Wraz z końcem miesiąca, 30 listopada, zamyka się Pledge Manager “Heroes of Might and Magic III: The Board Game”. Gra pilskiego wydawcy Archon Studio osiągnęła duży sukces na Kickstarterze, gromadząc też rzeszę nowych klientów w Pledge Managerze na Gamefound. Macie ostatnie dni, by do nich dołączyć i zamówić swoje kopie. Produkcja jest już w toku. Wysyłki dla tych, którzy zamknęli swoje pledge’e do końca sierpnia, rozpoczną się już w grudniu br. Wszystko wskazuje na to, że pozostałe zostaną zrealizowane nie później niż w pierwszym kwartale 2024. Zamknięcie Pledge Managera i wysyłki to jednak nie koniec projektu! Archon Studio pracuje już nad dodatkiem Twierdza i udostępniło ilustracje Behemota oraz Orka. Rozszerzenie to powinno pojawić się w sklepach w przyszłym roku. Na tapecie leżą też Wrota Żywiołów oraz Przystań. Na koniec pragnę podzielić się ekskluzywną informacją, która z pewnością zainteresuje fanów “Might and Magic”. :-D Prowadziliśmy już wstępne rozmowy nt. line-upów jednostek Wrót Żywiołów oraz Przystani. Wstępnie zakładamy, by Wrota Żywiołów umożliwiały rekrutację, znanych z oryginalnej gry wideo, jednostek ulepszonych; podstawowe Żywiołaki byłyby natomiast jednostkami neutralnymi ściśle powiązanymi z omawianą frakcją. Line-up Przystani składałby się, natomiast, głównie z jednostek znanych z “Might and Magic VIII”, ale w moim planie znajdują się również dwa stworzenia występujące w “Heroes III”... ale nie jako jednostki. Przyszłość zapowiada się ekscytująco! ![]() | ![]() | ![]() Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Paracelsus - 31 maj - 15:49 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 


































Sobieski
Yaaqob
Matikun
Właśnie się zastanawiałem, jak to rozegracie i to chyba jedyna sensowna opcja, zastosowanie wersji ulepszonych byłoby trochę dziwne. Natomiast gorąco zachęcam do zachowania pewnych cech ulepszeń, np. strzelania dla "grupy" żywiołaków powietrza i wody :P.
Sobieski
Górski Krasnolud
A skoro Yaaqob już napomniał, że Cove będzie wykorzystywać jednostki z Might and Magic VIII, a najpewniej będzie ostatnim dodatkiem, to przy dodatku "Conflux" dałbym mały tego przedsmak, i jako jednostki neutralne wykorzystał istoty zamieszkujące Wymiary między Wymiarami :)
Hayven
> Sugerowanie, że ta gra jest dedykowana dla kogoś poza fanami Heroesa III
Górski Krasnolud
Sobieski
> Mi jako fanowi Heroes III Cove nic nie mówi
Tak właściwie to musi coś mówić? Jak ktoś zna Heroes III, to wie o co chodzi, jak toś nie zna Heroes III, to jest to dla niego jednostka i figurka jak każda inna. Mówi komuś coś figurka Szelmy z gry Gloomhaven (3 miejsce na BGG, a niegdyś 1)?
kubawaleczny
Matikun
magius123123
Matikun
Tak, to raczej oczywisty wybór :D
Yaaqob
Co do line-upu Wrót Żywiołów - na pewno poddamy jeszcze temat wnikliwej analizie (to nie tylko estetyka, ale i mechanika planszówki) i zrobimy wszystko, by fandom był zadowolony. ^^