Dziś nadszedł czas na elitarne wojska mrocznych elfów. Możemy więc zobaczyć: Koralowe Kapłanki, trzymające w ręku Bezimienny Kostur, Bezdusznych, powstałych z krwi Bezimiennych, a walczących głównie przeciwko Aniołom, oraz Minotaury, który w końcu zmyły z siebie fioletową farbę. ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 






































Setillos
flapdzak
Morglin
http://images-cdn.moviepilot.com/image/upload/c_fill,h_1757,t_mp_quality,w_3250/-e403a4df-ba54-421f-9da4-e3491b2c1215.jpg
Ale tak, to sama jednostka mnie nawet zaintrygowała i wygląda też dosyć dobrze - głównie przez to, że to jeden z tych nielicznych przypadków, w których nie ma tysięcy niepotrzebnych ozdóbek, które w moim odczuciu tylko sprawiają, że jednostki wyglądają przesadnie absurdalnie, jakby były żywcem wyciągnięte z jakiegoś azjatyckiego MMO - co jakoś mi do Might and Magic nie pasuje. Podstawa minotaura i obie meduzy też są całkiem, całkiem.
Alamar
Bezduszny, tudzież Powsinoga ;P, wyszedł bardzo ładnie. Widać, że jest konstruktem a zarazem, że powstał z krwi/materii organicznej. No i jest przerażający - jak na dzieci Malassy przystało.
Minotaur to model z H6 i tyle. Akurat jego model był bardzo ładny, tylko ulepszenie koniecznie musiało być fioletowe. Jak widać zmycie farby i dodanie trochę złota i czerni wyszło mu na dobre. Zamiast straszyć swą brzydotą, przyciąga teraz wzrok.
flapdzak
:/
Alamar
Niestety, nie dostaniemy w H7 żadnego miasta z 100% nowymi modelami. Nawet Sylvan posiada modele z poprzedniej gry (Zielony Smok - niektórzy widzą tam Kirina).
Setillos
Uderzające podobieństwo. ;)
flapdzak
:O Zabiłeś mą wątłą nadzieję... XD
flapdzak
Darkem
Alamar
Nie powiesz mi chyba jednak, że Driada nie przypomina Ducha?
Nemomon
Ursus
pawllo
Matikun
pawllo
Warmonger
Zehir-12
Zehir-12
Zehir-12
pawllo
Jeśli chodzi o line-up, to rzeczywiście Twierdza rządzi :)
Ja jestem przeciwny podziałowi na rasy i wolę jak w zamkach jest zbieranina potworów, a Twierdza w H7 właśnie taka jest ;)
Zehir-12
Andruids
Tego
Dragon of Shade
Alamar
http://orig13.deviantart.net/ad46/f/2009/324/b/0/b069ce00385b4407e99937d3fff58303.jpg
Morglin
Minotaur w serii Heroes już raz nie dzierżył topora:
http://www.h1.acidcave.net/images/units/minotaur.png :)
StrzELEc
Farben
Tallos
Nicolai
- Meduza: Gorsza niż na mockupie, ale i tak fajna.
Łazik: Fajny, wygląda jak marionetka. Szkoda tylko, że zrobili z niego konstruktor.
Miniatur: Brak filote, +10 do propsu.
Matheo
Nerevar
Hubertus
Eggyslav
Tego
Fandor
mimix10629