Wraz z początkiem maja rozpoczął się okres kwalifikacji do trzeciego sezonu mistrzostw świata w Duel of Champions o nazwie "Road to Paris 2014". Wszelkie informacje możecie znaleźć na stronie www.road2paris.com. W skrócie - aby znaleźć się w finale i pojechać do Paryża należy w dowolnym miesiącu być na szczycie comiesięcznego rankingu turniejowego. Kwalifikacje trwają do końca roku, czyli przez 8 miesięcy i tym samym jest 8 miejsc w finale do obsadzenia. Powodzenia Czempioni!![]() | ![]() | ![]() Darkstorn - 10 cze - 21:07 Paracelsus - 9 cze - 20:36 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Hayven
Kammer
Jeżeli ktoś jest liderem w jednym miesiącu - powinien mieć zablokowaną możliwość zarejestrowania się w innym miesiącu.
Ale to i tak jest lepiej niż w zeszłym roku. Widziałem tam takich spryciarzy, którzy rozegrali RÓWNO 50 meczy (wymóg wejścia do turnieju) i ani jednego więcej, co przy jednej-dwóch porażkach dawało im miejsce w czołówce.