Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Dziś otwieramy kolejne nowe komnaty w Kwasowej Grocie! Poświęcone są przeglądarkowej wersji znanych wszystkim "Herosów", czyli grze Heroes Kingdoms, a powstały dzięki pracom Irhaka oraz Kammera. Gdy te prace się rozpoczynały w zeszłym roku, nikt nie przewidział, że zbliża się zamknięcie serwerów gry z końcem sierpnia 2014. Pozostało więc tylko nieco ponad 6 miesięcy. To jednak więcej niż trzeba, aby rozegrać niejeden "świat" w Heroes Kingdoms i dzięki temu uprzyjemnić sobie czekanie na wieści o Heroes Online i Heroes VII. Toteż zachęcam do zapoznania się z rozgrywką w HK i do zwiedzania nowych komnat Groty:

Acid Dragon
Wasze komentarze (15)
12 lut - 23:05

Wikist
Fajny wpis. Sam niedawno szukał informacji o fabule w tej grze, bo samemu grać mi sienie chciało. Było trochę trudny i zamieszania żeby wyszukać, ale też mi się udało. A do neutralnych jednostek warto dopisać jeszcze nagi, bo pojawiły się w grze podczas promocji na zdobycie miecza rodowego w HVI.
12 lut - 23:06

Wikist
Ech no cóż trochę zawiodłem z poprawnością komentarza. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodziło ;p.
12 lut - 23:20

Kammer
Z nagami jest jak z alternatywami Sylvanu. Pojawiły się, wypromowały to, co miały wypromować i zniknęły.
13 lut - 00:05

Karule
Nie za odważnie mówić o H7 w tym momencie? ;)
13 lut - 00:11

Acid Dragon
Faktycznie, trochę na wyrost, aczkolwiek sądzę, że jednak wielu fanów wieści o H7 już teraz powoli wyczekuje. Czy się pojawią i ewentualnie kiedy to dalsza sprawa...
13 lut - 00:42

Morglin
Czy tylko u mnie napis "Komnatę odwiedzono..." się nie wyświetla (znaczy jest napisany białą i przez to niewidoczną na tle menu czcionką)?
13 lut - 01:11

Acid Dragon
przeoczenie, dzięki ;)
13 lut - 11:20

ArekerA
W opisie frakcji sylvan, przy ulepszeniu jednorożca nie ma obraska klejnotów.
14 lut - 02:12
Andruids
Właśnie miałem spytać, czy w ogóle SĄ już jakiekolwiek wzmianki o H7 : p
Czyli jeszcze nic? Sam jestem bardzo ciekaw kiedy i gdzie będzie toczyć (albo toczyłaby) się akcja gry.
Są jeszcze w ogóle jakieś niedomknięte (i warte domknięcia) wątki w sadze?
14 lut - 09:26

Irhak
"Na szczęście nie" :P
14 lut - 11:20

AmiDaDeer
Się dorobi... :P
14 lut - 21:08

Karule
ANcientDRuids

Jasne, że są. Już w kwietniu 2013 Ubi bardzo obiecująco wypowiedziało się o H7.
17 lut - 14:56
Andruids
@Karule Zapodałbyś może jakiegoś linka? Szukam, szukam i nie mogę nic znaleźć : p
17 lut - 23:42

Karule
@ANcientDRuids
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/news/details.aspx?c=tcm:21-94074&ct=tcm:6-231-32

Tłumaczenie:
"2) Czy są jakieś plany dotyczące ewentualnej, siódmej odsłonie gry?

Zawsze są różne pomysły i dyskusje o następnej grze z serii Heroes, ciągle myślimy o tym, co możemy zrobić w przyszłości. Teraz jest jeszcze za wcześnie, aby omówić kolejne części, ale gdy nadejdzie czas, będziecie pierwsi wiedzieć ;)."
18 lut - 00:12
Andruids
@Karule Dzięki! Ciekawa lekturka, choć tak naprawdę nic stanowczego. To i musiałem na palcach policzyć wszystkie 9 frakcji : ]
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt