Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Wkrótce czeka nas pierwszy cross-over z inną franczyzą, do Elemental Guardians zawitają 4 postacie z Samurai Shodown (znanej także jako Samurai Spirits), serii bijatyk 2D. Będą to: Ukyo, Haohmaru, Nakoruru, Rimururu; każda z postaci będzie oczywiście dostępna w 4 wariantach kolorystycznych (czyt. w 4 żywiołach). Jak zawsze będziemy mogli je zdobyć w limitowanych kamieniach.

W nadchodzącej aktualizacji dostaniemy możliwość rozwinięcia naszych stworzeń powyżej standardowych 5 gwiazdek. Nowy system tzw. "heroicznych aur" umożliwi naszym podopiecznym zdobycie nowych zdolności.
Ostatnia ewolucja stworzeń od teraz będzie miała unikalną nazwę dla każdego stworzenia.
Więcej informacji i szczegółów na temat tej aktualizacji znajdziecie tutaj.
Dark Dragon
Wasze komentarze (12)
13 gru - 13:54
Andruids
O, świetnie. Crossower o który nikt nie prosił, z jakimiś randomami, z gry, o której nikt nie słyszał.
13 gru - 17:56

Sir Galuf
MANGOWE POSTACIE !!!!!!!!! Całkiem fajnie to wygląda ^^
15 gru - 21:04
lysypk
@Andruids - Ale Samurai Shodown to ty szanuj, to jedna z najlepszych (a moim zdaniem najlepsza) bijatyka 2D. Ja wiem, że to nie ma popularności Street Fightera, ale jest o niebo lepsza
15 gru - 21:31

AmiDaDeer
"to jedna z najlepszych (a moim zdaniem najlepsza) bijatyka 2D."
~lysypk, postów: 0
15 gru - 21:40

Kastore
Ubisoft płaci swoim influencerom zaledwie 500 rupii miesięcznie a ty ich jeszcze tak podkopujesz
16 gru - 13:09
lysypk
@Hobbit - i stworzyłem konto niedawno, przy okazji skomentowania martwego Showdown :-) Czyli rozumiem możesz mieć własne zdanie dopiero po byciu aktywnym członkiem od 15 lat? Nigdy nie czułem jakiejś większej potrzeby udzielania się tutaj, zwłaszcza że dostęp do informacji/plików nie wymaga rejestracji. Przepraszam za niezarejestrowanie się X lat temu i nie komentowanie każdego wpisu :-)
16 gru - 13:14
lysypk
PS: nie gram w Elemental Guardians, bo skasowało mi cały postęp po którymś paczu, a sama gra jest średnia. Także Kastore... nie zarobię tych 500 rupii
16 gru - 17:12

Kastore
No mam nadzieję chociaż na jakąś miskę ryżu od Ubisoftu za dobre chęci. ;)
16 gru - 17:37

AmiDaDeer
"Przepraszam za niezarejestrowanie się X lat temu i nie komentowanie każdego wpisu :-)"
Nic się nie stało.
16 gru - 17:47

Kurek
Uff całe szczęście że już nie gram w showdown
16 gru - 18:00

Kammer
Ciężko, byś grał, jak grę już dawno uśmiercono. :P
16 gru - 19:57

Kurek
już nazwy beznadziejnych gierek mi się mylą
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Darkstorn - 10 cze - 21:07
Paracelsus - 9 cze - 20:36
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt