Trochę spóźniona wiadomość, ale co tam. Wywiad ukazał się na łamach serwisu Strategy Core i został przeprowadzony z osobą od PR firmy 1C (dystrybutora KB). Z ciekawszych informacji: - jako że KB:L jest grą w czasie rzeczywistym, będzie można unikać walk - wystarczy tylko... uciekać; same bitwy będą za to w czasie turowym, - w grze (w przeciwieństwie do serii HoMM) można posiadać tylko jednego bohatera, którego zadaniem podczas walk jest wspieranie jednostek czarami (czyli schemat znany z H1-3 i KB), - oprócz rozwoju bohatera (statystyki, zdolności, itp.), którego wybiera się spośród wojownika, paladyna i maga, można też (prawdopodobnie) rozwijać jednostki (trzy poziomy rozwoju), - nie zdefiniowano jeszcze, czy będzie ograniczenie maksymalnej ilości jednostek w oddziale, - bohater będzie mógł się ożenić (i dzięki temu uzyskać dodatkowe premie - ciekawe czy uwzględniono też teściową? ;), - wydawcą w USA ma być Atari (wydawca m.in. NWN2), odpowiadać ma także za angielską lokalizację gry (wydawcą gier 1C w Polsce jest Cenega), - gra ma się ukazać na początku 2008 roku na całym świecie (ciekawe czy w tym przypadku Polska też zalicza się do "całego świata"?), zaś demo ma wyjść za około 2-3 miesiące. ![]() Wasze komentarze (0) Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona. | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 































