Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS
Odpowiadając na liczne Wasze sugestie postanowiliśmy wprowadzić już za kilka dni w Grocie możliwość wykupienia konta premium!
Dzięki temu będziecie mogli mieć jeszcze lepszy dostęp do grotowych zasobów oraz liczne przywileje. Konto premium w zamian za promocyjną cenę 99,95zł (na rok) umożliwia m.in.:
  • Ekskluzywny dostęp do nowego działu Heroes 8 - dowiedz się już teraz jakie są plany i pomysły Ubisoftu na następną część serii!
  • Dostęp do niusów na stronie głównej 3 dni przed publikacją!
  • Wysyłanie bezpośrednich zapytań do naszych redaktorów z gwarancją odpowiedzi w ciągu 7 dni roboczych!
  • Forumowe zwierzątko, które będzie się pojawiać przy każdym Twoim poście!
  • Możliwość wykupienia pierwszego miejsca w komentarzach do niusów przez cały tydzień - bądź zawsze "pierwszy"!
  • Możliwość przeglądania chatu i forum z filtrem usuwającym wszelkie wpisy Bycha i jednego dowolnie wybranego trolla!
  • Dostęp do wykresów i opracowań statystycznych Groty (uwzględniających transformacje Fouriera) autorstwa Tarnooba!
  • Raz w ciągu roku ekskluzywne spotkanie z Kwasowym Smokiem na wycieczce do krasnoludzkiej kopalni lub romantyczne spotkanie z Długouchą w dowolnej restauracji! (nie pokrywamy kosztów dojazdu, zwiedzania i drinków)

Oprócz tego informujemy, że zamierzamy też wprowadzić tzw. "walutę premium" do systemu plików w naszym Skarbcu. Wszyscy użytkownicy dalej będą mogli pobierać pliki ze Skarbca, ale z ograniczeniem jednego pliku na tydzień. Ściągnięcie każdego następnego pliku będzie możliwe za cenę 100 "Kwaśnych Galaretek", które będzie można zdobyć w różnych konkursach lub kupić ich zapas przez płatność kartą lub sms.

Mamy nadzieję, że nowe zmiany w Grocie przyczynią się do zwiększenia jakości oferowanych przez nas usług i zadowolenia naszych użytkowników! Dajcie znać w komentarzach co jeszcze chcielibyście zobaczyć w ramach możliwości konta premium i co o tym myślicie!

Acid Dragon
Wasze komentarze (51)
1 kwi - 06:01

Ursus
Nawet dodatków nie zrobili do H7, a już chcą H8 robić?
1 kwi - 06:10

Andruids
Rozumiem, że jako pierwszy nabywca przesunę się w komentarzach : p
Czekałem na to od dawna i osobiście uważam, że konto premium to wspaniała sprawa. Na pewno przyczyni się do zwiększenia aktywności użytkowników i poszerzenia fandomu. Nowe miasto w nadchodzącym Heroes 8 wygląda znakomicie. I ta grafika! W końcu coś na miarę naszej generacji.

Co do nowych możliwości w ramach premium, proponowałbym szybsze ładowanie stron i ściąganie plików ze skarbca. Tylko garstka użytkowników regularnie odwiedza grotę. Reszta może zadowolić się wolniejszym pasmem i wypełnianiem kodów captcha. No, i oczywiście dostępem do co drugiego newsa. Ponadto, mam nadzieję, że w końcu zostanie ukończony ten panel ustawień skórek na czacie. 5, które mogę sobie wybrać to stanowczo za mało.
1 kwi - 07:21

Hellburn
Widziałem możliwość kupienia Grotowego konta premium na Allegro - jest taniej o jakieś 20 zł, polecam.
1 kwi - 07:45
Mad Hatter
Oho, czyżbym miał zniknąć na dobre?
1 kwi - 08:50

Maci3k
No tak, dzisiaj jest ten wyjątkowy dzień :P
1 kwi - 09:46

Bacus
@Acid - czy jeśli chciałbym zapłacić osobiście to mogę liczyć na zniżkę? I jakieś piwo, a najlepiej kilka? No i czy te galaretki są bardzo kwaśne?
1 kwi - 10:14

Warmonger
A kto to jest Długoucha, bo nie kojarzę?
1 kwi - 10:27

Nicolai
@Warmonger: Alamar.
1 kwi - 10:56

Drwal
Acid trochę pożydził z kontem premium - proponowałbym dorzucić do tego jakiś motyw muzyczny w każdej komnacie Groty np. MWroblewski "Time Capsule SFE-MWRki" Przy okazji podzielisz się zyskami z kumplem.
1 kwi - 11:35

Acid Dragon
@Andruids - oczywiście, Twój komentarz natychmiast przesunie się jako "pierwszy" jak tylko nasz system finansowy odnotuje wpłatę.

@Hellburn - sprzedawanie kont premium Groty na allegro może być zwykłym oszustwem. Tylko my oferujemy oryginalne konto premium (tm).

@Bacus - nie udzielamy zniżek, ale osobisty kontakt będzie możliwy przy corocznym spotkaniu ze mną lub Długouchą.

@Drwal - dziękujemy za sugestię. Przekażę Twój komentarz do naszego zespołu deweloperskiego. Myślę, że klimatyczna i melodyjna muzyka MWroblewski pasowałaby idealnie do działów o Might & Magic.
1 kwi - 11:47

MinosKing
@Acid Dragonie czy cena 99,95zł za konto Premium to nie za niska jest aby? A co do ekskluzywnego spotkania z Kwasowym Smokiem lub romantycznego spotkania z Długouchą w dowolnej restauracji mmm kuszące :P
1 kwi - 11:52

Euronymus
Chuck Norris już je ma.
1 kwi - 11:52

Acid Dragon
Cena 99,95 zł jest promocyjna i będzie obowiązywać tylko w kwietniu. Tak, zdajemy sobie sprawę, że to niemal za darmo, ale chcemy by jak największa ilość osób miała szansę wypróbować i docenić kontro premium (tm), zanim cena wzrośnie.
1 kwi - 11:54

Euronymus
Można zamówić na kilka lat do przodu?
1 kwi - 11:58

MinosKing
@Acid Dragonie zapomniałeś wspomnieć o nowym Mieście do H7 które planują dodać do najbliższego dodatku:3 Czyżbyś to przeoczył?
1 kwi - 12:02

Acid Dragon
@Euronymus Tak, we współpracy z NFZ (Nowym Funduszem Zapisów) oferujemy zapisy na konta premium nawet na 2021 rok.

@MinosKing Ta informacja jest dostępna tylko dla posiadaczy kont premium (tm). Nie rozpowszechniaj jej, gdyż jest to niezgodne z naszym regulaminem.
1 kwi - 12:10

MinosKing
@Acid Dragonie najmocniej przepraszam, chyba lekko się zagalopowałem z tym :c

Gorąco dzisiaj i chyba za bardzo mi się to udzieliło :3
1 kwi - 13:31

Szaman
@Nicolai Więc Alamar to dziewczyna? Zawsze miałem ją za chłopaka xD
1 kwi - 13:32

Warmonger
Alamar to kobieta? Niemożliwe :o Wszędzie ten gender...
1 kwi - 14:08

Lord Baffourd
A te pogłoski o statuetkach krasnoludów wystających z wulkanu, wysyłanych do pierwszych dziesięciu subskrybentów konta Premium to prawda?
1 kwi - 14:11

Acid Dragon
Oficjalnie nie możemy potwierdzić, ani zaprzeczyć tej informacji. Jednakże na pewno na posiadaczy kont premium (tm) będzie czekać wiele niespodzianek!
1 kwi - 15:10

Kamienny Golem
Prima Aprilis? Bo coś nie chce mi się wierzyć w Heroes 8 :P
1 kwi - 15:12

Garett
A czy to prawda, że Starożytni dostają konto premium za free?
1 kwi - 15:29

Mav
Uważam, że można by nawiązać współpracę z Ubisoftem i użytkownicy z kontem premium powinni otrzymywać fragment nowej łatki do H7 przed oficjalną publikacją - na przykład parę mniejszych poprawek, pozostawiając jednocześnie zepsute skrypty w kampanii. Tak na zachętę.
1 kwi - 15:49

Viking
Słyszałem plotki, że konto Acid Cave Premium ma zawierać pakiet skórek mistrzowskich postaci z najwybitniejszego grotowego RPG - Uczt Pokoju. Czemu tej pozycji nie ma w ofercie, czyżby to było już nieaktualne?
1 kwi - 15:50

Acid Dragon
@Garett - Nie, ale jako beta-testerzy Starożytni mieli możliwość wcześniejszego wykupienia konta premium ze specjalną zniżką

@Mav - Dzięki za sugestię! W pewnym sensie współpracę z Ubisoftem już nawiązaliśmy, wzorując się na ich świetnym modelu biznesowym, sprawdzającym się m.in. w rewelacyjnej grze Heroes Online oraz na ich polityce wydawania patchy. Pierwszy patch do kont premium (tm) już wkrótce! Będzie ważył 21 GB i u użytkowników premium pobierze się automatycznie po wejściu do Groty.
1 kwi - 15:51

Acid Dragon
@Viking - Ciągle to rozważamy i negocjujemy z autorami Uczt Pokoju licencję na prawa autorskie do ich wybitnych dzieł.
1 kwi - 16:00

Lord Baffourd
To może warto się pokusić o krok dalej? Jeśli już Grota współpracuje z Ubisoftem, to czemu nie wprowadzić dla użytkowników (nie tylko Premium) systemu Akcji i Nagród - znanych z rewelacyjnej aplikacji Uplay? Na przykład za 30 postów pierwsza akcja, nagradzająca użytkownika 20 Kwaśnymi Galaretkami. To by było coś.
1 kwi - 16:24

Acid Dragon
Tak, mamy to w planach. Aplikacja Uplay jest naszą inspiracją do stworzenia własnej - CHWDPlay (skrót od słów - "Cave Hit Website to Download and Play"), która z pewnością będzie sukcesem.

Kwaśne Galaretki będzie też można zdobywać za codzienne logowanie się w Grocie - 5 Galaretek za logowanie. Wystarczy więc zalogować się 20 razy z rzędu i mamy darmowe pobranie pliku!
1 kwi - 16:34

Belegor
Ja mam już konto premium!

Gorąco plecam
Belegor
1 kwi - 17:26

DrakeBurn
Zaczekam na edycję GOTY konta.
1 kwi - 19:38

krasnolud99
Albo to prima aprillis albo tak jak prawie wszystkie strony AC się sprzadało
1 kwi - 20:02

Gnom
Super, wykupiłem konto premium i jest zupełnie tak, jakby Bychu nigdy nie istniał!
1 kwi - 20:52

mervell
Biere dwa!
1 kwi - 22:11

Xelacient
Jako osoba powiązana z administracją i siedząca w literackiej części Groty uprzejmie donoszę, że w konto premium umożliwi również publikację swoich fanfików na stronie głównej ( oczywiście za odpowiednią ilość Kwaśnych Galaretek).

PS. Jak ktoś chce konto premium w okazyjnej cenie ze specjalnym super-bonusem to mi pisać na priv, mam dojścia to mogę to załatwić.
1 kwi - 22:37

Acid Dragon
Informuję, że do niusa dołączyłem link do strony, gdzie znajdziecie wszystkie informacje o koncie premium!
1 kwi - 23:41

Kalohn
Przegięcie! Rozumiem inne metody: ankieta albo prośba. Rejestrujcie i liczcie ile spłynie.

(akrostych nierymowany)
2 kwi - 01:08

Mirr Skulblodh
Biorę wam to samo!
2 kwi - 03:26

Tiger
Cie krece, tyle commentow i dopiero w 22gim (moze 21, calkiem mozliwe, ze moje liczydlo szwankuje o 3:24 rano :D) commencie ktos napisal prima aprilis ;)

Swoja droga, mozna placic talonami do bezdomki tfu znaczy sie biedronki ? ;)
2 kwi - 13:47

Andruids
@Tiger Jak żart jest oryginalny i zabawny, to aż szkoda go "demaskować". I jeżeli wrażenie zrobiły na tobie komentarze to żałuj, że nie widziałeś co się działo na forum : p http://www.forum.acidcave.net/post.php?pid=120900
2 kwi - 20:44

Laxx
Biorę w ciemno ;) ;D
2 kwi - 22:17

Wolfheart
Niech zgadnę, Heroes 8 będzie o Wojnie Szarego Sojuszu?
2 kwi - 22:45

thunderlord
A ja właśnie dostałem cynk, że ten news będzie na pierwszej stronie przez cały rok
3 kwi - 08:56

Hellburn
Jestem ciekaw jak grotowe konto premium działało by na koncie Bycha.
3 kwi - 11:42

Kammer
Stałby się niewidzialny.
3 kwi - 13:10

Fandor
W sumie, to za brak widoczności postów itd Bycha byłbym skłonny zapłacić.
3 kwi - 14:41

Kurek
Dałem się nabrać :O
6 kwi - 21:56

Tiger
@Andruids dobra zabawa zawsze mile widziana ;)
8 kwi - 20:56

Eraveng
To na jaki nr konta trzeba wpłacać? I to 100zł rocznie trzeba płacić żeby mieć?
13 kwi - 00:22

Darkem
@Eraveng - To żart primaaprilisowy.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Górski Krasnolud - 2 lip - 17:39
Eggyslav - 28 cze - 20:50
Pointer - 26 cze - 11:32
Bajan - 26 cze - 11:27
avatar - 24 cze - 10:23
DoctorPlay - 17 cze - 14:54
Górski Krasnolud - 15 cze - 11:49
adamnavel - 15 cze - 08:00
AquaInferus - 11 cze - 10:32
zmudziak22 - 10 cze - 21:36
zmudziak22 - 10 cze - 21:15
Szaman - 10 cze - 16:29
Kammer - 8 cze - 21:27
Yaaqob - 8 cze - 12:19
avatar - 7 cze - 20:20
Kastore - 4 cze - 17:44
Krzesiwo - 2 cze - 13:06
animalish - 27 maj - 20:09
Kastore - 25 maj - 15:30
Yaaqob - 24 maj - 11:51
Ursus - 21 maj - 12:30
Warmonger - 20 maj - 18:55
LuckyClover - 19 maj - 08:41
avatar - 17 maj - 18:32
Serd - 10 maj - 19:30
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt