No i mamy w końcu spojrzenie na Loszek-pieszczoszek od wewnątrz. Chyba za mało purpurą polano, bo wciąż nie wszystko jest w jednym kolorze :P ![]() A teraz coś o tym, gdzie nabyć dodatek i co otrzymamy dodatkowo: Od dnia zaprezentowania filmiku Cieni Mroków można składać zamówienia przedprimerowe na ów samodzielny dodatek do Heroes 6. Ponieważ jednak niektóre oferty posiadają w sobie Pakiet Anioła Śmierci (Belketh + Kostur Smoczej Kości) oraz Pakiet Dynasty Armory (Ognisty Język Smoka, Mistrzowski Jedwabny Miecz, Kostur Sar-Aggretha), a inne zaś nie, warto by im się przyjrzeć. I tak: ![]() - Sklep Ubisoftu oferuje dodatek wraz z Pakietem Anioła Śmierci i Zbrojownią rodową za 110 zł; - Gram.pl oferuje dodatek wraz z kodem na Pakiet Anioła Śmierci (tylko przy płatności z góry) za 60 zł + koszty przesyłki (14 zł); - Steam oferuje wersję elektroniczną dodatku wraz z Pakietami Anioła i Dynasty Armory za 30 euro (ok. 125 zł); - Muve.pl oferuje sam dodatek za 70 zł (wersja elektroniczna za 65zł); - CDP oferuje wersję elektroniczną z obydwoma pakietami za 70 zł. ![]() Drugim tytułem jest Heroes 6 Complete Edition. Zamówienia przedprimerowe można składać choćby w sklepie Gram.pl czy Ultimie (150 zł). W skład tej edycji wchodzą: - Heroes 6, - oba DLC - Pirates of the Savage Sea i Danse Macabre, - dodatek Cienie Mroku, - 2 scenariusze z edycji kolekcjonerskiej i gold: W Sercu Ciemności oraz Wojny o Sukcesję, - 6 bohaterów dostępnych w zamówieniach przedprimerowych H6 i Cieni: Belketh, Aguirre, Sveltana, Yume, Kraal i Akasha, - 7 broni rodowych dostępnych w powyższych zamówieniach: Ostrze Chaosu, Doskonały Jedwabny Miecz, Ognisty Język Smoka, Kostur Ośmiu Głów Ashy, Kostur Oczyszczenia, Kostur Sar-Aggretha, Kostur Smoczej Kości. ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 




































Alistair
Farben
AmiDaDeer
Dark Dragon
Co do pre-orderu to przydałaby się wersja pudełkowa z obydwoma dodatkami... ewentualnie zadowolę się samym pakietem "Anioła Śmierci", a brakujące DLCki uzupełnię w dalszej przyszłości.
Nicolai
Alamar
Farben - dzięki
>>>jakim cudem to wygląda lepiej od tej kupy fioletu?
Takim że przy H3 miasta stanowiły jedną całość, stworzoną na tę właśnie potrzebę, a nie kupę budynków wzajemnie się zasłaniających i będących zbiorem niewykorzystanych pomysłów choćby na wygląd miasta (Inferno w H6).
Ketrab
http://img707.imageshack.us/img707/1545/dungeonkh.jpg
Co do wizji lochów z H6 są całkiem niezłe, ale trochę za dużo tam światła. Myślę, że "zaciemnienie" jaskini dałoby lepszy efekt.
AmiDaDeer
Nerevar
I jak w jaskini może ciemno, skoro świecą się i grzyby, i kryształy, i budynki elfów i ogólnie wszystko, co może? ;)
Ketrab
Alamar
http://i47.tinypic.com/hv29m9.jpg
SirLuq
chodzi mi o DLC The Dynasty Armory Pack ( Doskonały Jedwabny Miecz, Ognisty Język Smoka) i The Angel of Death Pack (Belketh+Kostur Smoczej Kości) i Kostur Sar-Aggretha? (oraz o pozostałe bronie i bohaterowie)
Complete czyli koniec ... nie bedzie wiecej dodatków (frakcji).
Alamar
Nerevar
Shin0bi
Bluearga
Ekran miasta okropny, wygląda jakby na wszystko wyrzygały się zergi ze Starcrafta :x Robią tą 6 część kompletnie bez pomysłu, w 6 miasta były naprawdę fajne(budynki drowów na wielkich stalaktytach) a tu co? Creep Zergów. Do tego świecący!
Shael
Takie moje zdanie ,nikt nie musi się zgadzać :).