Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
W sobotni wieczór, 24 października w Toruniu odbył się pierwszy w Polsce koncert Paula Anthony'ego Romero. Był w całości poświęcony muzyce z gier Heroes of Might and Magic, a zorganizowany został dzięki festiwalowi Tofifest oraz portalowi gamemusic.pl. Szczęśliwi posiadacze biletów (a należy zaznaczyć, że te zostały wyprzedane w całości) mieli przyjemność wysłuchać trzech sonat autora złożonych z wielu różnych utworów z gier Heroes, a także kilku dodatkowych utworów, m.in. wykonanej w duecie ze skrzypaczką wariacji tematu z mapy przygody Heroes IV oraz zainspirowanego dziełami Chopina autorskiego utworu Paula. Po koncercie Mistrz spotkał się ze wszystkimi fanami, którzy tego chcieli i z każdym zamienił kilka słów. Obok pozdrowienia specjalnie dla Kwasowej Groty :). Poniżej zaś zdjęcie Paula wraz z całą naszą grotowo-jaskiniową "delegacją". Myślę, że wszyscy się zgadzamy, że impreza była bardzo udana, choć było to jedno z naszych najkrótszych spotkań.
PS. Odpowiadając na pytanie, które na pewno się pojawi - nie, nie ma żadnego nagrania koncertu, ale jeśli organizatorzy takie udostępnią, to link do takowego pojawi się w tym miejscu.
Acid Dragon
Wasze komentarze (11)
25 paź - 20:27

Laxx
Trzeba mieć nadzieję, że Mistrz jeszcze nas odwiedzi. Fajnie wyszliście na tym zdjęciu, zazdroszczę Szczęśliwcom :3
25 paź - 20:38

Kastore
Wow, Romero taki macho. ^^
25 paź - 20:54

Laxx
Niski jest...zawsze sobie wyobrażałam, że jest ode mnie wyższy :c
26 paź - 09:05

Orzie
Two members of H3SW Team were to visit the maestro's concert, I'm still waiting for good news/photos from them :)
26 paź - 09:38

Dark Dragon
@Orzie I had the opportunity to meet these guys :). I was wondering if you would be there as well.
26 paź - 09:39

Acid Dragon
Indeed they did. We met each other and exchanged a few words :). They seemed very nice.
26 paź - 09:49

Orzie
Unfortunately I live in Russia and I don't have international passport currently (need to get rid of the obligatory army service first). It would be amazing to meet you all - perhaps, the next time Paul visits Eastern Europe :)
28 paź - 14:26

Serd
Piękne zdjęcie z Mistrzem :) ... A który z tego towarzystwa to Kwasowy Smok? :)
28 paź - 15:07

Kastore
Zielonogrzywy
29 paź - 17:43

Laxx
Nice :3
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Paracelsus - 15 cze - 21:26
Eggyslav - 15 cze - 07:30
Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13
Alamar - 13 cze - 18:10
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt