Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Heroes IIIHeroes III - przez wielu nazywana najlepszą grą serii HoMM - jest już z nami prawie 15 lat! Rocznica przypada na 28 lutego (data premiery w USA), ale Ubisoft już teraz zaplanował tygodniowe obchody tejże okazji. W planach m.in. wywiad z twórcami oraz ciekawostki.
Mimo upływu czasu gra pozostaje wiecznie żywa - cały czas są organizowane turnieje (trwa obecnie międzynarodowy turniej areny w Jaskini Behemota), cały czas powstają fanowskie dodatki i mody (w zeszłym roku informacja o angielskiej premierze Horn of the Abyss trafiła nawet do największych polskich portali o grach!), a gracze ciągle nie mają dosyć :). Pod wieloma względami Heroes III zostanie zapamiętana w historii jako gra idealna. Wiwat!
Acid Dragon
Wasze komentarze (13)
24 lut - 18:38

Dark Dragon
Live long and prosper!
24 lut - 18:49

Alamar
@DD
Nie ta bajka.
24 lut - 18:50

Kammer
Ancients save the King (of XoMM)!
24 lut - 19:33

Drwal
Aż szkoda, że nie udało się przygotować na 15 lecie, komnaty w Grocie o Heroes 3. :D Może kiedyś się uda. Gdyby nie ta gra pewnie 90% Grotowiczów by tu nie było. :)
24 lut - 19:38

Acid Dragon
Pewnie damy radę na 20-lecie ;). A na razie zapraszam do działu H3 w Jaskini Behemota - jest niemal przesycony dokładnymi informacjami.
24 lut - 19:52

Mitabrin
Po co nam komnata o H3 skoro mamy specjalne miejscówki na fanowskie dodatki? W WoGa gram już z 6 lat a i tak posiada multum aspektów, których dotąd nie wykorzystałem.
24 lut - 20:32

Nemomon
Ciekawe, czy Ubisoft planuje coś konkretnego w związku z H3 (co extra posłużyłoby jako promocja marki Ubisoftu i H), czy tylko smucenie o niczym. Z tego plakatu Ubisoftu nie zapowiada się, ażeby cokolwiek ciekawego fan od nich otrzymał.
24 lut - 20:44

Warmonger
Heroes 3 wiecznie żywe! I ciągle się rozwija. Ba, w ostatnim roku rozwój znacząco przyspieszył.
24 lut - 20:47

Kammer
"25/02 - Meet the Ancients". Będą robić wywiady z naszymi Starożytnymi :P
25 lut - 09:08
val-gaav
Mogli by chociaż wydać grafikę h3 na licencji CC-BY-SA.
25 lut - 09:13

AmiDaDeer
Jak tak dalej pójdzie to ludzie o Pac-Manie zapomną, a Heroes 3 wciąż będzie żywe.
25 lut - 13:49

Eternal
My też powinniśmy zorganizować obchody. Chyba nie chcemy zostać w tyle za Ubisoftem, to my tu jesteśmy fanami.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Paracelsus - 15 cze - 21:26
Eggyslav - 15 cze - 07:30
Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13
Alamar - 13 cze - 18:10
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt