Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Na stronie Archon Studio ruszyła mini-seria blogów poświęconych uniwersum Might & Magic. Współtworzą ją nasi Grotowicze - Dark Dragon i Kastore - a także Hellburn z Jaskini Behemota.

Jak dotąd opublikowano obszerne wywiady z HotA Crew oraz Gregiem Fultonem. Przed nami jeszcze rozmowa z Dark Dragonem, Kastorem i Hellburnem, którzy przy projektach M&M od Archon Studio pracują jako eksperci lore, a także wywiad z twórcami planszówki.


Dzięki dociekliwości pytających możemy poznać wiele dotąd nieujawnionych informacji - między innymi o Clockwork Town, dalszych planach fabularnych HotA, własnej grze rozważanej przez HotA Crew, budynkach Forge oraz o tym, jak w 1999 roku miał wyglądać Juggernaut/Dreadnought.

Zapraszamy do lektury!
Yaaqob
Wasze komentarze (7)
26 maj - 09:49

Drwal
Ciekawy wywiad, wbrew pozorom sporo konkretów. Fajnie, że HotA Crew się trochę otworzyła, kiedyś było z tym różnie.
26 maj - 10:01

Yaaqob
Sprawdź też drugi wywiad; Kastore tam nieźle "przeczołgał" Fultona ;-)
27 maj - 11:02

Bajan
Ten psioniczny beholdera rewelacja. On będzie jednostką i to za równo w grze planszowej, jak i w HotA?
27 maj - 13:31

Yaaqob
@Bajan, projekty są ciągle w fazie rozwoju, ale jest możliwe, że w planszówce Beholder będzie w mieście, a Piromaniak jednostką neutralną, a w HotA - odwrotnie. ;-)
27 maj - 15:42

KamilCygan
Figurki Niebiańskiej Kuźni z licencjonowanej planszówki HoMM3, rechot losu. Bardzo się cieszę że jest, wygląda fajnie, i mimo to słówko krytyki: nie za duża reprezentacja Twierdzy ? Goblin, Ogr i Behemot. 3 jednostki na 7 całego line-up.
28 maj - 12:58

anonim1233
Zbyt mi Twierdzą zalatuje. Wolałem już koncept, że T7 Forge to jakiś automaton.
29 maj - 23:35

uhm
Greg Fulton najpierw stwierdza, że zespół NWC był najmniej utalentowany spośród wszystkich z którymi pracował, po czym opisuje swoją wizję Dreadnoughta jako mechanicznego bękarta nosorożca i triceratopsa strzelającego piorunami z paszczy ze specjalną baterią rakiet na plecach. Przegiołem, co nie Phelan? XD
Chcesz skomentować ten materiał? Nic prostszego!
Zaloguj się lub Załóż konto w Grocie!
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 18:06
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt