Niedawno pojawił się interesujący materiał TVGRY.pl o najpopularniejszych modach i fanowskich dodatkach do Heroes III. Opowiada o nich nie kto inny, jak Włodarz Jaskini Behemota - Hellburn :). Film stanowi zestawienie cech najbardziej znanych projektów i choć trochę brakuje w nim informacji o nowościach przez nie wprowadzanych, to może stanowić okazję do wstępnego zapoznania się lub przypomnienia sobie o tych fanowskich dziełach. Zainteresowanych po więcej informacji zapraszamy oczywiście do naszych działów o In The Wake of Gods, Horn of the Abyss oraz VCMI. ![]() | ![]() | ![]() Darkstorn - 10 cze - 21:07 Paracelsus - 9 cze - 20:36 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 
































Alamar
Drwal
Mnie najbardziej nie rozczarowały słowa Hella, a montaż i zdjęcia. To naprawdę szczyt lenistwa. Film, który w tytule przedstawia najlepsze mody do Heroes 3 i ich nie pokazuje, dla mnie jest do niczego. Naprawdę tak ciężko zainstalować mody dla tych kilku ujęć? Naprawdę trzeba wrzucać video z innego kanału z najgorszym "gównianym" (sorka, musiałem) miastem sprzed 6 lat? O to mam pretensje do Hella, że tego nie dopilnował. Takim zabiegiem dobrej reklamy modom do Heroes 3 na pewnie nie zrobimy.
Kastore
Hellburn
Mi się filmik podoba i widzę, że innym też.
Hellburn
"[...]In the Wake of Gods
POTEM mniej więcej w tym samym czasie VCMI [...] Horn of the Abyss
I na samym końcu Succession Wars".
Słuchanie ze zrozumieniem.
Kastore
Hellburn
Fandor
Także no offence, po prostu wydaje mi się, że niektóre rzeczy trzeba było bardziej zaznaczyć i jakby jeszcze kiedyś było coś podobnego, to żeby zrobić to lepiej.
Andruids
Hellburn
kowal3232
Fandor
MinosKing
Hellburn
Drwal
Kastore
Avarchont
Alexiei