Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS
Dziś nadszedł czas na elitarne wojska mrocznych elfów. Możemy więc zobaczyć: Koralowe Kapłanki, trzymające w ręku Bezimienny Kostur, Bezdusznych, powstałych z krwi Bezimiennych, a walczących głównie przeciwko Aniołom, oraz Minotaury, który w końcu zmyły z siebie fioletową farbę.

Alamar
Wasze komentarze (38)
7 sie - 13:53

Setillos
Nie rozumiem czemu tak wiele osób narzeka na tego "Łazika" :P. Dla mnie ta jednostka jest bardzo ciekawa. Podstawa ma pełną zbroję, a ulepszenie ma zniekształcone ciało mające na celu przerażenie przeciwnika. Według mnie ludzie oceniają to na zasadzie: To nie mantikora? To po co mi to? Nie ważne, że BYŁO głosowanie i to tę opcję wybrano. :P
7 sie - 14:02

flapdzak
Nie ulepszony bezduszny wygląda jak NINJA >D
7 sie - 14:11

Morglin
Pierwsze skojarzenie, jakie nasunęło mi się na myśl po zobaczeniu tego "Łazika":

http://images-cdn.moviepilot.com/image/upload/c_fill,h_1757,t_mp_quality,w_3250/-e403a4df-ba54-421f-9da4-e3491b2c1215.jpg

Ale tak, to sama jednostka mnie nawet zaintrygowała i wygląda też dosyć dobrze - głównie przez to, że to jeden z tych nielicznych przypadków, w których nie ma tysięcy niepotrzebnych ozdóbek, które w moim odczuciu tylko sprawiają, że jednostki wyglądają przesadnie absurdalnie, jakby były żywcem wyciągnięte z jakiegoś azjatyckiego MMO - co jakoś mi do Might and Magic nie pasuje. Podstawa minotaura i obie meduzy też są całkiem, całkiem.
7 sie - 14:11

Alamar
Meduza korzysta z modelu Koralowej Kapłanki, ale na szczęście była w salonie urody i zmyła niepotrzebny makijaż, a potem wybrała się na zakupy i dokupiła trochę ubrań i biżuterii. ;)

Bezduszny, tudzież Powsinoga ;P, wyszedł bardzo ładnie. Widać, że jest konstruktem a zarazem, że powstał z krwi/materii organicznej. No i jest przerażający - jak na dzieci Malassy przystało.

Minotaur to model z H6 i tyle. Akurat jego model był bardzo ładny, tylko ulepszenie koniecznie musiało być fioletowe. Jak widać zmycie farby i dodanie trochę złota i czerni wyszło mu na dobre. Zamiast straszyć swą brzydotą, przyciąga teraz wzrok.
7 sie - 14:17

flapdzak
Nwm czy dobrze zrozumiałem, ale meduza to model p. kapłanki z H6?
:/
7 sie - 14:21

Alamar
Po przeróbkach. Zabójca czy Miontaur (czy Czarny Smok) też korzystają z modeli 3D z Heroes 6 - kwestia tego, czy skopiowano je w stosunku 1:1 (jak to było z pierwotnym Liszem i Wampirem), czy jednak zmieniono pewne rzeczy (jak masz w Lochu).

Niestety, nie dostaniemy w H7 żadnego miasta z 100% nowymi modelami. Nawet Sylvan posiada modele z poprzedniej gry (Zielony Smok - niektórzy widzą tam Kirina).
7 sie - 14:24

Setillos
@Morglin Mnie też się od razu skojarzył z No-Face'em xD
Uderzające podobieństwo. ;)
7 sie - 14:43

flapdzak
@Alamar
:O Zabiłeś mą wątłą nadzieję... XD
7 sie - 14:44

flapdzak
Oj tam, meduzna w 6 była dobra
7 sie - 15:04

Darkem
@Alamar, nie rozsiewajmy plotek. Zielony Smok ma całkowicie nowy model, potwierdzili to już przedstawiciele Ubi na heroescommunity.com. To, że ktoś widzi w nim Kirina niczego nie dowodzi ;).
7 sie - 15:10

Alamar
Może tak, może nie., dlatego napisałem, że "niektórzy tam widzą Kirina". Czasami ciężko stwierdzić, co twórcy uważają za nowy model (wszakże pierwotne stwory z WoG-a też były nowymi modelami ;) ).

Nie powiesz mi chyba jednak, że Driada nie przypomina Ducha?
7 sie - 15:35

Nemomon
Patrzę na tego łazika i widzę tam mima...
7 sie - 15:41

Ursus
Mi jakoś tak przypomina marionetkę z fnaf.
7 sie - 16:13

pawllo
No nie wiem co o tym myśleć. Nie ruszają mnie jakoś specjalnie te jednostki. Ani mi się nie podobają, ani nie są złe. Jakieś takie nijakie. Cóż... poczekam na modele 3d i wtedy ustalę czy Loch w Heroes VII mi się podoba, czy nie.
7 sie - 16:33

Matikun
Naprawdę mi się to podoba :D. Minotaur ma model z H6, to było przewidywalne, ale tamten model był bardzo dobry, wszystko psuł nadmiar fioletu w ulepszeniu, którego tutaj na szczęścia nie ma w takich ilościach (przy okazji, flapdzak, czemu tak bardzo ci zależy, żeby loch był znowu fioletową plamą? :P). Meduza wygląda bardzo ładnie, tylko szkoda, że jest oparta o model koralowej kapłanki, mam nadzieję, że chociaż pozę na polu walki będzie miała inną, cokolwiek. W każdym razie wygląda groźnie i pasuje do Lochu, welcome back, Medusa! :D. Został jeszcze nasz konstrukt. Jedni go kochają, inni nienawidzą. Dla mnie wygląda naprawdę w porządku, szczególnie ulepszenie (jedno z niewielu, które wygląda naprawdę fajnie. Te powykręcane ręce, poskręcane ciało. Jednostka jest bardzo groteskowa, tajemnicza i przerażająca, nazwa "Bezduszny" pasuje idealnie.
7 sie - 16:40

pawllo
Bezduszny wyglądałby lepiej, gdyby dorobili mu np. dodatkową parę rąk i/lub nóg. Wtedy mógłby tak fajnie wykręcać swymi kończynami ;)
7 sie - 17:09

Warmonger
Czego jak czego, ale Mimów Mroku się nie spodziewałem.
7 sie - 17:23

Zehir-12
Moim zdaniem meduzy są ok, mogą być nawet zaczerpnięte z H6, mi to nie przeszkadza, bo z powodu bugów do H6 raczej nie wrócę :P Jeśli chodzi o tego "konstrukta" to szczerze mówiąc wielce mnie zadziwił, spodziewałem się czegoś zupełnie innego. Podstawowy średnio mi się podoba, ale za to ulepszenie świetne. No a minotaur w porównaniu z H6 zdecydowanie na + Teraz przypomina mi nieco tego z h3. Tam w podstawce również był brązowawy, a jego ulepszenie miało złotą zbroję i topór po części też :D
7 sie - 17:24

Zehir-12
Fajnie by było zobaczyć te wszystkie jednostki w M&M XI :P jeśli takowa gra była by co najmniej tak dobra jak część dziesiąta, to na pewno był zakupił...
7 sie - 17:26

Zehir-12
Jak na razie to dla mnie Loch i Twierdza chyba najlepsze
7 sie - 17:45

pawllo
@Zehir-12
Jeśli chodzi o line-up, to rzeczywiście Twierdza rządzi :)
Ja jestem przeciwny podziałowi na rasy i wolę jak w zamkach jest zbieranina potworów, a Twierdza w H7 właśnie taka jest ;)
7 sie - 17:50

Zehir-12
Najgorzej będzie przeboleć elfy, niestety nimi będę pewnie grał najrzadziej, a masakrował z wielką satysfakcją XP A to mogła być taka dobra rasa...taka "zrównoważona" :P Ale trzeba się było czepiać feniksów, które palą lasy (i których nie trzeba by było nawet kupować, bo alternatywą był tak czy inaczej zielony smok), albo skreślenie węża tylko dlatego ze miał słaby skic, ale potem się na tancerzu zemściło, chociaż mi osobiście chyba bardziej ten obecny odpowiada (nie licząc portretu na którym ma dziwny uśmiech). To był zestaw idealny... i moglibyśmy mieć i drzewce i smoki :/ i żadnych driad które będą słabe bez entów.
8 sie - 01:13

Andruids
Szkic meduz taki sobie. Nie musieli dawać jej "Pały Bezimiennych", żeby było na pierwszy rzut oka widać, że jest z Lochu. Konstrukty... miałem nadzieję, że naprawdę zatrząsą, a są tylko dobre. Niemniej trudno odmówić im pomysłowości i złowieszczego wyglądu. Minotaury... solidny model, jak w 6. Za to gdyby czarnym poprawili te błyszczące topory na bardziej zużyte i surowe, byłyby idealne. Zresztą podstawce też by to nie zaszkodziło. Będzie wyzwań dla modelarzy 3d, oj będzie.
8 sie - 10:29

Tego
Do jednostek Lochu jak dotąd mam najmniej zastrzeżeń. Generalnie mi się podobają, ale zmieniłbym tylko uzbrojenie - Troglodyta mógłby mieć włócznię, albo jakąkolwiek inną prymitywną broń; meduzę wolałbym widzieć z łukiem albo pustoręką (jak w intro do H3), a minotaurowi po tylu latach, grach i uniwersach wymieniłbym topór na cokolwiek innego (tylko dlatego, żeby choć raz był przedstawiony z czymś innym).
8 sie - 10:32

Dragon of Shade
Obie Meduzy według mnie wyglądają bardzo dobrze, Łazik i Bezduszny są Epiccy, a Minotaur w końcu nie ma przedawkowania fioletowej farby. Ogółem mocne 10/10
8 sie - 10:52

Morglin
@Tego

Minotaur w serii Heroes już raz nie dzierżył topora:

http://www.h1.acidcave.net/images/units/minotaur.png :)
8 sie - 11:01

StrzELEc
Byłem w luj zły że nie było by bezimiennych (w HVI siali pogrom), a do tego wyglądali prze epicko. Po głosowaniu myślałem że zrobią loch z HIII czego bym nie chciał bo ubisoftowy loch to ciemniaki a nie jakieś poczwary połączone w jedność. Na szczęście Ubi przypomniało sobie, iż to jest Ashan a nie Antaharich. Bardzo jestem zadowolony z tych bezimienno podobnych poczwar :). Moją skromną opinią jak na razie loch jest u mnie na 1 miejscu (jak zawsze :P ) 2 nekropolis 3 Zamek 4 Twierdza 5 Sylwan 6 Akademia. Dobra troszkę się rozpisałem jak kogoś zainteresowało to co napisałem to zapraszam na forum "Moje odczucia Heroes VII" w zakładce HeroesVII. Pozdro
8 sie - 14:08

Farben
Im później prezentowane grafiki, tym lepiej wyglądają. Jestem pod wrażeniem, tak elity jak i trzonu. Szkoda, że najpewniej czarny smok będzie znowu nijaki, ale za to może hydra uratuje sprawę :)
8 sie - 14:33

Tallos
Meduzy bardzo ładne, za to Bezimienni kompletnie graficznie nieudani - chude toto i w ogóle. Minotaury ok, ale mogliby je ogolić, gdyż zwłaszcza te jasnopomarańczowe u podstawy psują efekt.
8 sie - 15:17

Nicolai
Całkiem spoko te koncepty. Bałem się tego lineupu, a wyszedł całkiem, całkiem. Tylko mają problemy z ulepszeniami. Trzon ma bajerów od groma, u Elity ciężko odróżnić od Podstawy, bo różnią się tylko teksturą.
- Meduza: Gorsza niż na mockupie, ale i tak fajna.
Łazik: Fajny, wygląda jak marionetka. Szkoda tylko, że zrobili z niego konstruktor.
Miniatur: Brak filote, +10 do propsu.
8 sie - 17:10

Matheo
Meduza Czarodziejka!!!?
8 sie - 20:06

Nerevar
Czyżby zaskoczyło Cię coś, o czym wiemy od grubo ponad pół roku?
8 sie - 21:25

Hubertus
Całkiem udane modele, tylko ta poza minotaurów... :P
9 sie - 07:57

Eggyslav
Czyli podsumowując, Loch w elicie ma przefarbowane Koralowe Kapłanki, Minotaury z odzysku i Mrocznoelfią podróbę Slendermana.... Mogło być gorzej, ale z drugiej strony rzyci nie urywa, zwłaszcza trochę mnie bolą zrecyklingowane minotaury i meduzy z szóstki, ale Łazik jako jednostka to cekawy pomysł.....
9 sie - 11:51

Tego
@Morglin - rzeczywiście zapomniałem o tym morgenszternie. Swoją drogą ów minotarł znacząco wyprzedził swoją epokę: http://www.clothestopose.co.uk/ekmps/shops/clarke/images/british-bulldog-mankini-105-p.jpg
10 sie - 12:17

Fandor
Spodziewałem się jednak Nagi Łuczniczki ale trudno, Bezdusznym jestem niezadowolony, może w grze okaże się że lepszy jest.
11 sie - 11:01

mimix10629
nie wiem czy tyklo ja to zobaczyłem, że meduzy w swoich różdżkach mają maski bezimiennych, a łaziki wyglądają jak w/w bezimienni tylko bez płaszczy
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Zajda - 15 lip - 11:53
Darkem - 15 lip - 09:37
klimat93 - 14 lip - 12:50
Warmonger - 12 lip - 12:58
dextereczek - 6 lip - 16:19
avatar - 23 cze - 21:20
Zu - 20 cze - 13:13
Akad - 20 cze - 12:28
Yaaqob - 19 cze - 10:46
Szaman - 18 cze - 18:50
adamnavel - 18 cze - 13:55
anonim1233 - 17 cze - 20:20
Kastore - 14 cze - 01:40
Szaman - 30 maj - 20:22
Warmonger - 30 maj - 09:12
Orzie - 29 maj - 11:38
Dydzio - 27 maj - 20:07
Hayven - 26 maj - 00:09
Evenis - 24 maj - 20:09
dziaduq - 22 maj - 16:18
CRW - 16 maj - 10:21
edeksumo - 9 maj - 13:33
FirePaladin - 6 maj - 17:41
Szaman - 1 maj - 15:22
dragoo2_2 - 28 kwi - 20:21
Akad - 27 kwi - 22:46
Kodzo19 - 22 kwi - 16:11
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt