Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS

Grotowe Podsumowanie Roku 2013

5. Kwasowa Grota
Ten rok był dla nas szczególnie ważny przede wszystkim ze względu na naszą 10 Rocznicę Powstania. Z tej okazji przeprowadziliśmy unikalne i ekskluzywne wywiady: zarówno z jedną z autorek starszych gier M&M z epoki New World Computing - panią Jennifer Bullard, jak i z obecnymi twórcami świata Ashanu - Erwanem le Bretonem, Julienem Pirou i Iriną Kassiną. Wieści o naszych urodzinach ogłaszał nawet Ubisoft - na stronie Heroes VI i oficjalnym profilu na Facebooku. Przeprowadziliśmy też konkurs urodzinowy, który był zresztą jednym z wielu w tym roku. Razem z nim na pewno warte wspomnienia są też konkurs "Ewolucja Ashanu", "Kwasowy Turniej" Duel of Champions, nasz świąteczny konkurs "Melodie Mocy i Magii" oraz konkurs wiedzy o Kwasowej Grocie który odbył się na tegorocznym Konwencie Miłośników HoMM i Fantasy :). W sumie rozdaliśmy całkiem niezły worek nagród!

Nie zabrakło też nowych miejsc w Grocie - nawet jeśli było ich nieco mniej niż w zeszłym roku. Uruchomiliśmy nasz dział o Might & Magic X, wybudowaliśmy Czytelnię, odnowiliśmy dział WoG, Grotowy Kalendarz Adwentowy doczekał się 5. edycji, a za nim przyszedł dział Ciekawostki.

Koniec roku był jednak przykry z powodów narastających problemów z naszym nowym serwerem, które skończyły się w chyba najgorszy możliwy sposób. Z Waszą pomocą wstajemy jednak na nogi!.© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt