Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Po bardzo długim okresie stagnacji nadszedł czas na aktualizację. Może lepiej byłoby nazwać to łatką, która:
  • wprowadzi w końcu tryb Draft (u naszych azjatyckich kolegów funkcjonuje już od bardzo dawna).
  • doda 12 nowych rewersów (Jak ktoś lubi świecidełka, mnie się nie podobają)
  • naprawi masę błędów (w tym tryb obserwatora) i wprowadzi poprawki w animacjach
  • Dodatkowo twórcy wycofują wersję mobilną na iPady. Argumentują to brakiem wsparcia dla 64-bitowych systemów.
    Twórcy niejako zostali zmuszeni do publikacji tego newsa przez wyciek screena z nowej wersji gry. Nie podają też konkretnej daty premiery.
    Dark Dragon
    Wasze komentarze (5)
    25 sie - 21:59

    Kurek
    Czyli raczej żadnych nowych kart?
    26 sie - 15:14

    Lords' Supper
    Raczej tak, bo przecież niedawno wyszedł ToR. Ja bym się bardzo ucieszył gdyby wprowadzili Elfy^^
    26 sie - 15:49

    Kammer
    Bo też przecież ToR dodał TAK wiele nowych kart...

    Osobiście nie nastawiałbym się na absolutnie żadną nową frakcję, bądźmy szczerzy - DoC znajduje się już w fazie schyłkowej, przykro mi to mówić.
    A co do nowych kart do już istniejących frakcji/szkół magii - przede wszystkim patrzyłbym, czy Azja już ich nie ma. BlueByte nie jest zbyt... powiedzmy... pomysłowe, więc nie oczekiwałbym nagłej fali kart, których nie było wcześniej w Azji.

    Będę zaskoczony, jeżeli dostaniemy JAKIEKOLWIEK nowe karty (nowe - nie przeniesione z Openu).
    26 sie - 16:41

    Alamar
    Co najwyżej możesz liczyć na alternatywne grafiki za 3000 pieczęci każda. :P
    31 sie - 19:20

    iskra.
    Szkoda, bo do pewnego momentu była to najlepsza karcianka na rynku. Własnym troll deckiem na Namtaru Channaler udało mi sie dostac do top 15.

    Niestety w momencie dodania budowli, ras itd gra stała się zbyt zagmatwana i straciła pewnie wiele graczy na rzecz duzo prostszego w zalzeniach Herthstona.

    No nic pozostaje mi juz tylko trollowanie rankedów w HS:S
    Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
    JB
    Darkstorn - 10 cze - 21:07
    Paracelsus - 9 cze - 20:36
    Sir Galuf - 1 cze - 23:13
    Bychu - 26 maj - 10:22
    Eggyslav - 23 maj - 18:12
    Kastore - 23 maj - 18:01
    Warmonger - 20 maj - 16:53
    Paracelsus - 16 maj - 17:59
    Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
    Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
    Kammer - 30 kwi - 10:25
    Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
    Pointer - 16 kwi - 12:27
    Pointer - 16 kwi - 07:45
    uhm - 9 kwi - 22:41
    Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
    Alamar - 5 kwi - 11:13
    Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
    Agon - 22 mar - 14:01
    Andruids - 17 mar - 18:53
    VIP - 9 mar - 17:50
    Alamar - 3 mar - 12:12
    Soneilon - 2 mar - 17:39
    Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


    © 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
    Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
    Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt