Nasz sojusznik, Jaskinia Behemota, opublikował ogromny wywiad z Gregiem Fultonem, gdzie poruszone są tematy modów, koncepcji Forge, losów serii i wiele innych. Zdecydowanie warto przeczytać!To również dobra okazja, by przypomnieć o Fanstratics, projekcie Fultona, który silnie jest inspirowany H3. Na razie znajduje się w fazie pre-alpha, ale warto zapisać się do newslettera, którym rozpowszechniane są informacje. A jeżeli chcecie poczuć trochę sportowych emocji -- już w ten piątek rusza finał Mistrzostw Polski, codziennie przez trzy dni w krakowskim studiu walczyć będą ze sobą dwaj gracze uważani w Polsce za najlepszych -- Dawidu91 i Szopa666. Ich starcia transmitowane i komentowane będą na kanale Nvidii. Mistrzostwa wygrał Dawidu91, nagrania będą dostępne na YT Jaskini. ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Kastore
Hayven
Szach-mat, ligowcy!
Z kolei ze stwierdzeniem, że Ubi trzy razy próbowało powtórzyć sukces HoMM3 i się nie udało, nie zgodzę się – za pierwszym razem się udało całkiem nieźle i H5 przyciągnęła do serii całe nowe pokolenie graczy. To potem coś się zepsuło.
Nicolai
Kastore
Hellburn
Pozdrawiam.
val-gaav
Polemizowałbym więc ze stwierdzeniem, że ludzie uznawali herosy za grę przede wszystkim jednoosobową.
AmiDaDeer
Polecam znaleźć sobie lepsze zajęcie niż psioczenie na tego typu uwagi.
Bajan
Kammer
anonim1233
Drwal
A prawnie? Nie znam się na tej kwestii, nie bardzo mi się też chce nad tym pochylać. Kiedyś gdzieś Mateusz chyba tłumaczył, że można. Oczywiście jestem sobie w stanie wyobrazić, że są tu jakieś zgrzyty, ale po co środowisko Heroes 3 w Polsce ma samo sobie rzucać kłody pod nogi?
avatar
Ale ogólnie trzeba przyznać, że gra chodziła właściwie na każdych driverach, kartach pamięci czy prockach.
AmiDaDeer
avatar
Darkem