Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS
19.I.2017link 
Might & Magic Showdown

A więc jednak! Ubisoft na swych stronach zapowiedział właśnie nową grę pod tytułem "Might & Magic Showdown". Tym razem jest to taktyczna gra online, polegająca głównie na pojedynkach bohaterów, których wspomagać będą czasami pojedyncze stworzenia (maksymalnie do trzech). Walki toczą się w czasie rzeczywistym.

Całość jest stylizowana na wirtualną grę... planszową. Nie mamy więc żadnej fabuły, nie wracamy do Ashanu, tylko przenosimy się na stół do gry, na którym bohaterowie i jednostki są figurkami (które możemy zresztą sami pomalować). Gra polega na odpowiednim doborze sekwencji ruchów bohatera i "zaprogramowaniu" takich sekwencji u jednostek, aby zyskać taktyczną przewagę i wygrać bitwę z przeciwnikiem. Owym przeciwnikiem będzie najczęściej gracz ludzki. Gra ma, co prawda, tryb gry przeciw graczowi komputerowemu, zwany "kampanią", ale służy on bardziej za samouczek. Rdzeniem gry mają być właśnie pojedynki online między graczami. Grafika wszystkich postaci i dźwięk to niestety recycling z poprzednich gier, od Heroes 6 począwszy.

Twórcy zapraszają na stream, który ma się odbyć dziś o godzinie 13:00 19:00 na kanale Ubisoftu.
EDIT: Stream zakończony. Nagrania można zobaczyć tu: część 1, część 2.

Gra jest już od tej chwili dostępna do kupienia na Steamie za 20€ (około 87 zł) w wersji "Early Access" (czyli może jeszcze zawierać błędy i nie wszystkie elementy są jeszcze skończone). Za to za darmo jest część gry, w której można malować wirtualne figurki: "Paint Workshop". Jest też konkurs na najładniej pomalowaną figurkę :P.

Trailer gry oraz screenshoty:

(dodatkowo jest jeszcze krótki wywiad z jednym z autorów)
Acid Dragon
Wasze komentarze (102)
19 sty - 11:09

Alamar
Ech...
Wprawdzie na razie nic wiemy odnośnie tego czegoś, ale z tego co widzę, szykuje się właśnie wielkie nic.

Jeśli dobrze rozumiem, to dostaniemy klon walk taktycznych na modłę japońskich RPG, a takich DARMOWYCH produkcji (w sensie i za darmo, i bez żadnego modelu F2P) jest pełno.

Wizualnie wygląda to ładnie, to trzeba przyznać, ale wątpię, by tylko tym aspektem ten produkt zdołał kogokolwiek zachęcić. Sama nazwa "Might and Magic" już dawno się zdewaluowała i wątpię, by to coś jej pomogło.

Jedno jest raczej pewne, to nie jest gra kierowana dla fanów marki. Wręcz przeciwnie.
19 sty - 11:11

MinosKing
A więc jednak to jakaś gra? No cóż jak ktoś lubi gry planszowe, ^^ to nie widzę problemu w zagraniu w nią. Ja jednak chyba pozostanę przy Hirku. ;) Ale news ciekawy, nie powiem że nie.
19 sty - 11:14

Acid Dragon
Ja pozostaję neutralny na razie, ale z jednym się zgodzę - gra nie jest kierowana do fanów marki. Autorzy mówią o tym wręcz wprost używając takich określeń jak "poznajcie coś bardzo innego/odmiennego z uniwersum Might & Magic". Być może autorzy liczą na to, ze przyciągną zupełnie nowych graczy, jak to niegdyś zrobił DoC.
19 sty - 11:20

Belegor
Nie rozumiem już polityki Ubisoftu. Czemu stare marki rozbrajają i robią z nimi rzeczy ryzykowne, nie nawiązujące nawet do korzeni, a ze swoimi to tylko kopiuj wklej taka sama rozgrywka. Obejrzę tego streama, ale uważam podobnie jak Alamar i Minos - zostaniemy przy swoim. Stara rozgrywka była najlepsza, właśnie to strategia i rpg M&M miało najwięcej zainteresowanych. Po co szukać tam, gdzie się nie znajdzie. Zgaduje, że to będą rozwijać póki większa, z lepszą renomą firma nie sięgnie po podobny gatunek.
19 sty - 11:26

Lord Baffourd
Ech, czyli moje nadzieje na bijatykę w 2D, osadzoną w realiach MM spełzły na niczym. A mogło by być tak fajnie... Tony błyszczących specjali, reversale, just frame'y, hit confirmy, Solmyr walący z hadoukena, preorderowe DLC z fryzurą Guile'a dla Sandro, albo strój Chun-Li dla Crag Hacka... taki potencjał, ech...
19 sty - 11:26

Darth Ponda
Nie spodziewałem się niczego wielkiego, ale zapowiada się prawdziwa żenada... a potem Ubi się dziwi, że zyski marne.
19 sty - 11:29

Belegor
Dobra wiadomość jest taka, że będzie o czym newsy robić i zrobi się hype na przynajmniej parę miesięcy. Nie o to nam chodziło?
19 sty - 11:30

Alamar
Cóż, jest jednak malusieńkie światełko w tunelu - ten produkt tworzony jest przez Ubisoft Montreal, które to studio dało nam DoC-a (nim marketingowcy Ubi je zarżnęli swoimi "pomysłami").
19 sty - 11:32

Belegor
Ale czy przypadkiem część twórców DoC-a z tej grupy nie odeszła w międzyczasie?
19 sty - 11:34

Warmonger
Kojarzy mi się to z figurkami rzeczywistości rozszerzonej, które ostatnio są popularyzowane przez kilku dużych graczy na rynku gier i zabawek. Chodzi o to, że aby grać postacią, trzeba kupić rzeczywistą figurkę. Tutaj nie ma czegoś takiego?
19 sty - 11:36

Acid Dragon
W zasadzie tak. Figurki kupuje się w "sklepie" gry za wirtualną walutę. Podobnie jak w DoC kupowało się karty.
19 sty - 11:37

Nicolai
Wymienił Ubi DoC... na DoC-a.
19 sty - 11:39

Warmonger
Widzę, że Ubi wyspecjalizował się w sprzedaży wirtualnych zabawek za całkiem realne pieniądze :P
19 sty - 11:41

Belegor
Gdyby były prawdziwe, może rozeszłyby się podobnie jak te figurki od Call of Heroes?
19 sty - 11:43

Acid Dragon
Nie wiem, czy są jakieś plany na prawdziwe figurki, ale jeśli by takie były, to to chyba byłby najlepszy i najbardziej popularny element tej gry :>. Sam bym kupił hurtowo.
19 sty - 11:45

Alamar
Akurat takie LEGO Dimensions ma tę przewagę, że figurki kupujesz rzeczywiste i nieraz są sporo warte na rynku wtórnym. :P

A właśnie - przed premierą H7 Erwan wspominał coś nt. figurek MM. Zapewne chodziło mu o Akshę za 1000 zł :P, ale możliwe, że i ten projekt miał już wtedy na myśli.
19 sty - 11:46

Belegor
Widzisz...można nimi byłoby zagrać jak w tych grach z figurkami. Wyobraź sobie na Zlocie Kwasów i Behemotów grać sobie nimi na świeżym powietrzu lub w świetlicy.
19 sty - 11:59

Alamar
Jeśli masz dostęp do drukarki 3D, to stworzenie takich figurek chyba nie powinno nastarczać problemów?
19 sty - 12:03

Baloq
Jasne, wszystko można samemu, ale poziom domorosłych drukarek 3D dalej nie powala - trust me, siedzę w grach bitewnych od 6 lat i nic nie jest w stanie zastąpić dobrej formy i wtryskarki. Co do samej gry - poczekamy, ale mam mieszane uczucia.
19 sty - 12:57

Belegor
No i się znowu zaczyna. Przekładanie na inną godzinę, potem na inny dzień, a następnie anulowanie, bez podania choć jednej sensownej przyczyny....gdzieś już to słyszałem.
19 sty - 13:00

Acid Dragon
Błąd w niusie. Stream ma się odbyć o godzinie 19:00, a nie 13:00. Było napisane "1 pm eastern". Sądziłem, że chodzi o czas wschodnioeuropejski (Eastern European Time), ale najwyraźniej jednak chodzi o czas "Eastern Standard Time", czyli właściwy dla Montrealu, miejsca powstawania gry. http://www.worldtimebuddy.com/est-to-poland-warsaw
19 sty - 13:06

Belegor
A to zmienia postać rzeczy, ale nic nie jest pewne.
19 sty - 13:14

Lord Baffourd
Trzeba Górskiemu powiedzieć, żeby darmo z lekcji nie wiał:)
19 sty - 13:22

Kurek
Ehh. Mogliby zrezygnować z tego badziewia, zarobiliby bardziej na promocji dodatku do heroes vii, zwiększając tym jego sprzedaż. Ograniczyliby także bezsensowne inwestowanie ostatnich oszczędności w inne pseudogierki i wystarczyłoby aby postawić HVII na nogi dodatkiem z 2 frakcjami. Ale nieeee, fani nas nie obchodzą. Ubi to już skrajne mentalne ubóstwo. Ehhh...
19 sty - 13:32

Acid Dragon
Najwyraźniej błąd ze strefami czasowymi sięga dalej. Strona gry jest teraz offline, czyli prawdopodobnie ktoś ją udostępnił zbyt wcześnie. No cóż - do godziny 18:00 potraktujcie więc grotowy nius jako nieoficjalną plotkę :P.
19 sty - 14:11

Sir Galuf
Fajnie, że seria się rozwija! Trzeba będzie wypróbować :-)
19 sty - 14:44

Kurek
Postacie ze zdjęć(2 lub 3 nie ma w grocie w newsie):
Bohater inferno, inkwizytor facet, przyzywacz burz z pao facet, cyklop z pao, efemeryda, syrena, kapłan run, szamanka z pao, akasha, minotaur strażnik, golem shantiri, majarz z pao, Crag Hack z tarczą siepacza z pao, siepacz z pao, Murazel.
19 sty - 14:45

Kurek
I jeszcze cień z hvi
19 sty - 14:57

Turtle
Trzeba Ubisoftowi powiedzieć, że skopiowanie modeli z gry do gry nie czyni z niej od razu Might & Magic.
19 sty - 14:58

Mav
Póki co opis rozgrywki mnie nie porywa, no, ale zobaczymy. Zawsze coś. :)
19 sty - 15:03

Drwal
Kolejna budżetowa produkcja. Tanie nie zawsze jednak znaczy złe. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Coś mi podpowiada, że będzie to jedna z lepszych gier MM Ubisoftu.
19 sty - 15:22

Warmonger
@Turtle - Ubisoft wprost zapowiedział, że będzie kopiował modele z gry do gry w celu redukcji kosztów.
19 sty - 15:43

Matikun
Link prowadzi donikąd, strona nie istnieje, czyżby Ubisoft robił sobie z nas żarty? ;P.
19 sty - 15:45

Górski Krasnolud
@Lord Baffourd - Spoko, news przeczytany jeszcze w szkole przed polskim, ale dzięki za pamięć. :D

A teraz o samej grze - zapoiwada się ciekawie, być może ujrzymy w niej wszystkie frakcje Ashanu, co by mnie bardzo ucieszyło. :D Modeli do dyspozycji mają sporo, więc kto wie, co z tego wyjdzie, choć ja osobiście czuję, że może to być coś korzystnego dla Ubi..
19 sty - 15:47

Acid Dragon
@Matikun - strona została ukryta. Prawdopodobnie ktoś ją wstawił online za wcześnie. Powinna zostać odsłonięta dziś wieczorem lub jutro rano. Z tejże strony pochodzą jednak grafiki z tego niusa.
19 sty - 15:48

Górski Krasnolud
I jeszcze jedno - ten bohater Inferno, to pewnie niedoszły model 3D z niedoszłej realizacji tej frakcji w H7. xD
19 sty - 16:02

Ursus
Może pojawią się jakieś jednostki z Sylvanu :D
19 sty - 16:05

Acid Dragon
Do tej pory nie widziałem, ale pewnie z czasem tak.
19 sty - 16:42

Kastore
Tego właśnie chcę po Might and Magic.
19 sty - 16:49

Eggyslav
Czyli rozumiem że to będzie prawie takie Mario Party a'la Might & Magic?
19 sty - 17:04

Xelacient
Cóż, taki Darkest Dungeon to taka taktyczna gra z paroma bohaterami w 2D, która okazała się całkiem udana to może taka taktyczna gra 3D z paroma bohaterami okaże się równie wciągająca. ;)
19 sty - 17:50

Nicolai
@Eggyslav: Mnie to wygląda na Smite Tactics.
19 sty - 18:08

Ursus
Na facebooku Might and Magic można zobaczyć trailer.
19 sty - 18:20

Dark Dragon
Kosztuje obecnie 19,99€ na Steamie.
19 sty - 18:23

Matikun
"Heroes never die". Jutro Zamieć robi sprawę o prawa autorskie :P.
19 sty - 18:24

Matikun
A to nie będzie free to play? No to wyczuwam klapę finansową ;D.
19 sty - 18:26

Acid Dragon
Nius zaktualizowany o informacje o cenie, darmowej aplikacji i konkursie.
19 sty - 18:29

Acid Dragon
...oraz o trailer.
19 sty - 18:33

Belegor
PFFFFF....!!!! "Heroes never die"?! Seriously?! Ściągnęli tekst Mercy z Overwatcha?! Co za kicz na koniec trailera.....
19 sty - 18:38

Nicolai
Po obejrzeniu zwiastunu: pierwsza myśl "ciekawe czy da się wyciągnąć modele... razem z animacjami?", druga myśl "zaraz... to nie czasem DoC 3D?" :P
19 sty - 18:48

Nitj'sefni
Albo kiepski ze mnie artysta, albo ta darmowa aplikacja jest do bani: https://zapodaj.net/images/cb6a0b2c84878.png
19 sty - 18:51

Alamar
@Nitj'sefni
Nie, po prostu dostałeś jako bonus modele z remastera Assassin's Creeda. :P
19 sty - 18:54

Godzilla
To nie jest żaden błąd, to rodzaj pędzla do ukrywania części modelu żeby podczas malowania farba nie nachodziła z jednej części na drugą.
19 sty - 18:56

Turtle
"Heroes never die". Wcześniej zabili Heroes of Might & Magic. Rozkoszujmy się ironią
19 sty - 19:22

Lord Baffourd
Czyli zaczęliśmy od serii cRPG, a skończyliśmy na malowaniu figurek? Kolejność jakby nie ta....
19 sty - 19:33

Górski Krasnolud
Czy gra jest również w języku polskim?
19 sty - 19:35

Kammer
Steam twierdzi, że tak.

Mi się gra zapowiada naprawdę pysznie.
19 sty - 19:37

Górski Krasnolud
Ja pewnie nie będe chciał malować tych ludzików i mam nadzieję, że można ten element sobie pominąć. :P Ciekawe, kiedy będzie dostępne na Uplay.
19 sty - 19:38

Górski Krasnolud
I jutro dokonuje zakupu, ach szkoda, że nie ma wersji pudełkowej. xD
19 sty - 19:54

Alamar
Tak nudnego streama dawno nie widziałem. Niestety, potwierdził jedynie to, co przypuszczałem: gra jest jak setki innych DARMOWYCH bitewniaków na komputery. Owszem, mają one dużo gorszą grafikę i nie mają opcji malowania figurek, ale ogólne zasady walki są takie same.

Szczerze odradzam zakup tego produktu, a już szczególnie "early access", gdyż wbrew temu, co Ubisoft stara się udowodnić, opinie graczy podczas tworzenia MMX i H7 twórcy mieli ostatecznie gdzieś.

Na dodatek gra nie tylko wymaga Steama, ale też Uplaya - dwóch DRM-ów, by odpalić jeden tytuł.
19 sty - 19:58

Belegor
Niestety nie powala i w połowie trailera....wszystko poszło off-line
19 sty - 20:57

Acid Dragon
Jeśli chodzi o niusa to już wszystko. Dodałem linki do nagrań ze streama i jeszcze jeden rząd screenshotów. Osobiście uważam, że gra może się spodobać.... niektórym, bo sama rozgrywka jest sensownie zrobiona. Trzeba jednak mieć jakieś zapędy artystyczne oraz lubić rywalizację online, żeby stwierdzić, że to może być gra dla ciebie.
19 sty - 21:21

Tarnoob
Miłe zaskoczenie. :-) Już były obawy, że seria umrze do reszty, a dla ratowania Groty Acid napisze wreszcie Sagę Antagarichu. :-P

Pomysł całkiem innowacyjny i jest trochę tak, jak spekulował Acid i ja: żeby odrodzić markę, trzeba czegoś nowego, prostego – żeby mogło być dopracowane – i *taniego* – żeby mogło się zwrócić dzięki dużej elastyczności popytu. Takiemu Alkowi łatwiej zapłacić 20 € za kota w worku niż 40 € za grę zapowiadaną przez rok.

Recycling grafik uważam za jeden z większych atutów, bo inaczej gra miałaby z MM tylko wspólną nazwę. Nie lubię przenoszenia modeli żywcem z jednej części serii do innej (jak z H6 do H7 w Nekro, co na szczęście wycofano). Za to przenoszenie grafik między seriami podkreśla jedność w różnorodności, daje nowe perspektywy na to samo i było jednym z głównym atutów MM6–X. Przy okazji jest argument finansowy – przy mniejszych nakładach na grafikę można dopracować debuggowanie, międzymordzie i mechanikę.

Opcja malowania figurek – super, przypominająca trochę WH40K Dawn of War (grałem w Dark Crusade). Wreszcie skończy się buczenie na to, że kolorki są za bardzo ponure albo za bardzo cukierkowe – jak sobie pomalujesz, tak się napatrzysz. Mam też nadzieję, że otoczeniem nie będzie koniecznie stolik i biurko – tak żeby móc zbudować jeszcze poważniejszy klimat.
19 sty - 22:12

dvoytek
Pomalowałem już pierwszą figurkę w demie gry, więc się pochwalę :D
Mało kolorów do wyboru, ale to pewnie ograniczenie darmowej wersji.
https://s24.postimg.org/jgj2470yt/Anielica.jpg
Twórcy mogliby się postarać, żeby chociaż elementy figurek przez siebie nie przenikały, w animacjach można przymknąć na to oko, ale na statycznym modelu kiepsko wygląda.
https://s27.postimg.org/vkzda0eo3/Przenikanie.jpg
19 sty - 23:02

Acid Dragon
Ja też się pobawiłem w malowanie, korzystając z mojego ogromnego talentu artystycznego. Oto efekt: http://www.acidcave.net/tomb/showdown_lat5.jpg
19 sty - 23:33

Szaman
"Heroes never die"... ooo ironio xD Wypowiedziane przez firmę która właśnie dobiła serie...
@Acid Dragon
Żadną grę nie robi się dla "fanów". Wszystkie muszą być tak skonstruowane by dotarły do jak największej liczby odbiorców.
Showdown nie zrobi kariery. Po 2-3 miesiącach nikt o tym produkcie nie będzie pamiętał.
19 sty - 23:52

Acid Dragon
Cóż - ja mam nadzieję, że pomylisz się dwa razy pod rząd ;). Wielkich nadziei nie mam, ale prawdę mówiąc, nie myślałem tez, że Duel of Champions odniesie sukces. Zobaczymy za 2-3 miesiące.
20 sty - 00:11

Kurek
Daj Boże, żeby dało się to wszystko powkładać do HVII i zrobić nowe jednostki!
20 sty - 00:30

Nicolai
Ano, to mnie bardziej interesuje od samej gry ;)
20 sty - 00:57

J. M. Sower
Rozgrywka nie brzmi ciekawie, ale malowanie muszę sprawdzić. ;) Generalnie nie czuję się zawiedziony, bo nie spodziewałem się niczego interesującego. ;P
20 sty - 02:08

Tarnoob
@Acid: z rzędu. „Pod rząd” to rusycyzm, tak jak „z małej/dużej/wielkiej litery”.
20 sty - 08:57

