Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS
5. Kategoria: Kwasowa Grota
Trzeba przyznać, że ten rok był całkiem miły dla Groty. Już w styczniu jej zawartość została poszerzona o kanał YouTube, na którym znaleźć można materiały i odnośniki do materiałów filmowych związanych z Mocą i Magią. Powstał też nowy Skarbiec, który w jeszcze lepszy sposób niż dotychczas zapewnia serwowanie zasobów. (dodajmy, że część z nich korzysta z przestrzeni udostępnionej nam przez naszego sojusznika - Jaskinię Behemota, za co dziękujemy!) Grota od tego roku posiada również założony przez f!elda profil na Twarzoksiążce, a w "poczekalni" znajduje się przygotowywana przez Tarnooba i wspólników komnata o Horn of the Abyss. Na deser zaś zaserwowaliśmy tegoroczną edycję Grotowego Kalendarza Adwentowego oraz pierwszą wersję Kompendium Heroes of Might and Magic.

Bezwzględnie jednak największy tegoroczny sukces Groty to opracowany merytorycznie przez Alamara i f!elda oraz technicznie przeze mnie dział Heroes VI, który obecnie - ośmielę się stwierdzić - jest jednym z najobszerniejszych, jeśli nie najobszerniejszym serwisem w polskiej sieci o nadchodzącej grze Mocy i Magii.
     Następne »
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt