Życzenia zdrowia, szczęścia i odpoczynku z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia składam Wam w imieniu swoim i całej Groty! Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie jesteś osobą należącą do wąskiego grona najwierniejszych fanów gier Might & Magic. Życzmy więc sobie wszyscy, aby to grono się wreszcie powiększyło w nadchodzącym roku i znajdźmy kilka chwil na ponowne zagranie w klasyczne i wiecznie dobre tytuły naszej serii. Szczególną uwagę zwróćcie na nius Warmongera poniżej o najnowszej wersji VCMI. Możecie też odwiedzić jedną z nielicznych już aktywnych produkcji - Era of Chaos (skąd zaczerpnąłem grafikę mikołajkowej Katarzyny autorstwa @Phu Thieu). A jeśli ktoś jakimś cudem nie ma jeszcze pełnej kolekcji gier M&M, to na Steamie obecnie wiele tytułów jest objętych zniżką 75%. Wszystkiego dobrego! ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Górski Krasnolud
Wszystkiego najlepszego dla Was, drodzy Grotowicze! Obyśmy W KOŃCU (może w okolicach sierpnia/września) usłyszymy o jakimś nowym tytule Heroes, z dopisaną obok ósemką 😇
Oby ten nadchodzący 2023 rok był dla nas syty i obfity w nowe gry, dodatki i mody dla serii Might and Magic 🖥️
Jeszcze raz zdrowia, zdrowia i jeszcze raz dużo many!
marcopolo321
MinosKing
Tarnoob
Całej społeczności Might and Magic życzę rozwoju marki – np. nowych wersji HD Moda do HoMM3 i wreszcie nowej Hoty; z Faktorią czy bez, może jeszcze sporo poprawić, np. w balansie umiejętności.
Hayven
(A to, z okazji jakich świąt Acid chce i składa życzenia, to chyba też trochę jego sprawa, co nie? Przecież nie ma obowiązku składania takich czy innych życzeń w ogóle).
Tarnoob
Bajan
Tarnoob
Hayven
Hayven
Kastore
Hayven
Bajan
Darkem
Alistair