Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Za informacjami od naszego Sojusznika - Jaskini Behemota: W dniach 10-16 sierpnia odbędzie się XII Konwent Miłośników Heroes of Might and Magic i Fantasy. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie konwentowej oraz na konwentowym forum. W skrócie jednak:
  • Miejsce: Byczyna, pod Kluczborkiem
  • Cena: 25 zł za noc + 35 zł opłaty (niezależnie od liczby noclegów)
  • Rejestracja (do 31 lipca!): tutaj

  • Dodatkowo z ramienia Groty na Konwent można zamawiać koszulki i kubki. Czas zamawiania - do 2 sierpnia. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie tutaj:

    Acid Dragon
    Wasze komentarze (9)
    26 lip - 22:48

    Hellburn
    Od siebie jeszcze dodam, że system dodatkowo dolicza 50zł do kwoty na przelew, ALE zapłacenie tego 50zł więcej jest opcjonalne - jest to opłata za ucztę w grodzie.
    26 lip - 22:54

    Morgan Grin
    Szkoda, że koszulki i kubki są do odebrania jedynie na konwencie :/
    26 lip - 23:10

    Kuririn
    i z nowu nie bede mial koszulki.... czekam na błekitnego smoka... chyba ze jakieś tam wysylki beda:D
    27 lip - 10:32

    Kalohn
    Cacane są te kubasy. Gdybym mógł, z miejsca wziąłbym 3, 10 i 12. ;)
    27 lip - 10:40

    Darkem
    Panie i Panowie, może moglibyśmy zorganizować jakiś "grotowy" konkurs, w którym nagrodą byłyby taki bohaterski kubek?
    27 lip - 11:08

    Wolfheart
    Obym był. A tak w ogóle witam po dłuższej przerwie.
    27 lip - 16:47

    Elliv
    Czy jest nadzieja na przesłanie kubków pocztą?
    Oczywiście za dodatkową opłatą.
    27 lip - 16:58

    Acid Dragon
    Oficjalnie - nie. Nieoficjalnie i zgodnie z prawem mam taką możliwość jako osoba prywatna. Cena wysyłki kurierem (bez względu na ilość kubków) to 17zł. Wszelkie szczegóły proszę kierować na hermesa lub maila - adres w profilu.
    31 lip - 00:15

    Mirr Skulblodh
    Spróbuję za 2 lata. Bądźcie gotowi na moje przybycie :)
    Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
    JB
    Darkstorn - 10 cze - 21:07
    Paracelsus - 9 cze - 20:36
    Sir Galuf - 1 cze - 23:13
    Bychu - 26 maj - 10:22
    Eggyslav - 23 maj - 18:12
    Kastore - 23 maj - 18:01
    Warmonger - 20 maj - 16:53
    Paracelsus - 16 maj - 17:59
    Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
    Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
    Kammer - 30 kwi - 10:25
    Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
    Pointer - 16 kwi - 12:27
    Pointer - 16 kwi - 07:45
    uhm - 9 kwi - 22:41
    Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
    Alamar - 5 kwi - 11:13
    Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
    Agon - 22 mar - 14:01
    Andruids - 17 mar - 18:53
    VIP - 9 mar - 17:50
    Alamar - 3 mar - 12:12
    Soneilon - 2 mar - 17:39
    Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


    © 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
    Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
    Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt