Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS

W zeszłym roku projekt fheroes2 powrócił i jest cały czas rozwijany, kilka dni temu twórcy wypuścili jego najnowszą wersję opatrzoną numerem 0.9.9. Cóż nowego się pojawiło i czy warto się tym zainteresować, pytacie?
• Szybkie dzielenie armii
• Ikona dla map z dodatku
• Długość trwania zaklęć w opisie
• Ulepszone SI
• Cień ataku jednostek na 2 heksy oraz obszaru zaklęć
• Opisy jednostek zawierają ich specjalne umiejętności
• Wsparcie dla Nintendo Switch
• Szybka bitwa (w tym bez używania czarów)
• Przycisk do zmiany miasta w ekranie budowania
• Wróciło wsparcie dla oryginalnych języków (polski!)
• Interfejs dla dobrej i złej strony, tam, gdzie go brakowało
• Naprawa błędów graficznych (np. ucięta farma w zamku Rycerza)
• I wiele więcej!


Do pobrania tutaj. Tutaj można zgłaszać twórcom błędy.

Twórcy planują stworzyć w przyszłości dodatek. W planach są m.in. masowe zaklęcia.
Dark Dragon
Wasze komentarze (7)
10 lis - 10:28

Hayven
Ale super! Aż chce się wrócić do Heroes 2.
10 lis - 17:48

Hellburn
To jest wspaniałe.
10 lis - 19:27

Tarnoob
Bardzo miło, że ktoś to poprawia. :-) W sumie tego w H2 mi brakowało najbardziej – szlifu, jak we wszystkich częściach HoMM.
11 lis - 03:39

Kastore
To uczucie, że moi koledzy płaczą, że całą kasę wydali na gry typu preorder Elden Ring, a ja im na to, że moja gra jest darmowy, bo Heroes 2 nic nie kosztuje.
11 lis - 08:08

Serd
i już znalazłem małego buga: gdy wybierzesz kampanię Archibalda to w momencie gdy wyświetla się ekran ze szczegółami danego scenariusza (ten zaraz po filmiku) to wtedy słychać muzykę, natomiast gdy wybierzesz kampanię Rolanda lub którąś z kampanii z POL, to wtedy na w/w ekranie nie ma muzyki. A powinna być.
11 lis - 08:39

Dark Dragon
Błędy można zgłaszać tutaj -> https://github.com/ihhub/fheroes2/issues (dodałem też link do newsa). Twórcy relatywnie szybko wprowadzają poprawki do następnych wersji.
11 lis - 20:40

kubawaleczny
Wsparcie dla Swicha? Jak to niby można na swichu zainstalować ktoś wie?
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt