Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
30.IX.2025link 
Might & Magic Fates

Wygląda na to, że super pakiety nie sprzedają się tak dobrze, jakby chcieli twórcy. Zostało ich ponad 900, a na ich zakup mamy jeszcze ponad 5 dni, gdyż wydłużono ich sprzedaż :).
W międzyczasie zachęcam do obejrzenia garści nowych grafik (nie tych przeniesionych z DoCa), które pojawią się na kartach.
Dark Dragon
Wasze komentarze (9)
30 wrz - 12:00

Górski Krasnolud
W sumie sam nie wiem co myśleć... z jednej strony patrzy się na to spoko, ale jakoś jestem w szoku, jak bardzo styl graficzny Ashanu nie zmienił się od czasów Heroes VI (to są wciąż niemal identyczne grafiki, od ok. 15 lat).
30 wrz - 19:28

Garett
Czy tylko ja widzę Dr. Dooma w trzecim rzędzie max po prawej?
30 wrz - 21:21

anonim1233
W sumie trochę go przypomina.
1 paź - 09:03

Nicolai
Doktora Dooma widzę w tym Sandro!
1 paź - 18:13

Sobieski
Nie mogą po prostu włączyć serwerów z DoCem?
1 paź - 19:27

Hayven
DoC został popsuty kilkoma ostatnimi dodatkami; rozumiem, dlaczego wygodniej zacząć z czystą kartą.

A, no i wtedy trudniej byłoby to sprzedać mobilkarzom i ludziom od brzydkich małp.
1 paź - 19:30

Hayven
Ja bym powiedział, że z marketingowego punktu widzenia jednoczesna produkcja dwóch odrębnych karcianek (elektronicznej i fizycznej) wydaje się... dziwna.
2 paź - 09:24

Bacus
Nie mówiąc, że DoC raczej nie wpisywałby się zbyt dobrze w obecny rynek karcianek mobilnych, które mają być szybkie, aby móc zagrać meczyk w kilka minut, a tam czasami gra trwała i godzinę. Poza niewielką grupą miłośników to gra raczej nie wzbudziłaby wielkiego zainteresowania.

Podobnie widzimy, że ten projekt przeszedł bez echa i jakby człowiek nie wchodził co jakiś czas na AC to pewnie nigdy by się nie dowiedział, że Heroeski dostaną karciankę mobilną i papierową, ale będą to dwie całkiem różne i niekompatybilne gry. Absurd podobny do Spider-Mana w MtG, który spider-manem jest tylko na papierze, bo online już nie.

Pokręcony czas na fana karcianek, niestety.
5 paź - 11:17

S4nndr0
Poda mi sie karta Saanndro, zwlaszcze jego magia zapomnienia (jak stalin kasuje ludzi z pamieci).
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Paracelsus - 15 cze - 21:26
Eggyslav - 15 cze - 07:30
Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13
Alamar - 13 cze - 18:10
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt