Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS

Wczoraj była zapowiedź, zaś dzisiaj dostaliśmy patch 1.5. Przede wszystkim ma poprawić wydajność trybu wieloosobowego i naprawić błąd braku synchronizacji, jak również czas wgrywania gry czy animację jednostek.
Dodatkowo łatka dodaje: 2 nowe mapy, 5 jednostek neutralnych (znajomych graczom Heroes 6) oraz 12 bohaterów (po 2 na frakcję).
Alamar
Wasze komentarze (7)
19 lis - 17:57
Wiwern
Poszli po rozum do głowy i nie udają, że siódemka to nie wiadomo jaka różnica przy szóstce. Skoro tamte modele pasują, to niech powrócą. Większe możliwości. :)
19 lis - 18:40

Kastore
To niech przywrócą wzzystkie modele z szóstki. :P
19 lis - 18:56

Belegor
Pewnie jeśli funduszy i chęci starczy, to tak zrobią. Być może dorzucą wraz z kampaniami DLC o Aeoth, ale to tylko lekka, nie potwierdzona niczym sugestia.
19 lis - 22:00

Idai
Hej, nie mam czasu grać. Czy ktoś zrobił już może zestawienie nowych bohaterów i jednostek?
19 lis - 22:02

Idai
A nieważne, głupi jestem.
21 lis - 09:22

pawllo
Szkoda, że nie przetłumaczyli nazw niektórych nowych stworzeń.
21 lis - 14:00

karmazynka
Powiem tak - po tym nowym patchu naprawdę miło się zaskoczyłam. Przyzywanie żywiołaków przywołuje już żywiołaka ciemności. Przyciski do szybkiego przenoszenia armii z/do garnizonu i pomiędzy bohaterami. Ulepszeni magowie mają teraz do wyboru albo atak obszarowy albo przeszywający strzał (wcześniej o ile pamiętam strzału już nie było). Można już bezpośrednio wchodzić do ekranu budowania miasta z mapy przygody. W końcu nie ma glitchy z animacjami lądowania jednostek i nie ma błędnej kwadratowej poświaty na polu walki.

Pojawiły się niestety nowe błędy jak zepsuty dźwięk galopującego konia. Przełączenie pomiędzy grą a innymi programami wycisza całkowicie dźwięki gry, dopiero powrót do gry przywraca dźwięk (wolałam tak jak było wcześniej - od razu słychać było czy skończyła się walka automatyczna).
I nie ma gdzie posłuchać soundtracku z gry - płyta nie zawiera najlepszych kawałków; tak to sobie przynajmniej puszczałam grę w tle (╯︵╰,)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Paracelsus - 15 cze - 21:26
Eggyslav - 15 cze - 07:30
Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13
Alamar - 13 cze - 18:10
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt