Crowdfundingowa kampania “Heroes of Might and Magic III: The Board Game” wchodzi w ostatnie 24 godziny. Zbiórka już teraz odniosła sukces, przebijając rezulatat kampanii oryginalnej. Przypominam, że odtąd w grze planszowej będziemy mogli zagrać wszystkimi frakcjami z oryginalnej gry wideo oraz… piracką Przystanią z “Horn of the Abyss”. ![]() Eksluzywnie dla Kwasowej Groty zdradzę, że niebawem czekają nas rozmowy z licencjodawcą [Ubisoftem] nt. przyszłości gry (w tym kolejnych frakcji). Na horyzoncie - poza omawianą tu planszówką, papierowym RPG i bitewniakiem od Johnsona i Chambersa - maluje się jeszcze jeden projekt tabletop… Zainteresowanych zapraszam też do wysłuchania podcastu jaki pojawił się na kanale Pad Padł: ![]() | ![]() | ![]() Darkstorn - 10 cze - 21:07 Paracelsus - 9 cze - 20:36 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Andruids
Za ciosem. Czyli dalsza współpraca z zespołem Hoty i Fabryka w następnym crowdfundingu. No i Pałac od DoR, cóż by innego.
Nicolai
Górski Krasnolud
W sumie ciekawe, czy Archon Studio proponowało współpracę z DoR Teamem. Może trzecia kampania to faktycznie będzie Fabryka, Pałac... i Szklarnia. xD
Yaaqob
Dydzio