Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   KuririnWitaj nieznajomy.
FacebookRSS
Ubi-Nox wrzucił na blog developerski wyciemnioną grafikę, na której, nie trudno się domyślić, jest Jednorożec Druid(ka). Można przez to rozumieć, że w przyszłym tygodniu należy oczekiwać newsów poświęconych, pierwszej spośród wybranych przez fanów frakcji, czyli Sylwanowi.

Elfy zostały już zaprezentowane na targach E3, z których pochodzi poniższy film. Widać na nim część ich wojsk. Wszystkich, którzy nie są zaznajomieni z resztą oddziałów, które zostały wybrane w drodze głosowania, zapraszamy do naszego portalu poświęconego H7.

Nicolai
Wasze komentarze (25)
21 cze - 14:13

Górski
Jelenie i tancerze to porażka... te piksele czy jak im tam wyszły nawet dobrze, a zielone smoki wyszły naprawdę fajnie. Takie jest moje zdanie. Bohater nie najgorzej, acz w sumie nic nowego, niemalże powtórka z Heroes V.
21 cze - 14:20

Nicolai
Ej, nawet nie zauważyłem, że Tancerze mają spódnice xD Widzę, że Elihal kreuje nowe trendy u Elfów. Co do Pikseli to są rude, czyli jak nic spodobają się Kammerowi. Chciałem nawet wspomnieć o tym w nesie, ale stwierdziłem, że to nie byłoby profesjonalne xD
21 cze - 14:21

WhyMe
Na chwilę obecną najsłabiej wypada Tancerz Ostrzy. Jakiś taki kurdupel z niego no i ma zieloną sukienkę. Nie podoba mi się również model wierzchowca bohatera. Co do smoka, jak dla mnie to zielona wersja Kirina
21 cze - 16:36

Hubertus
Bohater jak Rogaś z doliny Roztoki... :P
21 cze - 16:40

magius123123
@WhyMe dokładnie o tym samym pomyślałem, a podobieństwo jest na prawdę ogromne (prócz twarzy, bo Rusałki mają jakieś duchowe coś zamiast face'a). W każdym razie Blade Dancerzy średnio mi się podobają (tragedii nie ma.. .ale to postać elity, a wygląda jak podstawowa), "Moon Doe" wyglądają... jak Doe tylko srebrne na kolor księżyca - brak zastrzeżeń, bo tak na prawdę wykazać się nie mieli jak. Zielony smok wygląda baaardzo dobrze, wręcz widowiskowo moim zdaniem. A Ru(ch)sałki są też świetne (najlepszy design rusałek jaki kiedykolwiek widziałem - niby było ich mało, ale te z H5 też były dobre).
21 cze - 17:07

Zehir-12
Co niektórzy tak się zachwycali designem tancerza ostrzy, który pokazali w trakcie głosowania na line-up i patrząc na słabą grafikę węży byli nawet w stanie zagłosować bez wahania na furię, a w zamian otrzymują takiego tancerza... :P Jelonek wygląda banalnie, o smoku nie mam zdania, a rusałki spoko, tylko nie zapominajmy że obok tych stworzeń będziemy mieć na pewno bardzo <nie>wyróżniające się driady
21 cze - 17:08

Zehir-12
Chciałem powiedzieć <nie>różniące się od nich driady
21 cze - 17:09

Minastir
@magius123123 "bo tak na prawdę wykazać się nie mieli jak"
no jak wymyślili że w armii ma być łania no to sami się skazali na coś takiego xd trzeba będzie szybko ulepszać je do jelenia,bo to jest zwyczajnie niebieski bambi xd
21 cze - 17:09

Zehir-12
Już nie mówiąc o tym, że jelonek wygląda tak uroczo i niewinnie, że aż ciężko sobie wyobrazić jak coś takiego zabija opancerzonego rycerza...
21 cze - 17:12

Vusapion
Bohater całkiem nieźle się prezentuje, Smok i Pixie dobrze, Bambi średnio, a Tancerz słabo.
Zwróciliście uwagę na statystyki stworzeń? Łania ma ponad dwa razy lepsze niż Tancerz i wygląda na to, że to właśnie ona będzie tą mocniejszą jednostką w elicie. Smok ma tylko 4 punkty ruchu i pewnie Ent nie będzie miał więcej niż 5 więc czempioni zapowiadają się świetnie. Z mojego ulubionego zamku we wszystkich częściach robią badziewie.
21 cze - 17:17

Minastir
@Zehir-12 no właśnie o tym mówię, sam pomysł dodania łani na pole bitwy, kto to widział xd

najlepsze jest to że ci którzy głosowali na sylanna's fury głosowali właśnie ze względu na ten konkretny obrazek tancerza ostrzy który wtedy zaprezentowali bo chcieli mieć tamten w grze, oh jakie będzie ich zaskoczenie xD
21 cze - 18:45

Yogoort
Sarenki to koszmarek straszny, a tancerze ? Cóż, nigdy nie podobała mi się ta jednostka, i tym razem jej design jest mega słaby, więc rośnie we mnie wewnętrzny, złośliwy chichot gdy pomyślę o tych wszystkich którzy głosowali na Fury tylko dla pakera z ostrzami, który art miał bardzo dobry. Czytanie ze zrozumieniem nie boli ale jak widać może doprowadzić do opłakanych efektó - nigdzie nie było powiedziane, że to był OFICJALNY art tancerza, a wręcz było podkreślane, że to są tylko koncepty. Za to pixałki, smoki, bohaterka, jednorożec - wyglądają fantastycznie, mimo, że pixałki mi mocno przypominają przekolorowane na rudo modele duchów z Pajęczopolis.
21 cze - 19:15

Ursus
Może chociaż ulepszony tancerz będzie wyglądać lepiej.
21 cze - 20:18

Eruanno
Niech ktoś mi powie, że to co zobaczylem to fake.
21 cze - 20:20

Nicolai
To może pomarudzę sobie na jednostki:
- Smoka wyobrażałem sobie jako coś kamiennego, a nie jako Kirina porośniętego krzewami. Niby nie jest źle, ale i tak H5 miało dużo lepsze okazy.
- Piksele to nie Piksele, tylko lewitujące damulki.
- Neonowe Łanie żerują w nocy, więc to logiczne, że świecą się jak jarzeniówka.
- Tancerze nie są złe, ale do "wstępnego szkicu" nawet się nie umywają, poza tym po co im spódnice?
21 cze - 20:52

Morgan Grin
Ja bym się na razie wstrzymał z wyrokowaniem. Zapewne w poniedziałek dostaniemy modele o wiele lepiej widoczne, bo - przyznam szczerze - ciężko mi jakiekolwiek wnioski wysuwać o jednostkach poza takimi...że są.
Ale takie wstępne wnioski:
- Łania wypadła najsłabiej - zmarnowany potencjał. Skrycie liczyłem na jelenie podobne do tych z CoH, które były prześliczne i wyjątkowo użyteczne.
- Smok za to naprawdę mi się podoba. Nie jestem pewien czy dobrze widzę, ale wydaje mi się jakby te krzaki były wrośnięte w kamienne ciało smoka. Jeżeli ulepszenie będzie miało w sobie kamienie szlachetne, to jestem kupiony.
Teraz dwie kontrowersyjne opinie....
- Pixie mi się nie podobają za bardzo. Spodziewałem się tych liściastych stworków z Kompedium, a nie różanych panien. Ale to raczej kwestia przyzwyczajenia i przełknięcia faktu, że ostateczny design jest tak odległy od mych wyobrażeń ;)
- Lubię tancerza ostrzy. Głosowałem za nimi, ale sam art mi się nie podobał, głównie ze względu na swoją...Przesadę? Przetestosterowanie?
Jednostka ma prosty wygląd i to mi się podoba - przypomina swoje odpowiedniki z MMX i z HoMM5 ( tak, w tej części też ich lubiłem). A liściaste spódnice kojarzę mi się trochę z elementami garderoby, które zakładały niektóre klony w SW: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20131028203537/starwars/images/f/ff/Fordo.png
21 cze - 20:52

Nerevar
>>Tancerze nie są złe, ale do "wstępnego szkicu" nawet się nie umywają, poza tym po co im spódnice?

Jak to po co? W czasie ataku zrobią młynka, a spódnica pięknie zawiruje ;)
21 cze - 21:00

Kurek
Po pierwsze: Bohater bardzo ładny.
Po drugie: Rusałka bardzo ładna, ale nie rozumiem, dlaczego cała czerwona, nie pasi mi to do sylwanu.
Po trzecie: Łania bardzo ładna, nic dodać, nic ująć.
Po czwarte: Eh... Ten smok to kompletna tragedia, brak skrzydeł, niesmokowatość i te głupie krzaki to po prostu tragedia. Heroes III i V miały lepsze.
Po piąte: Mam rację, bez dyskusji.
21 cze - 21:05

Kurek
Po szóste: tancerz ostrzy spoko, może słabszy niż w HV, ale nie wiem, czemu się czepiacie.
21 cze - 21:23

Morgan Grin
>>Jak to po co? W czasie ataku zrobią młynka, a spódnica pięknie zawiruje ;)

Albo używają spódnicy do dezorientowania przeciwników - jak Batman w serii Arkham :P
21 cze - 21:39

Minastir
@KUREK a czerwona jest, bo jak było we wcześniejszym opisie każde piksałkę odpowiada jakiemuś kwiatkowi, roślince i pewnie to jest piksałkę róży albo innego kwiatka

a ja nie moge sie zdecydować co do tgo smoka czy bardziej go lubie czy bardziej nie lubie hmm
21 cze - 21:59

Aayren
Mi się smoki wstępnie bardzo podobają. Faktycznie widać, że to to w lesie chowane :>)
Tancerze tako sobie, nigdy nie przepadałem z nimi, do szkicu bardzo im daleko, ale i tak za wiele się po nich nie spodziewałem. I mean - długouchy w pierwszej linii? To zawsze był przerażająco zabawny pomysł :p
Piksałkę i bambi nie akceptuje :p
I co najważniejsze - kompletnie niezgranie kolorystyczne! Tragedia wręcz! Także mam nadzieję że reszta jednostek i ulepszenia jakoś to jednak doprowadzą do porządku... Teraz na ten miszmasz nie mogę wręcz patrzeć.
22 cze - 10:37

magius123123
@Aayren To prawda, zgranie kolorystyczne jest okropne! Piksel czerwono-fioletowy, Bambi srebrno-niebieskie, Elf cały goły w jakiejś ziemno-zielonej spódnicy... BAAAARDZO szaleję za to za wyglądem smoka, pięknie go zrobili, ale z jednym wyjątkiem - nie przypomina smoka... Gdyby poszukać w baśniach stworzeń, które wyglądają podobnie i zmienić nazwę (bo to serio obraza dla smoków), to byłoby perfekt! Mam nadzieję, że ulepszeni będą się uzupełniać kolorystycznie... Moje oczekiwania co do ulepszeń:
Piksel- zmieni kolor na liliowo-złoty
Bambi- zmieni się w złotego (słonecznego) Jelenia
Smok- ehh... i tu sam już nie wiem co napisać... dałbym wersję kamienną jako podstawę, a te liście na skałach jako ulepszenie... No chyba, że znowu pójdą na łatwość i zmienią kolor tylko.
Tancerze- USUNĄĆ SPÓDNICĘ... a btw. czy do elfów nie pasuje bardziej blond po prostu? Więc może dać mu blond włosy i zwiększyć muskuły i już będzie bardziej jak ten z obrazka :D
Co do reszty- jeszcze nawet ich nie widziałem więc i ocen i oczekiwań brak.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Dydzio - 17 lip - 18:13
Andruids - 16 lip - 22:32
Darkem - 15 lip - 09:37
klimat93 - 14 lip - 12:50
dextereczek - 6 lip - 16:19
avatar - 23 cze - 21:20
Zu - 20 cze - 13:13
Akad - 20 cze - 12:28
Yaaqob - 19 cze - 10:46
Szaman - 18 cze - 18:50
adamnavel - 18 cze - 13:55
anonim1233 - 17 cze - 20:20
Kastore - 14 cze - 01:40
Szaman - 30 maj - 20:22
Warmonger - 30 maj - 09:12
Orzie - 29 maj - 11:38
Dydzio - 27 maj - 20:07
Hayven - 26 maj - 00:09
Evenis - 24 maj - 20:09
dziaduq - 22 maj - 16:18
CRW - 16 maj - 10:21
edeksumo - 9 maj - 13:33
FirePaladin - 6 maj - 17:41
Szaman - 1 maj - 15:22
dragoo2_2 - 28 kwi - 20:21
Akad - 27 kwi - 22:46
Kodzo19 - 22 kwi - 16:11
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt