Jak donosi oficjalny blog Heroes 7 pierwsza część Zaginionych opowieści z Axeothu pt. Jedność powinna trafić do nas... w lutym (zapewne 29. lutego :P). Pierwotnie ta kampania miała się ukazać pod koniec tego roku... ale widocznie coś nie wypaliło. Zawartość tego DLC ma być w pełni darmowa, zaś poniżej możecie przeczytać krótki wstęp fabularny. Więcej informacji znajdziecie w artykule o Zaginionych Opowieściach oraz w wywiadzie z Terrym Rayem. Jedność jest pierwszą kampanią Zapomnianych opowieści, która rozgrywa się po Rozliczeniu - kataklizmie, który zniszczył świat Enroth, zmuszając niezliczonych ocalałych do przejścia przez tajemnicze portal do nowego, wspaniałego i niezbadanego świata.Rozliczenie nie tylko pchnęło w objęcia chaosu cywilizację, ale także nauki nad magią. Wiele ze starych bibliotek magicznych zostało zniszczonych, nim udało się ocalić ich zawartość. Wielu czarodziei, którzy próbowali ocalić zbyt dużo ksiąg, zginęło z powodu braku czasu. Niezliczone pokłady wiedzy zostały stracone. Zorganizowane próby zebrania i odtworzenia utraconych czarów z pamięci tych magów, którzy przeżyli, spotykają się z oporem. Niewielu czarodziei chce użyczyć dla tej sprawy swych cennych ksiąg czarów, tak więc sam proces jest powolny i trudny. Zbyt wolny dla Ginewry Seymour, która rozpoczęła odyseję przez Złamane Wyspy, by stworzyć nową filozofię magii: Teorię Jedności. ![]() | ![]() | ![]() Darkstorn - 10 cze - 21:07 Paracelsus - 9 cze - 20:36 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Alamar
Twórcy życzą graczom... właściwie sam nie wiem co oni tam napisali tym "poprawnie politycznie" sformułowaniem :P, ale powrócą dopiero w styczniu.
Andruids
Nicolai
Szaman
To teraz pobawię się w poprawność polityczną i powiem że "obchody nowego roku" obrażają mnie xD What now Ubi? xD
Kurek
XD
Wiwern
Wolfheart