Warmonger
Wygląda całkiem sympatycznie, a i mechanika rozgrywki jest oryginalna. Może się udać :)
20 sty - 12:51
lukkkk
Badzmy szczerzy.....przy takiej ilości tytułów na rynku....gier Indie.....gier z naprawdę rewelacyjnymi pomysłami, ostatni gierka w świecie Heroes (w końcu nawet nie wiemy jak długo będzie wspierana) może się podobać, ale przeważnie na krótką chwilę. Nie takie tytuły wytrzymywały max pół roku a potem świat o nich zapominał. Zresztą praktycznie nie ma już gier z serii heroes. Nawet więc jeśli ta odniesie sukces, to co nam to da? Seria i tak upadła, pewnie się nie dzwignie z kolan...a jeśli nawet to w postaci jakiejś taniej, głupiej gry na smartphona. Wydaje mi się, że ta gra wyszła tylko dlatego, że była już w zaawansowanym stanie rozwoju i Ubi ma ochotę zarobić ostatni grosz na serii póki nie zamknie definitywnie całego świata M&M. A szkoda, bo seria prowadzona dobrze, bez rozmieniania się na drobne i robienia z niej strzelanin, platformówek, itp. miała szanse stanowić całkiem stałe zrodło dochodów dla jej twórców. Szkoda.
20 sty - 13:41

Nicolai
Ja nie uznawałbym gier indie jako konkurencję. Z nimi jest jak z koszami przecenionych ubrań w dyskontach. Na setkę badziewia znajdziesz ze trzy ciekawe rzeczy.
20 sty - 13:49

Alamar
20 sty - 13:58

Acid Dragon
Nawet fajnie wyszło... jeśli ktoś lubi różowe włosy :P
20 sty - 14:02
lysypk
Witam! Korzystam z tej strony od dawna, ale jakoś nigdy nie było okazji założyć konto. Wrzucę wam link z rozgrywki (znalazłem na Steamie). Szału nie robi

https://www.youtube.com/watch?v=2pzmhWo-8Vs
20 sty - 15:20

Acid Dragon
One more, z dedykacją dla Alamara :*
http://www.acidcave.net/tomb/170120110829minotaur.jpg
20 sty - 15:22

Alamar
50 Shades of Pink?
20 sty - 16:10

Hayven
Ktoś potrafi określić akcent, z jakim mówi gość na filmiku ('d' zamiast 'th', ostre 'r', 'sundering strike', 'melee' :P)? Ostatnio mam takie skrzywienie, że zawsze próbuję się zorientować :/

A gameplay wygląda całkiem... przyjemnie :)
20 sty - 19:33

Hayven
@Alamar dzięki, szukałem i akurat tutaj nie zajrzałem :P

A to drugie to do czego?
21 sty - 00:21

broman05
Generalnie rozgrywka nie jest typowym kopiuj-wklej jak w innych grach. Pokarzcie mi inne gry gdzie jest tak duża możliwość ustawienia zachowania jednostkom niekontrolowanym. Dodatkowo widzę ,że społeczność/fani "hirków" jest najcięższa do zadowolenia społecznością na świecie. Co by nie wyszło z tej już i tak umierającej serii to jest bee i fee.Tak myślę, że nawet jak by zrobili remake heroes 3 w pełnym 3d i wyglądało by i działało super to i tak spadła by od wielu z Was na twórców fala negatywów za x,y,z.. Chcecie robić negatywny fame proszę bardzo ale po zagraniu! Tego typu komentarze nie pomagają marce. Znam oczywiście politykę i dokonania Ushitsu i też mam swoje obawy. Wracając do gry wydaje mi się to na bardzo fajny i świeży pomysł, rozgrywka już teraz wydaje się być strasznie interesująca, obawiam się jednak, czy nie dodadzą do tego zbyt dużego shop premium..Kolorowanie też fajna sprawa chociażby na początek, jednak istnieją obawy na tworzoną treść owych "dzieł" :
https://s28.postimg.org/3qf8y3n71/painted.jpg
21 sty - 02:17

Garett
@broman05 To nie jest hejt i bezpodstawna krytyka, a realizm...
21 sty - 10:25

Godzilla
"Generalnie rozgrywka nie jest typowym kopiuj-wklej jak w innych grach"
W innych grach czyli?

"remake heroes 3 w pełnym 3d i wyglądało by i działało super to i tak spadła by od wielu z Was na twórców fala negatywów za x,y,z.."
Po pierwsze, remake H3 wyszedł, i nie był najlepszy...
Po drugie, po co robić H3 w 3D?
Po trzecie, zawsze jest na co narzekać w przypadku gier Ubisoftu :P.

21 sty - 12:20

Kurek
Ice Dragon to chyba Shi-No-Shi, co nie? Myślicie, że dałoby radę powyciągać modele i animacje i tekstury z gry i wstawić do HVII?
21 sty - 12:32

Godzilla
Najpierw musisz wydać 20 euro by się przekonać...
21 sty - 16:49

Górski Krasnolud
Gra już zakupiona, wieczorem będe testował z bratem. :D
21 sty - 16:50

Górski Krasnolud
I jeszcze jedno - dobrze, że można dać sobie opcję, żeby figurka była od razu pomalowana, bo za nic w świecie nie chciałbym się w to paprać. :D
21 sty - 17:18

Nicolai
Nie wiem czy obecnie jest taka opcja, ale ma być coś takiego jak galeria skórek.
21 sty - 18:40

Acid Dragon
Teoretycznie jest, w praktyce nie ma. Albo nie wiem gdzie te skórki się ukrywają. Na forum Ubisoft twierdzi, że gra oferuje 100 skórek, ale albo nie w tej wersji, albo są gdzieś poukrywane :P.
21 sty - 21:51

Turtle
Pewnie są do kupienia za 3€ sztuka :P
22 sty - 10:33

Eternal
Jeśli kupię, to dla postaci, nie znoszę czasu rzeczywistego. Crag Hack, Zouleika, Veyer, Akasha, Murazel, Toghrul i Nur... trochę mało. Postaraj się bardziej, Ubi.
Ale figurki oznaczają, że myślą w dobrym kierunku. Może za jakiś czas wpadną na jedyny słuszny pomysł dodania M&M do LEGO Dimensions.
22 sty - 12:36

Nicolai
@Acid Dragon: Bo może chodzi o to, że gra oferuje bibliotekę, ale nikt nie powiedział, że w tym momencie ;)
22 sty - 16:58

Hiro
Nie no szanuję, aż 7 postaci do wyboru. To tak jakby H3 miało dwie frakcje i jednego neutrala.
22 sty - 18:33

Hayven
Hej hej, nie szarżuj. Jedną frakcję :P
22 sty - 19:22

Felag
Ogólnie to trochę słabo to wygląda... Ale i tak lepiej niż żeby w ogóle porzucili markę M&M. Także po porażce H7 to i tak spory powód do radości.
22 sty - 23:01

Lord Baffourd
Bo ja wiem... Czasem lepiej coś porzucić niż dalej deptać...
27 sty - 21:22

Zachari
Pomysł podoba mi się tak jak i grafika (mam tylko nadzieje że nie zepsują jak z h5 które na zwiastunach było epickie a w grze...)

Ps. Po co to M&M w tytule? aż tak desperacko chcą "starych" fanów przyciągać
28 sty - 09:29

Godzilla
"Ps. Po co to M&M w tytule? aż tak desperacko chcą "starych" fanów przyciągać"
Ponieważ większość modeli pochodzi Might and Magic: Heroes 6, a przenoszenie modeli do zupełnie nowej gry byłoby już lekką przesadą.
30 sty - 11:08

PartyzantPL
Gra nie za bardzo mi do gustu przypada ale te figurki chciałbym w realu
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Górski Krasnolud - 5 lip - 18:58
Yaaqob - 4 lip - 16:10
Kammer - 4 lip - 15:48
Górski Krasnolud - 2 lip - 17:39
Eggyslav - 28 cze - 20:50
Pointer - 26 cze - 11:32
Bajan - 26 cze - 11:27
avatar - 24 cze - 10:23
DoctorPlay - 17 cze - 14:54
Górski Krasnolud - 15 cze - 11:49
adamnavel - 15 cze - 08:00
AquaInferus - 11 cze - 10:32
zmudziak22 - 10 cze - 21:36
Szaman - 10 cze - 16:29
Kammer - 8 cze - 21:27
Yaaqob - 8 cze - 12:19
avatar - 7 cze - 20:20
Kastore - 4 cze - 17:44
Krzesiwo - 2 cze - 13:06
animalish - 27 maj - 20:09
Kastore - 25 maj - 15:30
Yaaqob - 24 maj - 11:51
Ursus - 21 maj - 12:30
Warmonger - 20 maj - 18:55
LuckyClover - 19 maj - 08:41
avatar - 17 maj - 18:32
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt