Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
1.XI.2024link 
Heroes of Might and Magic: Olden Era

Wczoraj, z okazji Halloween, ekipa Unfrozen zaprezentowała pełny line-up Nekropolii, prezentując również po raz pierwszy jednostkę siódmego poziomu: Wampira! Oprócz tego filmik zawiera dynie, przepiękne portrety bohaterów Nekropolii oraz przegląd jednostek oraz ich umiejętności!



Jeżeli chcecie wziąć udział w betatestach gry, to wiedzcie, że oprócz aplikowania o dostęp, możecie wziąć udział w konkursie na przebranie halloweenowe: trzy najlepsze kostiumy zgarną klucz do closed bety OE! Zgłoszenia możecie wysyłać do 6 XI, pamiętajcie o dołączeniu swojego nicku na zgłaszanym zdjęciu! Oba powyższe linki prowadzą do kanałów na oficjalnym Discordzie Unfrozenów, a tutaj jest zaproszenie.
Kammer
Wasze komentarze (9)
1 lis - 11:01

Kuririn
smierdzi strasznie h5-7
1 lis - 11:36

Nicolai
Ten po lewej wygląda jak Viserys XD
1 lis - 14:30

anonim1233
Nekropolia ciekawie wygląda. Teraz czekam na ten szósty mackowato-lodowy zamek i na Sylvan.
1 lis - 14:35

Cezaros
Poza bohaterami, myślę że wygląda dobrze. Szczególnie duchy z umiejętnością z H2, grabarze i 7-poziomowy wampir dają powiew świeżości. Jedyna wada moim zdaniem (poza krwią) to niektóre aspekty graficzne - bohaterowie tacy aż przesadzeni się wydają, tak samo wygląd Wampira (jego miecz szczególnie).
Zaproponowane umiejętności wyglądają fajnie - szczególnie ciekawi mnie Blindsight. Myślę że strategia na hieny cmentarne z duchami może być całkiem popularna (darmowe 1-stacki, które zwiększają swoje liczby w walce i mogą oszołomić nadciągające jednostki).
1 lis - 16:12

Górski Krasnolud
Krwawe Lisze, Rycerze Śmierci i te Wampiry to debeściaki. Ogólnie świetne Nekro się zapowiada.
1 lis - 21:16

Alistair
Jak dla mnie naprawdę cool.
2 lis - 10:23

anonim1233
Nawet mi nie brakuje jakoś kościanego smoka. Wampir w sumie dobrze prezentuje się jako jednostka 7 tieru.
4 lis - 20:17

ShEv441
Podoba mi się , że bardziej poszli w motyw animate dead - nie tylko szkiele i 1 czar - ale że sporo jednostek ma powiązane z tym umiejętności. Wydaje się, że można będzie robić efekty synergii i różne taktyki - można grać będzie nie tylko pod szkielety, ale też te psy np wizualnie też spoko. Ciekawie, że zmienili nudnego zombie z lvl2 na 4lvl - ma nowy wygląd i zestaw zdolności. Alternatywy robią robotę
4 lis - 21:13

anonim1233
@ShEv441 Ta hiena cmentarna to nie zombiak. W sumie zombiaka w H7 też nie było. Mógłby być jako neutralna jednostka, ale jego brak w Nekropolii kompletnie mi nie przeszkadza. Gorzej jakby z szkieletów zrezygnowali.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 18:06
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt