Na oficjalnym blogu zaprezentowano kolejne screenshoty z Heroes 7. Tylko się nie zgubcie wśród ich potwornej ilości. A przy okazji, nasz dział Heroes 7 dorobił się zaczątków podstrony o Mapie Przygód. ![]() | ![]() | ![]() Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Paracelsus - 31 maj - 15:49 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 




































Górski
Pierwszy screenshot przedstawia bohatera Przystani, czy Akademii?
I drugie pytanko,dlaczego na czwartym "zdjątku z gry" jest widok jak w rpg?
Morglin
.
Morgan Grin
Alamar
Bohater magii pochodzi z Przystani.
Górski
Morglin
Górski
Kurek
Nemomon
Demorator
Nicolai
2. W plenerze Sędzina wygląda lepiej niż czysty model na stronce. Ten celownik trochę z czapy, ale naprawdę jest fajnie.
3. Koń ma model z H6, tylko zbroję dali mu... czekoladową. Bohater trochę średnio wygląda na Kleryka. Jakby usunąć te dziwne kułka i przerobić go na ciemniejszą tonację to mielibyśmy dobrego Skrytobójcę do Lochu.
4. Fajna demonstracja działania światła w H7.
Ogólnie wizualnie będzie przyjemnie, oby grywalność też stanęła na wysokości zadania.
Zehir-12
Co do konia trochę szkoda, że to po prostu podkolorowany model z H6, no ale niech oszczędzają na pełen nowych ras dodatek :P Już wolę, żeby zaoszczędzili na robieniu modeli i ich animacji niż jakby w grze miały pozostać tylko te 6 ras.
Alamar
kocmouh
Nerevar
Alamar
@Zehir
Apostrof!
Darkem
Screeny ładne, ale mostek i inne detale wyglądają na wyciągnięte z gry sprzed kilku lat.
Wikist
Viking
Co do screenów to od czasu, gdy hirosi weszli w trójwymiar żadna z kolejnych części mi się nie podoba :p
Nicolai
Malutki błąd, ale widzę też większy... nie są używane jedyne słuszne, bo wymyślone przez mnie, nazwy tych metali. Gdzie Smoczywo i Ciemnazo?
Bluearga
No ale nie ma co się spodziewać Skyrima tutaj ;)