![]() Ubisoft raczy nas ciągłymi nowościami czy ankietami dotyczącymi siódmej odsłony Heroes of Might and Magic, a tymczasem na facebookowym koncie Ubi zaczęły się pojawiać wpisy dotyczące trzeciej, legendarnej części sagi. Przypomnę tylko, że przed ogłoszeniem prac nad Heroes 7 Ubisoft również przeprowadził podobną kampanię właśnie na Facebooku. Czyżby nie była to tylko nostalgia, ale zapowiedź czegoś konkretnego, związanego z Odnowieniem Erathii? Czas pokaże, ale polecam śledzić tamtejsze wpisy... albo zajrzeć tuż przed świętami - może jakiś prezent Ubisoft przygotuje dla graczy? Zapraszam też do zapoznania się z kolejną ciekawostką. ![]() | ![]() | ![]() Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Paracelsus - 31 maj - 15:49 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Nicolai
Warmonger
Matheo
Jeśli chodzi o edycję HD, to z pewnością zostanie wzbogacona o cokolwiek.
Kammer
Fantazjuję. Pewnie wypuszczą zwykłą edycję HD, co już de facto mamy w postaci HD moda i VCMI...
Alamar
Trzy wpisy
Matikun
Shael
"Dlaczego EA to najgorsza firma w USA?
bo Ubisoft jest we Francji" ;P.
Dru
Viking
Dru
Morglin
Przy wszystkich niusach o H7 nawet mi powieka nie drgnęła. Ten jeden spowodował szybsze bicie serca. :P Jestem niezmiernie ciekaw, co to będzie (i mam nadzieję, że jednak "coś" będzie i nie okaże się, że na przykład pojawił się nowy administrator na fb Ubisoftu, który jest wielkim fanem H3 :P).
Viking
Ale zamiast modeli #D wolałbym jednak ponownie narysowane modele 2D, ponieważ nie lubię bitew w 3D nawet jak oglądam walczące armie z boku, tak jak w Trójce. W sumie to nawet nie wiem czemu tak jest, bo na przykład w King's Bounty trójwymiar mi nie przeszkadza.
AmiDaDeer
Jakim niby cudem mieliby to zrobić? Przecież nie mają dostępu do materiałów grafików z NWC, a ci chyba nie pójdą na współpracę...
Nerevar
AmiDaDeer
http://static2.cdn.ubi.com/emea/gamesites/mm/screen/h3hd/might-and-magic-heroes-3-hd-01.jpg
Matheo