Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS
Dzisiaj na oficjalnej stronie Heroes VII pojawiła się spora aktualizacja dotycząca trupiej frakcji. Możemy więc obejrzeć wszystkie modele jednostek wraz z próbką animacji. Skoro o modelach mowa, wielu z was na pewno ucieszy się na wieść o tym, że modele Wampira i Lisza zostaną przerobione. (kalkulacja kosztów wykazała, że można sobie pozwolić na takie szaleństwo, ciekawe czy odbije się to jakoś negatywnie na grze) Pojawił się też motyw miasta, do odsłuchania poniżej:

Jest jeszcze możliwość wygrania zaproszenia (Ubi opłaca podróż, hotel itp.) na prezentację H7 (piątek 13. marca). Będzie możliwość pogrania w wersję testową najprawdopodobniej frakcją Twierdzy. Miejsca są dwa. Aby wygrać należy pokazać w dowolny sposób swą pasję związaną z Might & Magic i zgłosić się w Radzie Cieni (najlepiej pod postacią komentarza) do 25 lutego.
Dark Dragon
Wasze komentarze (35)
19 lut - 15:53

Alamar
Nekropolii? Chyba raczej Twierdzy.

Co do kosztów Wampira i Lisza:
"This unit modification is an "extra" for the project. We won't cut content to make it happen."
Czyli dodatkowe pieniądze się na to znalazły.
19 lut - 15:57

Dark Dragon
"We won't cut content to make it happen." - Mogli też tak powiedzieć, a naprawdę np. wyciąć 3 mapki - scenariusze :P.
19 lut - 16:07

Baloq
W którym miejscu trzeba wstawić to "zgłoszenie"? W komentarzu pod tym konkursem?
19 lut - 16:10

Acid Dragon
Owszem, i owszem Twierdza, a nie Nekropolia - " the upcoming fierce & wild faction ".
19 lut - 16:13

Dark Dragon
Jak znam życie to będzie rozgrywka Nekro vs Twierdza (czyli większość jednostek z H6 i raptem kilka nowych).
19 lut - 16:28

Alamar
Dark - "extra" to jest bonus, premia, dodatkowe środki, a nie przesunięcie ich z jednego działu projektu do innego.

Przy podobnym zaproszeniu z okazji H6 (wtedy wygrał Field ;) ) gracze grali w mapkę z dema na Gamescomie plus chyba mapka z pierwszej misji kampanii Inferna (gdzieś w kronikach niusów z H6 powinno to być pokazane). Podejrzewam, że i teraz gracze dostaną mapkę-demo z Gamescomu plus jeszcze jedną z kampanii Twierdzy.
19 lut - 16:36

Baloq
Wysłałem zgłoszenie ze swoimi kartami do DoCa i projektem miasta do H3, zobaczymy czy coś z tego wyniknie :P
19 lut - 17:13

Viking
@Baloq Trzymam za Ciebie kciuki! Powodzenia!
19 lut - 17:25

Markham98
Również trzymam, także u stóp. Jak wygrasz, to możesz porobić kilka zdjęć/film - jeśli pozwolą. Sprawozdanie na forum też będzie cacy :)
19 lut - 17:36

Baloq
Najpierw niech mnie wybiorą/wylosują, a jak się uda, to nie omieszkam napisać jak było.
19 lut - 17:44

ewerlordxp
Jedyna "rewolucja"w nowej odsłonie nieumarłych to zmiana palety barw z toksyczniezielonej na błękitnieztegoświata.
19 lut - 18:15

Xesasi
nie wiem co jest w tym typku na koniu, ale strasznie mi się podoba... o wiele lepiej się prezentuje od smoka
19 lut - 19:01

Hubertus
U was też strona Ubi nie działa? chyba padły im serwery ;p albo Rosjanie atakują ;p
19 lut - 19:08

Vusapion
Tak u nas (tzn. u mnie) też nie działa.
@Baloq Ja także mam nadzieję, że będziesz tam naszym ambasadorem, ale szanse na to są niewielkie, bo napisali, że chcą wziąć kogoś bardziej z okolic, a kiedy zrobią to gdzie indziej niż w Paryżu to wówczas wezmą z tamtej okolicy, a poza tym miejsca są dwa. Jednak mimo wszystko trzymam kciuki, sam może bym wysłał, ale wpierw musiałbym porządnie ogarnąć angielski, bo w tej chwili tak bym powiedział średnio-kiepski jest.
19 lut - 21:59

