Nie, spokojnie. Tym razem nie będziemy pisać o tym, że jest źle a będzie jeszcze gorzej, ale o grze open world potencjalnie osadzonej w świecie Mocy i Magii. Użytkownicy Twittera zestawiają oferty pracy w Ubisoft Shanghai z niedawną rejestracją przez Francuzów domeny Might and Magic Fates. Oczywiście jeszcze nic to nie znaczy, ale czasem warto być dobrej myśli i byłoby dobrze zamknąć kończący się rok jakimś pozytywnym akcentem. ![]() | ![]() | ![]() Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Paracelsus - 31 maj - 15:49 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 




































anonim1233
Sir Galuf
Crazy-AK47
Znowu mapa zapchana "?" z czego każdy z nich to tylko jakaś bezwartościowa skrzynia
Ja po studiu w Szanghaju nie oczekuję nic, bo od studia które specjalizuje się w w robieniu gier mobilnych mam więcej obaw
Od czasu gdy poszła plotka, że robią to Chińczycy oraz po wywiadzie z ludźmi odpowiedzialnymi za markę mam więcej powodów do obaw niż radości
Might & Magic: Fates? Raczej Fatal Fate (albo podzieli Fate Herosów 6 xD)
Jestem negatywnie nastawiony, ale skądś to nastawienie musiało się wziąć, to jak Ubisoft traktuje tą markę przez ostatnią dekadę jest dobrym przykładem
Ostatnia dobra gra z tej marki to było Clash of Heroes, a ostatni dobry Heroes wyszedł z 15 lat temu. Lubię gry od Ubi, ale sposób w jaki je traktuje to czysta hańba
-Heroes 6 straci pół kontentu za miesiąc, a Ubisoft dalej milczy
-Heroes 7 wymaga instalowania łatek społecznościowych bo gra nadal jest w opłakanym stanie
-M&MX: Legacy został wydany w fatalnym stanie, gra została w pełni załatana po dekadzie przez społeczność (chodzi o błąd ze świecącymi potworami), a przez nie-działające serwery gra stała się niegrywalna i wycofana ze sprzedaży (choć społeczność wydała łatkę w mniej niż 2 tygodnie po tej akcji)
-Clash of Heroes Definitive Edition to skok na kasę. Dwukrotna cena za tą samą grę tylko ocenzurowaną i jednym dodatkowym bohaterem. A i oryginału już kupić nie możesz
-O mobilkach to nawet szkoda gadać. Duel of Champions i Heroes Online skończyły jak skończyły
Jak mam po takiej złej passie mieć jeszcze jakąkolwiek wiarę, że Fates będzie czymś dobrym?
Górski Krasnolud
Dydzio