Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
2.III.2017link 
Might & Magic Showdown

Najnowsza wersja Might & Magic Showdown wprowadza tak niewiele, że wspominanie o niej jest tylko czystą formalnością. Wprowadzono szereg zmian w balansie, w przypadku zaklęć obszarowych teraz obszar można wskazać myszą, a podczas bitwy nad figurkami widoczne są paski z poziomem punktów życia. I to w zasadzie tyle. Pełną listę zmian znajdziecie w ogłoszeniu na Steamie. Jak na grę, którą nabyło dotąd ledwie 4000 osób (dane za serwisem Steamspy) i która cierpi na brak zawartości, tego typu "nowości" na pewno nie sprawią, że tytułem zainteresują się kolejni gracze.
Acid Dragon
Wasze komentarze (11)
2 mar - 17:31

Acid Dragon
PS. Brawa dla tłumacza, który "balancing changes" przetłumaczył jako "równoważnie zmian". Jaka aktualizacja, taki tłumacz.
2 mar - 17:48

Alamar
Norma u Ubi PL - tłumaczenie nigdy nie było ich silną stroną... właściwie mało co jest ich mocną stroną. No może poza budowaniem hype'u, w czym są bardzo dobrzy.
2 mar - 20:48

Hiro
Czy ten obrazek to screen z gry? Ale łajno.
2 mar - 20:59

Acid Dragon
Owszem, acz ten pierwotny był robiony przy nieoptymalnej rozdzielczości. Podmieniłem na wersję, która wygląda "odrobinę mniej źle". Pełna wersja tutaj:
http://www.acidcave.net/tomb/mms_bars.jpg
3 mar - 00:31

Bluearga
Jedyne co mi się w tym podoba to grafika. Gdyby któreś z Hirołsów wyszły w takiej oprawie wizualnej...
3 mar - 12:38

Hayven
Koniecznie z malowaniem figurek? :D
3 mar - 13:57

Alamar
Skoro już pierwszy "Dawn of War" oferował taką opcję...
3 mar - 15:25

Alistair
Czyli jak to drzewiej mówiono "nihil novi". ;)
3 mar - 18:20

Bluearga
Nie chodziło mi o malowanie figurek tylko szatę graficzną, jest bardzo realistyczna (przynajmniej w menu i przy malowaniu figurek właśnie), jak ktoś się dobrze nie przyjrzy to może to pomylić z realem :P
3 mar - 19:04

Hiro
Ta grafika ma syndrom pola bitwy H4, niewyraźne, zbyt małe postacie umieszczone na jednolitym polu.
3 mar - 19:06

Hiro
PS. Jeszcze te mikroskopijne paski, no wypisz, wymaluj H4. xD
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt