Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Ubisoft nie zwalnia tempa, w dniu dzisiejszym przedstawili umiejętności frakcyjną Lochu, Całun Malassy. Nazwa może być myląca, nie będzie powrotu specjalności z H6 Jednostki nie będą stawać się niewidzialne, tylko będą przechodzić przez wrogie oddziały.

Tłumaczenie, tradycyjnie, u nas:
Nicolai
Wasze komentarze (14)
11 sie - 18:38

Nicolai
Ten zestawik wcale nie jest OP...
11 sie - 18:43

Wolfheart
Mogło być gorzej ale i tak nie jestem w pełni zadowolony.
11 sie - 18:48

Kastore
Ze skrajności wolę jak zdolność jest OP, niż jak jest za słaba. ^^
11 sie - 19:03

flapdzak
Ale nędza. Chciałem niewidzialność. :(
11 sie - 22:16

Nicolai
Oczywiście, tylko żeby Loch z H7 nie skończył jak Nekro w H3.
12 sie - 08:41

Yogoort
Nicolai co masz na myśli przywołując takie porównanie ? Wydaje się, że pizza z Mallassą ma spory potencjał i oczyma wyobraźni buduję sobie fajny obraz tego w akcji. Cóż, obym się nie rozczarował jak przy metamagii, która jest potwornie beznadziejna i zupełnie nie widać efektów wynikających z jej podstawowych założeń i mechaniki, wydłużania i sumowania buffów/debuffów.
12 sie - 08:56

Alamar
Turnieje H3 = najczęściej ban dla Wrót Żywiołów i Nekropolii.
12 sie - 10:35

Nicolai
Dokładnie, tutaj tez tak może być, bo Loch ma dwa perki, które razem sprawiają, że wróg będzie mieć ujemny Atak, a to dopiero wierzchołek góry lodowej...
12 sie - 10:53

Kastore
A atakowanie zza pleców to pikuś, jeżeli możesz przenikać przez wroga. :P
12 sie - 13:52

Zehir-12
Ej serio :P Ta arcymistrzowska umiejka sprawia że w KAŻDEJ turze KAŻDA jednostka atakuje 2 razy? o.O
12 sie - 13:57

Yogoort
Zehir-12 no właśnie nie,bo zauważ jak leci opis: "Ta zdolność może być aktywowana tylko podczas pierwszego ciosu w danej turze." czyli tylko pierwsza atakująca jednostka odpala ten efekt i tylko pierwsza Twoja jednostka, która zaatakuje przeciwnika skorzysta z tej umiejki.
12 sie - 14:02

Zehir-12
Aa dobra, bo ja zrozumiałem że jekby podczas pierwszego ciosu każdej jednostki :P Dobra teraz nie jest to aż tak przesadzone, ale inne umiejętności wciąż są zbyt dobre ciut :P
12 sie - 14:48

Yogoort
https://pp.vk.me/c628430/v628430373/d9e1/iXSgt6dCcU0.jpg ech będzie co robić w edytorze po premierze :)
12 sie - 15:15

Nicolai
@Zehir-12: A zwróciłeś uwagę na to, że jednostka może na dzień dobry zadać trzykrotnie obrażenia (Martwy Punkt, Trująca Woń i Bomba Dymna) i nie otrzymać kontry?
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Darkstorn - 10 cze - 21:07
Paracelsus - 9 cze - 20:36
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt