Wygląda na to, że super pakiety nie sprzedają się tak dobrze, jakby chcieli twórcy. Zostało ich ponad 900, a na ich zakup mamy jeszcze ponad 5 dni, gdyż wydłużono ich sprzedaż :). W międzyczasie zachęcam do obejrzenia garści nowych grafik (nie tych przeniesionych z DoCa), które pojawią się na kartach. ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 




















































Górski Krasnolud
Garett
anonim1233
Nicolai
Sobieski
Hayven
A, no i wtedy trudniej byłoby to sprzedać mobilkarzom i ludziom od brzydkich małp.
Hayven
Bacus
Podobnie widzimy, że ten projekt przeszedł bez echa i jakby człowiek nie wchodził co jakiś czas na AC to pewnie nigdy by się nie dowiedział, że Heroeski dostaną karciankę mobilną i papierową, ale będą to dwie całkiem różne i niekompatybilne gry. Absurd podobny do Spider-Mana w MtG, który spider-manem jest tylko na papierze, bo online już nie.
Pokręcony czas na fana karcianek, niestety.
S4nndr0