
© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 


Clash of Heroes na Nintendo DS od jakiegoś czasu jest w fazie tzw. "press release", a więc gra w swej praktycznie ostatecznej formie została udostępniona recenzentom i dziennikarzom z branży komputerowej. Pojawiły się w związku z tym pierwsze recencje, a oceny oscylują w granicach 8/10 i 9/10, a więc bardzo dobrych. Często przewija się opinia, że gra jest 'zaskakująco dobra' mimo niskich oczekiwań. Recenzenci podkreślają, że gra jest wciągająca, a grafika jak na 2D wygląda bardzo dobrze (jednocześnie jako minus podają jej 'mangowość'). Dla graczy (przynajmniej zagranicznych) gra będzie dostępna w styczniu 2010 (co jest najwyraźniej kolejnym przesunięciem, gdyż miała być dostępna jeszcze w tym roku).




























