowego właściciela marki, Ubisoft, który był przełomem pod wieloma względami. Po raz pierwszy graliśmy w pełnym 3D, a fabuła toczyła się w świecie Ashanu.

Rodzimy gracze dostali od polskiego dystrybutora jeszcze jeden bonus w postaci iście gwiazdorskiej obsady. Bowiem głosów bohaterom Heroes V w edycji podstawowej użyczyli znani aktorzy tacy jak Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Tatiana Okupnik, Daniel Olbrychski czy Wiktor Zborowski.
Nicolai
Wasze komentarze (28)
10 cze - 00:21

MinosKing
@Nicolai popełniłeś mały błąd tutaj: " Była to pierwszy tytuł Might & Magic wydany przez nowego właściciela marki", nie powinno być czasem: " Był* to pierwszy tytuł Might & Magic wydany przez nowego właściciela marki"? :P
10 cze - 00:28

MinosKing
No i podczas czytania natrafiłem na kolejne drobne błędy: "która była przełomowa pod wieloma względami". Wydaje mi się że powinno wyglądać to mniej więcej tak: " który* był* przełomem* pod wieloma względami".
10 cze - 00:57
Andruids
niech żyjeżyje nam
10 cze - 12:10

Kastore
To rzeczywiście dawno temu.
10 cze - 12:17

Żmijec
15 lat od kiedy spłukano tę markę w Ubikacji.
10 cze - 12:43

anonim1233
Najlepsza część serii. Szkoda, że kolejne były krokiem w tył (zwłaszcza szóstka). A dzięki Ubisoftowi marka doczekała się ciekawego Dark Messiah czy Clash of Heroes.
10 cze - 13:06

Kastore
Chyba wszyscy się zgodzą, że szóstka jest szrotem, ale od Ubi już bym wolał zagrać w siódemkę, bo silnik i grafika HV bardzo się zestarzały.
10 cze - 13:08

anonim1233
@Kastore A właśnie dla mnie piątka aż tak bardzo się nie zestarzała. Może to dzięki temu stylowi graficznemu. Najgorzej wygląda dla mnie czwórka.
10 cze - 13:56

Nicolai
Piątka aż tak bardzo się nie zestarzała, bo od początku miała karykaturalną grafikę XD Niemniej najlepszą częścią od Ubi była Siódemka. Szkoda, że jak wyszła to marka była już w zasadzie martwa...
10 cze - 14:25

Kastore
W ogóle w filmiku od 0:47 ktoś smyra nosek grubasowi.
10 cze - 16:21

MinosKing
Nicolai mógłbyś poprawić błędy w swoim newsie? Te które zaznaczyłem tobie powyżej? Oczywiście jeśli nie sprawi to tobie problemu.
10 cze - 17:07

Kastore
Zostaw go. Ja się cieszę, że w ogóle są jakieś newsy.
10 cze - 17:32

Kammer
Poprawiłem błędy.
10 cze - 18:20

MinosKing
@Kammer dziękuję za to.

@Kastore Czy ja robię jemu w ten sposób jakąś krzywdę bo nie rozumiem twojej zaczepki? Zwróciłem mu tylko uwagę na to że wpadły mu błędy podczas pisania Newsa.
10 cze - 18:42

Kastore
No, tylko trzeci raz z rzędu.
11 cze - 02:36

Nicolai
Nie przejmuj się Minos ;) Dobrze, że zwróciłeś uwagę a Kastore już tak ma, że lubi sobie pomarudzić :D
11 cze - 16:19

Bacus
Eh, czyli to 15 lat wyszły pierwsze wybitne heroski, a wydaje mi się jakby to było 30 lat temu. Dziękuje Ubisoft za to, że próbowaliście uratować markę i daliście tyle pięknych wspomnień.
11 cze - 18:54

Kastore
Gry się powinno dzielić na przed Heroes V i po Heroes V.
11 cze - 19:21

anonim1233
@Bacus Dla mnie te pierwsze lata to renesans tej serii aż do pojawienia się takiej sobie szóstki.
12 cze - 14:33

Żmijec
@Kastore Czyli na dobre i na gówno.
12 cze - 16:24

Alistair
@Kastore - akurat newsem by tego nie nazwał.
14 cze - 19:59

Hellburn
https://www.youtube.com/watch?v=j2QAos9BSvU
Tę wersję Heroes 5 lubię o wiele bardziej.
14 cze - 22:01

Kastore
Nieistniejącą. B-)
15 cze - 00:17

Hayven
Ojejku, ale czemu taki film z jakiegoś losowego kanału na YT (a przynajmniej takie wrażenie to robi)?

I czy przypadkiem DMoMM nie było przed H5?

+ ten gwiazdorski dubbing był taki super, że zawsze wolałem oryginalny :P
15 cze - 13:09

Vusapion
@Hellburn
Jeśli chodzi o tę wersje to wszystkie postacie wyglądają gorzej niż ich finalna forma. Jedynie mam żal o tego epickiego rycerza który znalazł się na okładkach, a w samej grze nie uświadczymy choćby grafiki z nim.
27 cze - 01:15

Górski Krasnolud
A niedługo już Heroes VI kończy dyszkę. 😎
27 cze - 13:38

Kammer
Szybko zleciało.
27 cze - 15:25

Nicolai
Ale wcześniej DM stuknie 15-tka ;)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 18:06
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt