Łatka 1.5 nie tylko dodała do Heroesów VI ekrany miast czy DLC "Piraci z Morza Sztormów". W plikach gry można znaleźć coś, co prawdopodobnie można uznać za zapowiedź kolejnego DLC. Otóż łatka 1.5 posiada w sobie o wiele więcej bohaterów, artefaktów czy jednostek, nie występujących na dodatek w Piratach czy na mapce "Księżniczka VARN-u".I tak, kolejny Adventure Pack Ubisoftu roboczo zatytułowany jest Danse Macabre i skupiać ma się tym razem wokół Kultu Pajęczej Bogini i zwiastować powrót kolejnego legendarnego bohatera sagi Mocy i Magii - kościstego megalomaniaka i władcy marionetek - lisza Sandro. Oprócz niego najprawdopodobniej powrócą znani z Heroesów V Lukrecja i Giovanni, a także "prototyp" Widmowego Smoka (w końcu w Bestiariuszu HVI pojawiło się miejsce na dwóch nowych bossów, a Ptak Gromu się nie rozdwoi). To jednak nie wszystko. Wygląda na to, że podobnie jak w Piratach, owe prawdopodobne DLC zawierać będzie mapkę nawiązującą do uniwersum NWC, tym razem zaś do świata XEEN. Po szczegóły zapraszam na odpowiednią stronę Groty. Niestety, poza suchym tekstem i modelem smoka (jeszcze bez "makijażu"), w plikach nie ma żadnych grafik, dlatego niektórzy bohaterowie otrzymali portrety z poprzednich części sagi Mocy i Magii. Nie wiadomo też, na ile pozostawienie tych "smaczków" w plikach gry jest czymś niedopatrzeniem, a na ile zakamuflowaną próbą wybadania rynku przed wypuszczeniem ewentualnego DLC. ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Gaspar zTawerny
Nerevar
A co do samego DLC - cholera, chyba kupię to od razu nawet jeśli stosunek cena/zawartość będzie taki, jak w Piratach. Za bardzo lubię Sandro...
Gaspar zTawerny
YamiYugi
"leave the Empire" ;)
Jeśli wyjdzie, to poczytam komentarze o tym DLC i kupię jak stanieje.
Fandor
TopFunny525
DrakeBurn
Alamar
Fandor