Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
18.XII.2012link 
Heroes VI

Ubisoft zaprezentował dzisiaj kolejną jednostkę Lochu - Shadow Lurkera i Watchera - będącymi duchowymi następcami Obserwatorów i Złych Oczu:

Obserwator cienia to pomniejszy duch ciemności, wyglądający jak unosząca się kula cieni z pojedynczym purpurowym okiem pośrodku i kilkoma czułkami ocznymi wyrastającymi z ciała niczym macki, każde zakończone niewielkim okiem.
Powiadają, że te istoty, nim odłączą się i przemierzają podziemne krainy, powstają w mrocznych skrzydłach Malassy. Ci nieszczęśnicy, którzy napotkają ich spojrzenie, widzą swe najgorsze koszmary w pozbawionych mrugnięć oczach obserwatora.

Strażnik jest postacią, która wyewoluowała z obserwatorów. Tak jak sama Malassa, potrafią przejrzeć na wylot cienie, tajemnice i kłamstwa. Mroczne elfy wykorzystują strażników do wyjawienia skrytych prawd.


Oprócz zaprezentowania gał, Ubisoft ogłosił konkurs na złożenie życzeń świątecznych, z nagrodami do wygrania. Co trzeba zrobić?
Należy złożyć życzenia dla graczy lub zespołu pracującego nad tytułami Might and Magic w powyższym linku lub za pomocą Facebooka czy Twittera.
Konkurs trwa do piątku 21 grudnia do godziny 15.
Alamar
Wasze komentarze (9)
18 gru - 19:03

Alamar
Cóż, nazwy dobrałem niezbyt trafnie, wszakże Watcher to "obserwator", ale z drugiej strony nazwanie Shadow Lurkera "Przyczajonym w cieniu", mimo że oddaje jego charakter, brzmi tak sobie. Oby tylko oficjalne polskie nazwy były dobrane lepiej, a nie znów ktoś wyskoczy z "algidami" i "esmeraldami".
18 gru - 19:55

Bluearga
Oni serio planują wszystko zrobić fioletowe? Dla mnie trochę lipnie, każda armia będzie tylko w jednym kolorze... Zero różnorodności, ale sama jednostka ma ciekawy klimat.
18 gru - 20:00

Byakuya
Wiedziałem że będzie jednostka tego typu. Pewnie będzie jeszcze chimera i trologdyta. Co ciekawe loch nie jest jedyną nacją której właśniwych mieszkańców jest zaledwie dwójka. Drugą jest sanktuarium (jeśli nie zaliczymy żarłaczy, czy jak im tam, do nag).
18 gru - 20:04

Nicolai
Trochę dziwnie wyglądają te całe Lurkery z mackami na całym ciele... jak rozgwiazda. Nie mogli tego zrobić jak u Beholderów? Macki tylko pod spodem? Ale w sumie... wtedy zbytnio przypominałyby Żywiołaki Cienia.
Na dodatek zrobili z Obserwatorów pomniejsze duchy żywiołu. Ile można? Nie mogą znaleźć sobie nowe wytłumaczenie, bo tutaj sprawa zaczyna być komiczna.
18 gru - 20:11

Warmonger
No, te grafiki im się udały. Stare beholdery w nowym stylu, ale bez dorabiania kiczowatych detali i wyrostków.
18 gru - 20:13

Darkem
Jestem więcej niż zadowolony. Po "nudnych" miastach/frakcjach/zamkach z H5 w końcu Ubi postanowił urozmaicić armie.
Do projektu nowego obserwatora nie mam zastrzeżeń, choć przyznam, że bardziej liczyłem na "facehuggera" z DM.
Obserwator to oczywisty trzon. Podejrzewam, że do tej grupy trafi jeszcze Stalker i Minotaur, w elicie znajdziemy Chimerę, Elfią-Magiczną-Jednostkę oraz "Bezimiennego" (A szkoda...). Czempionem, możecie mnie ukamieniować: niestety znów zostanie smok :/.
Ciekawe na ile sprawdzą się moje przewidywania i jak Ubi wybrnie z sytuacji pod tytułem "smoki są niezwykle potężne" gdy/jeśli dostaniemy "Czarnego" jako czempiona :/?
18 gru - 20:44

Animaluki
wydaje mi się że czempionem raczej zostanie Bezimienny, jako godny rywal Aniołów, ale nie ma się co spierać za parę dni zapewne dostaniemy odpowiedź, kto zostanie czempionem. :P
18 gru - 21:19

DziwnyxD
Co do tego komentarza, że wszystko ma być fioletowe, to... Jak jest w inferno? Też wszystkie jednostki są czerwone, a w przystani takie jaskrawe białe. W twierdzy ulepszone jednostki czerwone (bordowe). W nekropolii wszystkie czarno-zielone, zaś w sanktuarium wszystkie są niebieskie. Więc nie ma co się dziwić, że będą same fioletowe jednostki ;P
23 gru - 15:37

DziwnyxD
Sądząc po jednostkach to tak: Prześladowczyni strzela
Obserwator strzela
Minotaur walczy wręcz
Bezimienny walczy wręcz
Mantykora walczy wręcz
A resztę nie wiem... Co będzie i tak kupie ;D
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Paracelsus - 15 cze - 21:26
Eggyslav - 15 cze - 07:30
Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13
Alamar - 13 cze - 18:10
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt