Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Takie hasło zdaje się krzyczeć oficjalny sklep UPlay, który ogłosił promocję z okazji dwudziestolecia marki Heroes. Za marne 2,50 zł (cena MM:H6:PotSS) lub 3,72 zł (cena MM7) możecie stać się posiadaczami bety, w której będzie można zagrać czterema frakcjami. Pełna lista promowanych tytułów jest dostępna tutaj. Promocja trwa do niedzieli (9 VIII).
Dark Dragon
Wasze komentarze (12)
4 sie - 21:42

J. M. Sower
Hmm... tylko 2.50? ;)
4 sie - 21:42

Drwal
Szkoda, że nie H6 podstawka. :P
4 sie - 21:45

J. M. Sower
Tych DLC tylko nie mam. Jak do niedzieli o tym nie zapomnę, to pogram sobie w betę ;).
4 sie - 21:56

Nicolai
H6 tańsze od MM8? Trochę pszypau xD
4 sie - 22:14

Yogoort
Chyba beta nadciąga dużymi krokami. Obstawiam, że wystartuje 14tego, w piątek. Dwa tygodnie trwania, potem miesiąc poważnego łatania gry (OBY!!) i jak dobrze pójdzie koniec września premiera 7mki. Chociaż osobiście wolałbym, żeby jednak łatali ją i dopieszczali dużo dłużej. Obawiam się jednego - jak z kodem sobie mogli poradzić do tej pory jako tako, tak pewnie efektów czarów nie dodali, bo to co było w pierwszej becie efektami nazwać nie można było.
4 sie - 22:22

Tego
Albo w newsie jest błąd, albo ceny się pozmieniały: MM7 kosztuje 3,72, nie MM8.
4 sie - 23:08

Dark Dragon
@Tego - Mój błąd, fixed :)
4 sie - 23:09

Morglin
@Nicolai - to dodatek.

Szkoda, że MM7 jest w formie cyfrowej i bez spolszczenia (IMO to jeden z niewielu przypadków, gdzie polski dubbing jest bardziej klimatyczny niż oryginał). Na MMX bym się może skusił, gdyby cena autentycznie była promocyjna (było już za grosze w CDA, edycja Deluxe jest w dostępna w Empiku za 18 złotych, więc nie wyobrażam sobie, by ktoś je kupił w ubishopowej cenie). W ogóle to te "promocyjne" ceny wcale mi się promocyjne nie wydają, bo większość tych gier widuję normalnie w sklepach z identyczną lub nawet mniejszą ceną.

A, i mam pytanie. Mając klucz do bety H7 mam dostęp do wszystkich beta testów jakie się odbędą aż do premiery gry, czy tylko jednego, trwającego jakiś określony odstęp czasu?
4 sie - 23:13

Dark Dragon
@Morglin - do wszystkich.
5 sie - 02:04

Lyokoheros
Gdyby nie ten brak spolszczenia, to może nawet bym sobie to MM7 kupił razem z tym kluczem do bety...
Swoją drogą jest możliwe jakoś "dogranie" sobie spolszczenia do tej wersji cyfrowej?
5 sie - 13:22

earendilus
*beta starts 26/08/2015 Czyli jeszcze trochę
9 sie - 23:13
mokoslaw
Dzięki wielkie, ostatnio nie wykorzystałem okazji z humble&bundle to teraz sobie odbiłem.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Darkstorn - 10 cze - 21:07
Paracelsus - 9 cze - 20:36
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt