Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
13.XII.2023link 
Might & Magic Fates

Nie, spokojnie. Tym razem nie będziemy pisać o tym, że jest źle a będzie jeszcze gorzej, ale o grze open world potencjalnie osadzonej w świecie Mocy i Magii. Użytkownicy Twittera zestawiają oferty pracy w Ubisoft Shanghai z niedawną rejestracją przez Francuzów domeny Might and Magic Fates. Oczywiście jeszcze nic to nie znaczy, ale czasem warto być dobrej myśli i byłoby dobrze zamknąć kończący się rok jakimś pozytywnym akcentem.
Nicolai
Wasze komentarze (5)
14 gru - 12:47

anonim1233
Może w końcu coś się ruszy w sprawie tej marki.
14 gru - 15:32

Sir Galuf
Najwyższy czas na powrót Might and Magic do gry
17 gru - 13:19

Crazy-AK47
To ile tych mikropłatności będzie?
Znowu mapa zapchana "?" z czego każdy z nich to tylko jakaś bezwartościowa skrzynia
Ja po studiu w Szanghaju nie oczekuję nic, bo od studia które specjalizuje się w w robieniu gier mobilnych mam więcej obaw

Od czasu gdy poszła plotka, że robią to Chińczycy oraz po wywiadzie z ludźmi odpowiedzialnymi za markę mam więcej powodów do obaw niż radości

Might & Magic: Fates? Raczej Fatal Fate (albo podzieli Fate Herosów 6 xD)
Jestem negatywnie nastawiony, ale skądś to nastawienie musiało się wziąć, to jak Ubisoft traktuje tą markę przez ostatnią dekadę jest dobrym przykładem

Ostatnia dobra gra z tej marki to było Clash of Heroes, a ostatni dobry Heroes wyszedł z 15 lat temu. Lubię gry od Ubi, ale sposób w jaki je traktuje to czysta hańba
-Heroes 6 straci pół kontentu za miesiąc, a Ubisoft dalej milczy
-Heroes 7 wymaga instalowania łatek społecznościowych bo gra nadal jest w opłakanym stanie
-M&MX: Legacy został wydany w fatalnym stanie, gra została w pełni załatana po dekadzie przez społeczność (chodzi o błąd ze świecącymi potworami), a przez nie-działające serwery gra stała się niegrywalna i wycofana ze sprzedaży (choć społeczność wydała łatkę w mniej niż 2 tygodnie po tej akcji)
-Clash of Heroes Definitive Edition to skok na kasę. Dwukrotna cena za tą samą grę tylko ocenzurowaną i jednym dodatkowym bohaterem. A i oryginału już kupić nie możesz
-O mobilkach to nawet szkoda gadać. Duel of Champions i Heroes Online skończyły jak skończyły

Jak mam po takiej złej passie mieć jeszcze jakąkolwiek wiarę, że Fates będzie czymś dobrym?
17 gru - 20:05

Górski Krasnolud
Dajmy już tej marce umrzeć z godnością. xd
18 gru - 19:28

Dydzio
ja uważam tak samo jak górski krasnolud
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt