Pewna strona internetowa traktująca o grach, GameMeca opublikowała właśnie 9 nowych, wcześniej nieznanych screenów z HoMM5. (Ciekawe, czy zrobiła to oficjalnie, idąc za dość dziwną polityką promocyjną Ubisoftu, czy też jest to jakiś rodzaj przecieku...). Obrazy zobaczyć można klikając na kolejne miniaturki:
A teraz kilka smoczych komentarzy: - na dwóch screenach widzimy najwyraźniej wnętrze miasta (zapewne odpowiednik Castle, miasta ludzi). Wywnioskować można z tego kilka rzeczy. Po pierwsze, różne widoki mocno sugerują całkowity trójwymiar również na ekranie miasta - z obracaniem, zoomem i innymi graficznymi sztuczkami. Po drugie, jakoś trudno rozpoznać które budyki są 'funkcjonalne', a które tylko do ozdoby - sugeruje to albo jakąś formę realizmu, w co wątpię, albo jakiś rodzaj nowego systemu rozbudowania miast. Po trzecie, mury zamku otaczają go dookoła - czy tak też będą wyglądać oblężenia? - na kilku screenach widać sceny z walki. Bohater jednak siedzi na koniu i jak widać na jednym z obrazów - rzuca zaklęcia. Ale wygląda też, jakby w każdej chwili mógł ruszyć na tym koniu do ataku. - już na kilku screenach powtarza się postać giermka trzymającego flagę - czy tylko do tego będzie ograniczała się ta postać? - na polu bitwy także ciągle nie widać żadnego elementu inerfejsu, ani (o zgrozo!) jakichkolwiek oznak tego, że to nie są pojedyncze jednostki, ale całe oddziały (jak w dotychczasowych wersjach HoMM) - oby to się zmieniło... ![]() Wasze komentarze (0) Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona. | ![]() | ![]() Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Paracelsus - 31 maj - 15:49 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 








































