Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Magicznych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! I najlepiej z dala od komputerów chociaż przez tych kilka dni. Raz na jakiś czas warto sobie przypomnieć, że najlepsze tekstury i modele 3D są na zewnątrz ;). I wcale nie ma to nic wspólnego z nisko przelatującymi smokami szukającymi zabawek...


PS. W ramach spóźnionego prezentu, dzięki Andruidsowi, który wypatrzył projekt "Might & Magic VII in DOOM", wrzuciłem działającą wersję tegoż do grotowego Skarbca. Enjoy!
Acid Dragon
Wasze komentarze (12)
24 gru - 14:16

Eryk_Perforta
Nawzajem!
24 gru - 14:48
Andruids
Jaki fajny obrazek : D
24 gru - 14:53

AmiDaDeer
"najlepsze tekstury i modele 3D są na zewnątrz "
Polemizowałbym.
24 gru - 15:51

Szaman
Jako Akolita groty, chyba jestem zobowiązany życzyć wszystkim nie-akolitom i strażnikom i różnym maściom smokom. Wesołych i pogodnych świąt, nowych części MM nie od Ubisoftu i żeby wreszcie się doczekali ode mnie kolejnych Przygód Gunduli i nocnej twierdzy:)
24 gru - 16:21

Kastore
Nawzajem.
24 gru - 16:36

Acid Dragon
I oczywiście dziękuję Andruidsowi za jaki fajny obrazek :D.
24 gru - 17:15

MinosKing
Zdrowych, spokojnych i udanych Świąt oraz wielu smacznych potraw na Wigilijnym stole życzy wszystkim Mieszkańcom Kwasowej Groty Minos King. ;)
24 gru - 19:02

Alistair
Dołączam się do życzeń - dużo zdrowia, szczęścia i wielu nowych pomysłów.
24 gru - 19:49

Drwal
Również dołączam się do życzeń. Bądźcie zdrowi i zaglądajcie czasem do Groty, bo coraz mniej nas. ;)
24 gru - 20:19

mrocznymag322
Jeszcze ja ;) Życzę wam spokojnych, szczęśliwych i radosnych świąt. Niech ta strona pożyje jeszcze długo i żeby cały czas przyciągała nowych ludzi, takich jak ja :D

PS: Czy z okazji bożego narodzenia będzie jakaś nowa komnata czy wogóle będzie nowa komnata, no bo mijają już 2 lata od premiery ostatniej komnaty i chyba już najwyższy czas.
24 gru - 21:46

Sir Galuf
Ja również życzę wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia :-D. Dużo zdrowia, szczęścia i nowych części Heroes of Might and Magic (lub po prostu Might and Magic).
24 gru - 23:42

Kuririn
Wesołych, Pogodnych i Rodzinnych Świąt!
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Paracelsus - 15 cze - 21:26
Eggyslav - 15 cze - 07:30
Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13
Alamar - 13 cze - 18:10
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt