I jeszcze jedno info o poniższej grze na Nintendo DS, do której Ubisoft (albo developer - wszystko jedno) dokleił sobie literki "Might & Magic". Producent Erwan Le Breton, w serwisie IGN zdradza nieco informacji o istocie gry. I tak dowiadujemy się, że: "Gra jest prequelem do gier Heroes [V] i Dark Messiah. Akcja toczy się w Ashan, 40 lat wcześniej. Odkryjecie na nowo swoich ulubionych Herosów, takich jak Godric czy Markal, gdy byli młodzi i ruszali na spotkanie swych pierwszych przygód." A także odnośnie wyglądu gry: "Tworząc grę na [Nintendo] DS chcieliśmy wypróbować inny styl graficzny, bardziej podobny do Anime, który pasowałby do naszej rozgrywki i samej platformy (konsoli). Fabuła gry toczy się wokół młodości Herosów, więc chcieliśmy znaleźć odzwierciedlenie świata, które najlepiej pasuje do ich wieku. Jednocześnie zachowaliśmy jaskrawy, kolorowy, czarodziejski wygląd znany z gier M&M." Jest też trochę informacji o samej rozgrywce, ale czy to naprawdę kogoś obchodzi? :P Gdyby ktoś mi coś podobnego powiedział ze 3 lata temu, to uznałbym to za spóźniony dowcip pierwszokwietniowy (to zresztą chyba by przebiło mój pomysł z "Racers of Might and Magic" sprzed 3 lat właśnie). A kiedyś, gdy pojawiały się pierwsze szkice Ubisoftu myśleliśmy, że to Heroes V będzie "mangowe"... ![]() PS. Na poprawienie humoru (także mojego) krótki filmik z jaskrawego, kolorowego, cukierkowego, mangowego świata M&M, pt. "Przemiana Mutare" (Heroes III AB) ![]() Wasze komentarze (0) Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona. | ![]() | ![]() Crazy-AK47 - 8 cze - 18:06 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Paracelsus - 31 maj - 15:49 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 
































