Ostatnia aktualizacja przed premierą Might & Magic Showdown właśnie została wypuszczona na świat. Oprócz wspominanych wcześniej trzech nowych figurek (Sandro, Wampir i Bezimienny), znalazła się tu też fabularna kampania (część tzw. "trybu fabularnego") z Crag Hackiem w roli głównej. Opowieści pozostałych siedmiu bohaterów zapewne pojawią się po premierze. Kampania składa się tylko z pięciu specyficznych walk, w trakcie których dostajemy "gotowe" stworzenia (bez możliwości ich zaprogramowania) i które musimy odpowiednio wykorzystać podczas bitwy. Niestety walki odbywają się w nowym trybie ataku na cytadelę, który - choć nieco go spowolniono - dalej pozostaje wg mnie trudny do ogarnięcia. Kampania jest też jedynym sposobem na odblokowanie trzech nowych figurek. Oprócz tego zarówno miłośników, jak i przeciwników Ashanu uspokajam - fabuła tej kampanii, jak nawet wyraźnie zaznaczyli autorzy, może mieć miejsce w dowolnym świecie. Nie jest więc "kanoniczna" w żaden sposób. Więcej informacji o ostatniej przedpremierowej aktualizacji gry na Steamie.PS. Dla tych dwóch graczy, którzy rzeczywiście będą próbowali grać - tak, obecnie serwerem gry jest kartofel, więc często rozłącza. Dlaczego tryb gry przeciwko graczowi komputerowemu musi mieć stałe połączenie z Internetem? ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Alamar
*facepalm*
Ktoś chce zabić grę, nim jeszcze (oficjalnie) wyjdzie. Nie, żeby była ona sama w sobie czymś wartym nawet ściągnięcia, ale tu znów mamy powtórkę z "promowania" dodatku do Heroesa 7.
PS.
Nawiązań do miejsc z gier Might and Magic 1-5 jest zatrzęsienie w tej krótkiej notce o historii Cragów Hacków.
Sir Galuf
Nemomon
Acid Dragon
Turtle
Szaman
Nicolai
http://steamcharts.com/app/517070#7d
Alamar
Po aktualizacji grało (lub próbowało grać :P) AŻ 5 osób, a nie tylko 2. Dzisiaj było NAWET 6 osób. :P
BTW - z tego co pamiętam, to w czwartek Ubi prowadzi konserwację serwerów (Shutdown chyba korzysta z Uplaya?), zaś chyba wczoraj Steam został zaatakowany DDoS-em, więc problemy z połaczeniem mogły wyniknąć z innej przyczyny, niż przegrzanie ziemniaka. :P
Nemomon
Nicolai
Nemomon
Alamar
I tak H6 i H7 mają w ostatnich dniach średnio po około: 100-300 osób (w tym 40-100 dla samego dodatku H7), MMX 40-60, a H3HD 300-900.
Przypominam tylko, że H6, H7 i MM10 sprzedawano też bezpośrednio na Uplayu, więc teoretycznie więcej osób w te tytuły wciąż gra.
Zaś takie Heroes Online średnio ma... 16 osób (w porywach do 35).
Noxbi