![]() 1. Ubisoft oferuje w dniu dzisiejszym Heroesów VI za 23 zł, zaś DLC Pirates of the Savage Sea za 30 zł. Oczywiście gry są w wersji elektronicznej, ale za taką cenę chyba nie warto narzekać... co innego na stan gry. :P 2. Stephan Winter z Limbicu Entertainment na forum Ubisoftu założył temat, w którym gracze mogą zgłaszać, co by chcieli zobaczyć poprawione w patchu 1.7. Chodzi głównie o to, które z błędów z listy tam zamieszczonej, są dla graczy priorytetem do naprawy. Oczywiście można zgłaszać także swoje własne sugestie. Limbic planuje zapoznać się z opiniami graczy w powyższym temacie 23 sierpnia i pracować nad nimi przez 2-3 tygodnie w sile 2-3 programistów. Tak więc wszelkie sugestie o dodaniu nowych rzeczy (jednostek, budynków, miast) wydają się nierealne w tej chwili do spełnienia przez Limbic Entertainment. Planowany termin wydania łatki 1.7 to pod koniec września. ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Farben
Bosper
Gaspar zTawerny
Alistair
Matheo
Mosqua
Warmonger
Farben
Nerevar
Bluearga
Alistair
Mosqua
Bluearga - jak dla mnie H6 jest grą dobrą, ma wiele zalet i wiele ciekawych rozwiązań. Nie jest to kalka z H3(+parę ulepszeń) i chwała im za to.
Fandor
Bosper
Fandor
Alamar
I teraz zamiast odbijać pojedyncze kopalnie, trzeba odbijać forty i jeszcze przekształcać siedliska z powrotem na swoją frakcję, bo komputer od razu po zdobyciu fortu/miasta je zmienia. I co jest tu bardziej uciążliwe? :P
Najlepsze rozwiązanie tego problemu było w H2, gdzie można było przyzwać żywiołaki do obrony kopalń... albo też użyć duchów, by nikt z kopalni już nie skorzystał.
Warmonger
Mosqua
Alamar
A o oszustwach komputera nie warto wspominać, bo już sam fakt, że rozpoczyna mapę posiadając w zanadrzu olbrzymią armię do wykupienia (tak więc przyrost jednostek go nie obchodzi), sam za siebie mówi.
Mosqua
Alamar
Podsumowanie - w jeden dzień, za cenę trochę większą niż siedlisko czempiona (nieulepszonego!), mamy "wybudowaną całą bazę na potrzebę rekrutacji naszej armii. Nadal uważasz, że jest przebudowa jest wyrzuceniem zasobów w błoto?
Co do przebudowy fortów - zamiast 250 sztuk złota, dostajemy 500 sztuk złota na dzień - po tygodniu jesteśmy na czysto, a złota zawsze brakuje, zwłaszcza jak ma się więcej miast pod swoją kontrolą (bo i armia z nich większa).
Zaś o dodatkowym przyroście stworów, nie ma co chyba wspominać? W Heroesach nie masz limitu jednostek w swojej armii (jak np. w King's Bounty), więc kto ma większą armię, ten ma przewagę.
Mosqua
Alchemik
Alamar
Jedyne budynki jakie ulegają zniszczeniu to: unikatowe, ulepszone targowisko w przypadku przemiany w Nekropolię czy Inferno, Aulę Nieśmiertelnych z Nekropolii oraz budynek Łez Ashy.
Acid Dragon
Mosqua
Alamar
Fandor