Hubertus
No, badziewie ruszyło i mogłem poogladać animacje truposzy. Ciekawe że w ulepszonej wersji tak jakoś żwawiej atakują, a Żniwiarz kręcący kosą nad głową jest bardzo zabawny.
Moim zdaniem zamiast przerabiać wampira i lisza, którą imho nie są tacy najgorsi zajeli by się przekoszmarnym szkieletem(zwłaszcza ulepszoną wersją, bo ta zwykła nawet ujdzie) i zamianą Lamasu na coś ciekawszego.
Ciekawe też po co vampire-knigtowi ten miecz skoro przy ataku go odrzuca i wcale nie używa? A mogli zrobić fajnie, że podrzuca i potem spada wbijajac go we wroga.
19 lut - 22:18
lukkkk
Szkiele są ok. Ulepszony dostał by większą tarczę i ujdzie. Ciekawi mnie jednak bardzo mała liczba umiejętności u tych jednostek. Mam nadzieję, że chociaż pajączki strzelają, chociaż na to się nie zapowiada.
Boli trochę brak umiejętność Hipnotyzowania u wampira.
Ogólnie myślałem, że będzie wielka tragedia. Ale jak przemodelują lisza i wampira na coś lepszego, to będzie git. Bez rewelacji ale także bez kataklizmu.
Natomiast motyw muzyczny zamku. Czy tylko mi się wydaję, że totalnie nie pasuje do koncepcji umarlaków a muzyka w H7 wcale nie jest taka świetna, jakby chcieli to przedstawiać twórcy?
19 lut - 23:10

Wellplay
Mi przypomina muzykę z H2, więc jest spoko. :)
20 lut - 00:28

Euronymus
Wcale się nie zdziwię jeśli, się okaże, że to muzyka do innego miasta...zdecydowanie nie klimat nieumarłych - zbyt żywe. Bardziej paskuje to: https://www.youtube.com/watch?v=_DxrOhYsDic mój ojciec jak to słyszał to mówił, że brzmi jak "taniec szkieletów przy świetle księżyca" :)
20 lut - 00:55

Menelag
Hmm może też się zgłoszę ^^
20 lut - 08:22

Aniel
Kod KONAMI już nie działa?
20 lut - 08:28

Elliv
@Aniel - chyba działa.
20 lut - 12:29

Darkem
Muzyka świetna, ma w sobie elementy nasuwające skojarzenia z moimi ulubionymi częściami sagi, czyli H2 i, o zgrozo, H4.
Co do Nekropoli bardzo cieszę się z nowych modeli Lisza i Wampira, niestety większość jednostek, które "jako tako" prezentowały się na screenach zawodzi. Jednym plusem jest Ponury Jeździec i pająk. Duch, Szkielet i Lammasu mają świetne arty, które (niestety) nie mają zbyt dużego odzwierciedlenia w wersji 3D. Szkoda... Czarna szata ducha jakoś mnie urzekła, a model Lammasu ma nieproporcjonalnie wielką głowę i dziwną kolorystykę (w porównaniu do projektu).
20 lut - 14:54

Warmonger
Zarzuty te same, co przy motywie Akademii. Zbyt dynamiczne, zbyt bajkowe i kolorowe. To wyśmienity kawałek, ale nie pasuje do gry. Soundtrack zawsze stanowił tło do gry, a ten utwór za bardzo się narzuca.
20 lut - 15:48

AmiDaDeer
Przy odpowiednim wyciszeniu całości myślę, że nie będzie brzmiało gorzej od utworów z Heroes 2.
20 lut - 16:14

Ursus
Mi się tam podoba.
20 lut - 19:12

Kastore
Atak obecnych Arcyliszów jest tak niesamowity, że aż im szczęka odpada z wrażenia.
21 lut - 10:39

Eggyslav
Mnie tam się muzyka podoba, takie coś pomiędzy węgierskim Czardaszem, a Dance Macabre Saint-Saensa..........
21 lut - 11:10

Orlando Boom!
Jednostki są całkiem w porządku,dużo lepsze niż w piątce (żadna sztuka, zrobić gorszą nekro to wyczyn) i trochę lepsze niż w 6 (przynajmniej wampiry wwyglądają normalnie). A co do utworu - sam nie wiem co o nim sądzić, muszę go usłyszeć w grze, by go ocenić.
21 lut - 15:20

Zehir-12
Więc tak. Jednostki - zwykły szkielet jest super, ale ulepszenie już MI się nie podoba. Kształt tarczy i te pajęcze odnóża na plecach mnie nie przekonują. W ogóle Ubi lubi przesadzać z tymi pajęczymi nogami, wszędzie je upychają - do jednostek, miast, bohaterów :P Duchy akurat bardzo lubiłem w H6 i nadal mi się nie podobają. Pajączki super! Mi tam osobiście odpowiadają, mimo że wszędzie pełno tych "owadów" w Nekropolii. Lisze i wampiry mają zmienić - oby na lepsze bo tych nie cierpię :/ Lamasu wygląda chyba gorzej niż w H6, szczególnie ulepszenie. Jeździec niesamowity :P Od początku mi się podobał. SZACUN. Zaś smok wypada lipnie, nawet już pomijając fakt, że jest to przekolorowany widmowy smok (czy jak on tam miał) z Danse Macabre w H6. Mam wrażenie, że ulepszenie to jedynie przezroczysta wersja zwykłego smoka :/ Szkoda, tutaj potencjał zmarnowany, no a machin nie ma,

Pod kątem muzycznym jak zwykle jest nijako. To znaczy - sama muzyka jest bardzo fajna, ale nijak pasuje do zamku, nie wiem co się z nimi dzieje. Ewidentnie do Nekropolii najlepiej pasuje "Walc czarodziei" - spróbujcie sobie posłuchać i oglądać te jednostki - idealnie. To samo było z "akademickim" tematem elfów i teraz z tym, które w sumie na dobrą sprawą do żadnego zamku chyba mi nie pasuje, ewentualnie do Akademii. Szkoda, bo ta muzyka ma potencjał, tylko źle ją dopasowują.

Tyle ode mnie :)
21 lut - 15:41

Zehir-12
A i jeszcze jedno, jak wy wpisujecie ten kod/y na te śmieszne animacje :P Bo nigdy nie wiem...
21 lut - 18:25

Bluearga
"kalkulacja kosztów wykazała, że można sobie pozwolić na takie szaleństwo, ciekawe czy odbije się to jakoś negatywnie na grze"

Lol, przecież ta gra praktycznie nic ich nie kosztuje bo wszystko kopiują z poprzedniej części, to Ubi mnie ostatnio coraz bardziej bawi xD

Plis Blizzard weź ich wykup tylko po to by zamknąć tą firmę - pomyłkę, a potem zrób to z EA, macie tyle kasy, zróbcie to dla dobra świata! :v
22 lut - 09:16

Aniel
O nie, tylko nie Bli$$... dostaniesz grafikę a'la "my little pony", z wielkimi naramiennikami i masą świecidełek... plus przez 5 lat będzie akcja w stylu "za miesiąc ogłosimy to i to... czekajcie!" etc. Nie, już wolę ubi..
22 lut - 18:38

Alamar
Nie wspominając już o nienormalnych cenach i rozbiciu gry na trzy części, w celu maksymalizacji zysków oraz o obowiązkowym Battlenecie nawet w grze jednoosbowej. :P
25 lut - 21:12

Bluearga
Przecież napisałam, że mają wykupić tylko po to by ją ZAMKNĄĆ i pogrzebać ze wszystkimi Assasinami i Hirołsami. Czasem lepiej jeśli coś umiera i nie jest już tykane.
26 lut - 00:21

AmiDaDeer
A ja myślę, że gdyby nie Ubisoft, nie byłoby wielu fanowskich modów do serii HoMM. Bo ta seria umarłaby wtedy z braku jakiegokolwiek zainteresowania.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Zajda - 15 lip - 11:53
Darkem - 15 lip - 09:37
klimat93 - 14 lip - 12:50
Warmonger - 12 lip - 12:58
dextereczek - 6 lip - 16:19
avatar - 23 cze - 21:20
Zu - 20 cze - 13:13
Akad - 20 cze - 12:28
Yaaqob - 19 cze - 10:46
Szaman - 18 cze - 18:50
adamnavel - 18 cze - 13:55
anonim1233 - 17 cze - 20:20
Kastore - 14 cze - 01:40
Szaman - 30 maj - 20:22
Warmonger - 30 maj - 09:12
Orzie - 29 maj - 11:38
Dydzio - 27 maj - 20:07
Hayven - 26 maj - 00:09
Evenis - 24 maj - 20:09
dziaduq - 22 maj - 16:18
CRW - 16 maj - 10:21
edeksumo - 9 maj - 13:33
FirePaladin - 6 maj - 17:41
Szaman - 1 maj - 15:22
dragoo2_2 - 28 kwi - 20:21
Akad - 27 kwi - 22:46
Kodzo19 - 22 kwi - 16:11
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt