Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Już za dwa dni rusza Copernicon 2018 - trzydniowa impreza dla wszelkich fanów fantastyki. Zapraszamy wszystkich do Torunia w dniach 14-16 września. Z bogatym programem imprezy możecie się zapoznać tutaj. Nie zabraknie też Kwasowej Groty i Jaskini Behemota! Podczas całego Coperniconu trwać będzie turniej Heroes III pod dowództwem organizatora Mistrzostw Polski, Mateusza, którego wspomagać będzie Bychu. Zaś w sobotę o 19:00 zapraszam na prelekcję pod tytułem "Gdyby zombie miały piły, to by się pokaleczyły - czyli elementy science-fiction w Heroes III, a raczej ich brak".

Informacje o biletach tutaj. Ale zaraz... może chcielibyście wejściówkę na całą imprezę? Jeśli tak, to mamy dla Was mały konkurs! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaką frakcją w Heroes of Might & Magic dowodziłby Mikołaj Kopernik? Odpowiedzi ślijcie na adres konkurs@acidcave.net do końca czwartku (13 września, 23:59). Trzy najciekawsze nagrodzimy wejściówkami!
Acid Dragon
Wasze komentarze (13)
15 wrz - 12:28

Kastore
Infernem, bo przecież propagował piekłocentryzm.
15 wrz - 19:59

Avarchont
Inferno blee... Akademią! Oświeconymi magami, niezbrukanymi debilizmem religii~!
15 wrz - 20:05

AmiDaDeer
Cytadelą, bo Toruń śmierdzi bagnem.
15 wrz - 20:44

Kastore
A czy Kopernik nie był przypadkiem kanonikiem? ^^
15 wrz - 20:54

Hayven
No właśnie tak miałem pisać, że raczej by się na Kleryka nadawał.
15 wrz - 21:30

Nicolai
Czemu jeszcze nikt nie wspomniał o piernikach jako surowcu?
16 wrz - 00:26

Kurek
Trochę późno ten news, może bym przyjechał.
16 wrz - 01:31

Kastore
Bo nie ma takiego surowca w homm ;)
25 wrz - 08:50

avatar
Może jakaś relacyjka pofestiwalowa?
25 wrz - 17:11

Acid Dragon
Nie, raczej nie będzie, choć rozważam nagranie jakiejś wersji mojej prelekcji.

Natomiast wrażenia mam bardzo pozytywne. Mnóstwo kolorowych, sympatycznych ludzi, bardzo dobra organizacja, niesamowity wybór paneli / aktywności i szeroka tematyka. Byłem zarówno na poważnym, naukowym wykładzie o transhumanizmie jak i na prezentacji o Super Sentai oraz dowiedziałem się czegoś o borsukach w popkulturze :P. Atmosfera bardzo otwarta i akceptująca. Zero nadęcia i jednocześnie brak jakichkolwiek przegięć ze strony uczestników. Będę chciał tam wrócić za rok, jeśli tylko będę mógł.
25 wrz - 19:44

avatar
Ej, o borsukach w popkulturze też bym z chęcią posłuchał ;)
26 wrz - 16:03
Andruids
Kot Aerillien nazywa się Borsuk.
27 wrz - 08:33

Nicolai
Kwasiu, to kiedy sprawozdanie w formie niusa?
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt