Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS


Radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocy, a także jak najmniej goblinów wykluwających się z pisanek - teraz i przez resztę roku ;). Wszystkiego dobrego!

PS. Dziś co prawda kumulacja okazji, bo jeszcze pierwszego kwietnia, ale wyjątkowo nie będziemy próbować Was przekonać, że wyszło właśnie Heroes 8 ;). Tylko coś forum ostatnio szwankuje...
Acid Dragon
Wasze komentarze (12)
1 kwi - 14:29

Szaman
Acid Cicho:P Bo się wyda że robię z Ubi softem nowego Herka 8... Fabuła będzie o pewnej 312 żonie Kilgora która uciekła, z haremu i razem z mało-ogarniętym goblinem próbuje uratować świat przed nawiedzonym nekromantą próbujący wezwać mroczne bóstwo, przed szaleńcem-piromanem, który chce podpalić cały świat i odebrać potężny artefakt od chciwej piratki co znalazła potężny i jest nieświadoma niebezpieczeństwa co ze sobą niesie.
1 kwi - 14:45

Darth Ponda
Brzmi jakoś znajomo. Ubi nie stać już na nic oryginalnego?
1 kwi - 15:33

Szaman
To będzie hit! mówię ci... Nowe unikatowe zaklęcia, nowe stwory, nowe artefakty, gra multi-
platformowa. Unikatowe zwroty akcji, dużo efektów specjalnych.

I to wszystko za jedyne 777 zł:D
1 kwi - 15:57

Darth Ponda
A ile płatnych DLC planujecie wydać zanim gra będzie grywalna? No wiesz, będzie się uruchamiać normalnie, jednostki nie będą znikać i pojawiać się w najmniej korzystnych momentach itp.?
1 kwi - 20:02

Kastore
Szaman, przestań być zabawny. -_-
3 kwi - 07:40

Kuririn
Acu, Ty to na kacu pisałeś? Czy ew zapomniałeś zmrozić czystą i Cię nosiło :P?
3 kwi - 12:46

Mirr Skulblodh
No cóż... Wesołych Świąt!
3 kwi - 18:54

Sir Galuf
Wesołych Świąt!!! Oby w tym roku nasza seria się trochę ożywiła :-)
4 kwi - 19:12

Kubson
Nie będzie Herosów 8, nie ma takiej opcji, na bank. Przecież Ubi już dawno rzuciło w piach całą serię po ostatnich komplikacjach z siódemką i nikt nie kwapi się wziąć ją z powrotem pod swoje skrzydła. Ja od razu wiedziałem, że to Prima Aprilis i to bez czytania komentarzy. Ale żart super, miałem bekę z Pondy, jak się dał nabrać.
4 kwi - 19:15

Hayven
Przecież Ponda ironizował xD
4 kwi - 19:16

Hayven
Tzn. nie wiem już, na którym poziomie ironii jesteśmy w tym momencie.
4 kwi - 20:01

Kammer
Ironizujesz, prawda?
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Paracelsus - 15 cze - 21:26
Eggyslav - 15 cze - 07:30
Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13
Alamar - 13 cze - 18:10
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt